Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

Ми живемо в умовах війни. І на кожного з нас ця ситуація впливає по-різному. Тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання за рідних і друзів тримають нас у стані постійного стресу протягом усього періоду ведення воєнних дій на території нашої країни. І справитися із цим стресом під силу далеко не кожному.

17:02:38 06.12.2023

ПРОФІЛАКТИКА МОЖЛИВИХ ПРОЯВІВ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ З БОКУ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

4 грудня відбулася робоча зустріч персоналу Конотопського районного сектору № 1 філії ДУ Центру пробації в Сумській області з представниками відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради та психологинею центру Оленою ГАВРИКОВОЮ щодо профілактики можливих проявів агресивної поведінки з боку суб’єктів пробації.

16:59:40 04.12.2023

ЗУСТРІЧ З ПРИЙОМНИМИ РОДИНАМИ

До Дня Матері та Міжнародного дня сім'ї в КУ "Центр надання соціальних послуг" відбулася година спілкування з прийомними мамами, родини яких виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та перебувають на обліку відділення соціальної роботи.

13:36:45 16.05.2023

ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТІВ

Під час надання соціальної послуги соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з родинами, які є на обліку відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради, було проведено психологічне заняття з елементами тренінгу на тему «Засоби врегулювання конфліктів», метою якого є вивчення факторів, які ускладнюють поведінку дітей, опрацювання методів виховання, які можуть застосовані для дітей різного віку та врегулювання конфліктних ситуацій.

15:09:55 19.04.2023

СОЦІАЛЬНИЙ ПАТРОНАЖ

27 березня 2023 року на базі КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради за участі начальника Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Миколи МАКСИМОВИЧА та директора Центру Тетяни СУХОВЄЄВОЇ було проведено робочу зустріч з метою забезпечення виконання заходів, спрямованих на вирішення проблемних питань, що виникають під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі.

15:25:15 27.03.2023

ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ З СІМ'ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Під час відвідування даних родин вони звертають увагу на профілактику вчинення домашнього насильства, протидію торгівлі людьми, інформують, як не постраждати від дій кривдників і шахраїв. Подібні відвідування дають можливість проконтролювати виконання сім'ями тих рекомендацій і алгоритмів, які були надані раніше.

14:32:17 08.02.2023

ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Фахівці КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відвідали родини, які перебувають на обліку відділення соціальної роботи, з метою моніторингу умов проживання даних сімей.

08:44:27 01.02.2023

БЕЗПЕКА - ГОЛОВНЕ

З посиленням холодів фахівці відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради провели спільний рейд з представниками 16 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Сумській області, метою якого була перевірка стану пожежної безпеки сімей, які перебувають на обліку відділення Центру.

08:23:26 12.01.2023