Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

09 Лютого, 2021 р., 11:17
НАСИЛЬСТВО може бути різним, як фізичним, так і психологічним, економічним чи сексуальним. Закон України « Про запобігання та протидію домашнього насилля» визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.