ВИКЛИКИ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ: ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 23.11.2023 13:40

Роль працівників психологічної служби в сучасних умовах організації освітнього процесу, а саме у період воєнного стану, в закладах освіти зростає. Ми набуваємо нового досвіду дистанційної реалізації основних завдань психологічної служби в умовах екстремальної ситуації в країні.

Обговоренню прикладних аспектів організації роботи практичних психологів та соціальних педагогів в синхронному та асинхронному режимах навчання було присвячено методичний воркшоп, проведений 23 листопада 2023 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Вікторією МАХАНЬКОВОЮ.

Під час заходу було розглянуто основні напрямки роботи, що мають забезпечити спеціалісти психологічної служби в умовах дистанційного навчання, можливості використання онлайн-інструментів та створення віртуального кабінету спеціалістів психологічної служби закладу освіти.