Новини

20 КВІТНЯ 2023 РОКУ В КЗ СОР РЛП «СЕЙМСЬКИЙ» ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСТЕРУ ТА БУКЛЕТУ ПРО РІДКІСНІ РОСЛИНИ ПАРКУ

На заході була присутня консультант КУ «Путивльський ЦПРПП», вчителі біології Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва, Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими, КЗ СОР «Путивльський мистецький ліцей» та керівники гуртків природничо-натуралістичного відділу комунального закладу - центр позашкільної роботи Путивльської міської ради.

16:26:07 21.04.2023

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

06.04.2023 Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, взяла участь у засіданні атестаційної комісії ІІ рівня для проведення атестації керівних кадрів, педагогічних працівників закладів і установ освіти Путивльської міської ради у 2022/2023 навчальному році.

10:26:28 06.04.2023

ПЕДАГОГІЧНА РАДА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: ПРОВЕДЕНО ВІДЕОКОНСУЛЬТАЦІЮ

Педагогічна рада є основним постійно діючим колегіальним органом управління закладом освіти. Вона залишається однією з важливих форм управління та методичної роботи. На ній розглядаються та обговорюються актуальні питання, що стосуються освітнього процесу, розробляються і приймаються колективні управлінські рішення, які відіграють важливу роль в удосконаленні освітнього  процесу в закладі  освіти, у підвищенні якості роботи педагогічного колективу та кожного педагога.

13:42:48 05.04.2023

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В ГРОМАДІ

29 березня 2023 року відбулася нарада керівників установ та закладів освіти Путивльської міської ради, на якій виступила Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, з питання «Про співпрацю закладів освіти Путивльської міської ради та Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради щодо професійного розвитку педагогічних працівників».

14:29:41 29.03.2023

ВДОСКОНАЛЮЄМО ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ

Google активно оновлює Meet, щоб задовольнити зростаючі потреби сучасного світу через тривалу пандемію та війну в Україні. Компанія спочатку збільшила кількість учасників, яким було дозволено проводити одну зустріч, потім змінила дизайн свого сервісу і навіть додала можливість відвідувати зустрічі, якщо ви перебуваєте в мережі з низькою пропускною здатністю.

13:29:48 29.03.2023

ВИБУДОВА ВЛАСНОЇ ТРАЄКТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛЯ

Головний ресурс сучасної школи – учитель. Перехід на нові Державні стандарти – це глибинні зміни освітнього простору й освітнього процесу. І вчителю необхідно «вписатись» у модель сучасної школи. Відтак зростає значення цілеспрямованого професійного розвитку педагога.

11:35:55 24.03.2023

ГОТУЄМОСЬ ДО НМТ - 2023

У межах інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань організації національного мультипредметного тесту у 2023 році, 22-24 березня 2023 року фахівцями науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти були проведені методичні семінари для вчителів математики, української мови та історії України.

09:40:18 24.03.2023

СИСТЕМАТИЗАЦІ ТА ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ У ДІЛОВОДСТВІ

Діяльність будь-якого закладу чи установи освіти не обходиться без діловодства — створення, опрацювання та зберігання документів. Правильна організація цього процесу є запорукою ефективної діяльності закладу чи установи освіти в цілому.

15:21:08 23.03.2023