Проєкти рішень

Оновлено 19.04.2021

Про затвердження розпоряджень міського голови з бюджетних питань

Про внесення змін до рішення Путивльської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 «Про бюджет Путивльської міської територіальної громади на 2021 рік» 18538000000 (код бюджету)

Оновлено 15.04.2021

Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльської громади на 2021 рік

Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської міської ради шляхом приєднання

Про виділення коштів з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги мешканцям Путивльської громади

Про внесення змін до рішення Путивльської міської ради від 26.03.2021 № 340-МР «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів»

Про помічника-консультанта депутата Путивльської міської ради Сумської області VIII  скликання

Про внесення змін та доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік