Право на інформацію

Функції з питань забезпечення доступу до публічної інформації здійснює відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради відповідно до розпорядження Путивльського міського голови від 16.04.2021 № 90-ОД.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 обмежується особистий прийом запитувачів інформації. На період оголошеного карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Запит на інформацію можна подати:

- електронною поштою:  rada-putivl@ukr.net  або kyltura_putivl@ukr.net;

- письмово за адресою:  вул. Першотравнева, 84, м. Путивль, Сумська обл, 41500 (4 поверх);

- телефоном: (05442) 5-13-32 або 5-41-74;

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Путивльської міської ради із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Путивльська міська рада.