A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОСІБ

21.09.2022 на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради за участі директора установи Тетяни СУХОВЄЄВОЇ, завідувача відділення соціальної роботи Олени САВЧЕНКО та начальника Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени ПОДОЛЬСЬКОЇ проведено робочу зустріч з метою подальшого співробітництва в питаннях надання соціальних послуг під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.

14:45:47 21.09.2022

НАДАЄМО ДОПОМОГУ

Фахівці КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради продовжують надавати допомогу людям, які не мають змоги самостійно оформити заяву "єДопомога". Наразі надана послуга 300 особам.

09:32:13 22.06.2022

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Під час воєнного стану щодня збільшується кількість українців, які перетинають кордон. Враховуючи ситуацію сьогодення, кожен повинен пам’ятати, що може стати жертвою торгівлі людьми.

11:15:01 08.06.2022

КОРЕГУВАННЯ НЕКОНТРОЛЬОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ

Психологом КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради Оленою ГАВРИКОВОЮ разом з начальником Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віталієм ЯКОВЕНКОМ проведено інформаційно-психологічну бесіду «Корегування неконтрольованої поведінки з особами, які перебувають на обліку сектору пробації».

14:40:07 15.02.2022

СОЦІАЛЬНА РОБОТА З РІЗНИМИ ТИПАМИ СІМЕЙ

Фахівці із соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради взяли участь у навчальному занятті з предмету "Соціальна робота з різними типами сімей", яке в умовах карантину проходило онлайн зі студентами 2 курсу (група І, спеціальність 231 «Соціальна робота») педагогічного коледжу.

13:38:48 04.02.2022

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Відтепер усі ресурси системи #безоплатної_правової_допомоги зібрані за одним посиланням https://cutt.ly/uOlrFDJ.

15:06:45 31.01.2022

РАДІСТЬ НА НАДІЯ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради отримала подяку від благодійного фонду «Зростай в родині» за допомогу в реалізації проєкту «Підтримка родин».

08:43:10 17.01.2022

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Завідувачка Відділенням соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Путивльської міської ради Олена САВЧЕНКО спільно зі Службою у справах дітей та Путивльським сектором «Центр пробації» обговорили зміни у Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної робот и із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

15:44:59 30.03.2021

НАСИЛЬСТВО

НАСИЛЬСТВО може бути різним, як фізичним, так і психологічним, економічним чи сексуальним. Закон України « Про запобігання та протидію домашнього насилля» визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

11:17:23 09.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь