Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Завідувачка Відділенням соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Путивльської міської ради Олена САВЧЕНКО спільно зі Службою у справах дітей та Путивльським сектором «Центр пробації» обговорили зміни у Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної робот и із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

15:44:59 30.03.2021

НАСИЛЬСТВО

НАСИЛЬСТВО може бути різним, як фізичним, так і психологічним, економічним чи сексуальним. Закон України « Про запобігання та протидію домашнього насилля» визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

11:17:23 09.02.2021