ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ
Під час надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, продовжуючи підтримку ментального здоров'я населення громади, психологом КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради проведено психологічний тренінг " Емоційне вигорання. Ефективні поради під час війни" з сім'ями, які є отримувачами послуг Центру. Учасниками тренінгу були застосовані на практиці методи підтримки свого емоційного стану в стресових ситуаціях.09:43 26.07.2024