ГОТУЄМОСЬ ДО НОВИХ ВИПРОБУВАНЬ

10 січня 2024 року на базі КУ «Путивльський ЦПРПП» відбулося чергове заняття Студії педагогічної майстерності для Олени ГАВРИЛЬЧУК, вчительки, яка виборола право брати участь у другому етапі першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

16:26:09 10.01.2024

КОНФЛІКТИ ТА СТРЕСИ ПІД КОНТРОЛЕМ

11 грудня 2023 року в приміщенні відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради  відбулась безоплатна групова консультація на тему «Управління конфліктами та стресами» за участі психологині благодійного фонду «Право на захист» – Оксани Михайлівни ЗАЛОЗНОЇ.

16:33:56 11.12.2023

УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

07 грудня 2023 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради було проведено інструктивну нараду щодо організаційного супроводу ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та математики. Учасниками наради були члени журі та спостерігачі: 10 осіб із 3 закладів освіти.

15:50:54 07.12.2023

ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОФЕСІЙНИХ ВИПРОБУВАНЬ

На базі Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради вже четвертий рік працює Студія педагогічної майстерності для педагогів, які беруть участь у фахових конкурсах. 06 грудня 2023 року працівниками установи було проведено індивідуальне консультування учасниці І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література» - Олени ГАВРИЛЬЧУК – учителя української мови та літератури Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради.

15:49:35 06.12.2023

НА ОСВІТНЬОМУ МАРАФОНІ ПЕДАГОГИ ДОШКІЛЛЯ ГОВОРИЛИ ПРО ВИКЛИКИ, ДІЛИЛИСЬ ДОСВІДОМ, ІДЕЯМИ ТА ПЛАНАМИ НА МАЙБУТНЄ

До освітнього марафону «Дошкілля Сумщини: виклики, досвід, інновації», у якому взяли участь працівники закладів дошкільної освіти Сумської області, долучилась Олена БИКОВА, консультант Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради.

15:53:04 30.11.2023

ПРОЄКТНЕ НАВЧАННЯ. ПРИРОДНИЧА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

Упровадження в освітній процес концепції «Нова українська школа», основних положень Державного стандарту базової середньої освіти зумовило зміни в принципах навчання і підходах до його здійснення.

16:41:49 23.11.2023

ВИКЛИКИ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ: ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Роль працівників психологічної служби в сучасних умовах організації освітнього процесу, а саме у період воєнного стану, в закладах освіти зростає. Ми набуваємо нового досвіду дистанційної реалізації основних завдань психологічної служби в умовах екстремальної ситуації в країні.

13:40:06 23.11.2023

НА ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СЛОВАЧЧИНОЮ

21 листопада 2023 року директор та консультанти КУ «Путивльський ЦПРПП» взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Досвід організації регіональних центрів підтримки розвитку вчителів (RCPU) та наставництва у Словаччині». Зустріч організована Українським інститутом розвитку освіти, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Центром європейської політики (м.Братислава).

16:47:13 22.11.2023