Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Фахівці КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відвідали родини, які перебувають на обліку відділення соціальної роботи, з метою моніторингу умов проживання даних сімей.

08:44:27 01.02.2023

БЕЗПЕКА - ГОЛОВНЕ

З посиленням холодів фахівці відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради провели спільний рейд з представниками 16 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Сумській області, метою якого була перевірка стану пожежної безпеки сімей, які перебувають на обліку відділення Центру.

08:23:26 12.01.2023

ПІДТРИМКА НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради 5 січня фахівцями установи проведено соціальне патрулювання вулицями міста з метою надання соціальних послуг незахищеним верствам населення.

14:31:02 05.01.2023

ПРОТИДІЯ Й ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

З метою підвищення прфесійної компетентності надавачів соціальньих послуг щодо надання дієвої допомоги особам з питання протидії та попередження домашнього насильсьтва та насильства за ознакою статі психологом КУ "Центр надання соціальних послуг" було прийнято участь у тренінгу "Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильсьтва та насильства за ознакою статі", який організовано в межах програми гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

10:00:34 14.12.2022

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:53:05 13.12.2022

ПІДТРИМКА ФАХІВЦІВ

У рамках проєкту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни", що впроваджується Партнерством "Кожній дитині" (@Partnership for Every Child/ Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine (@UNICEF Ukraine) на замовлення Міністерства соціальної політики та Національної соціальної сервісної служби України фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради отримали благодійну допомогу у вигляді планшетів для підтримки своєї професійної діяльності у виконанні обов’язків щодо організації надання соціальних послуг сім'ям з дітьми у складних умовах воєнного часу.

08:30:34 14.11.2022

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОСІБ

21.09.2022 на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради за участі директора установи Тетяни СУХОВЄЄВОЇ, завідувача відділення соціальної роботи Олени САВЧЕНКО та начальника Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени ПОДОЛЬСЬКОЇ проведено робочу зустріч з метою подальшого співробітництва в питаннях надання соціальних послуг під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.

14:45:47 21.09.2022

НАДАЄМО ДОПОМОГУ

Фахівці КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради продовжують надавати допомогу людям, які не мають змоги самостійно оформити заяву "єДопомога". Наразі надана послуга 300 особам.

09:32:13 22.06.2022

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Під час воєнного стану щодня збільшується кількість українців, які перетинають кордон. Враховуючи ситуацію сьогодення, кожен повинен пам’ятати, що може стати жертвою торгівлі людьми.

11:15:01 08.06.2022