Відділення соціальної роботи

- забезпечує організацію та проведення   соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями: діти, молодь, сім’ї з дітьми, інші особо/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяє розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом: підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання; соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та інше.

ШЛЯХ ДО СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ТА ІНТЕГРАЦІЇ В СУСПІЛЬСТВО

У сучасному суспільстві правова та соціальна допомога відіграє важливу роль у забезпеченні прав та свобод громадян. Особливо це стосується осіб, що звільняються з місць позбавлення волі, адже вони стикаються з численними труднощами на шляху до соціальної адаптації та інтеграції в суспільство. Для вирішення цих питань 27 червня 2024 року відбулась робоча зустріч помічника юриста відділу «Путивльське бюро правової допомоги» Ганни Піюк, завідуючого відділення соціальної роботи комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради Олени Савченко та начальника Конотопського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Миколи Максимовича.

13:20:31 27.06.2024

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

Ми живемо в умовах війни. І на кожного з нас ця ситуація впливає по-різному. Тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання за рідних і друзів тримають нас у стані постійного стресу протягом усього періоду ведення воєнних дій на території нашої країни. І справитися із цим стресом під силу далеко не кожному.

17:02:38 06.12.2023

ПРОФІЛАКТИКА МОЖЛИВИХ ПРОЯВІВ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ З БОКУ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

4 грудня відбулася робоча зустріч персоналу Конотопського районного сектору № 1 філії ДУ Центру пробації в Сумській області з представниками відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради та психологинею центру Оленою ГАВРИКОВОЮ щодо профілактики можливих проявів агресивної поведінки з боку суб’єктів пробації.

16:59:40 04.12.2023

ЗУСТРІЧ З ПРИЙОМНИМИ РОДИНАМИ

До Дня Матері та Міжнародного дня сім'ї в КУ "Центр надання соціальних послуг" відбулася година спілкування з прийомними мамами, родини яких виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та перебувають на обліку відділення соціальної роботи.

13:36:45 16.05.2023

ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТІВ

Під час надання соціальної послуги соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з родинами, які є на обліку відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради, було проведено психологічне заняття з елементами тренінгу на тему «Засоби врегулювання конфліктів», метою якого є вивчення факторів, які ускладнюють поведінку дітей, опрацювання методів виховання, які можуть застосовані для дітей різного віку та врегулювання конфліктних ситуацій.

15:09:55 19.04.2023

СОЦІАЛЬНИЙ ПАТРОНАЖ

27 березня 2023 року на базі КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради за участі начальника Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Миколи МАКСИМОВИЧА та директора Центру Тетяни СУХОВЄЄВОЇ було проведено робочу зустріч з метою забезпечення виконання заходів, спрямованих на вирішення проблемних питань, що виникають під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі.

15:25:15 27.03.2023

ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ З СІМ'ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Під час відвідування даних родин вони звертають увагу на профілактику вчинення домашнього насильства, протидію торгівлі людьми, інформують, як не постраждати від дій кривдників і шахраїв. Подібні відвідування дають можливість проконтролювати виконання сім'ями тих рекомендацій і алгоритмів, які були надані раніше.

14:32:17 08.02.2023

ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Фахівці КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відвідали родини, які перебувають на обліку відділення соціальної роботи, з метою моніторингу умов проживання даних сімей.

08:44:27 01.02.2023