Освіта громади

Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради

Години роботи

Понеділок-четвер 800 - 1715

П'ятниця 800 - 1600

Обідня перерва 1200 - 1300

Засновником відділу є Путивльська міська рада

Юридична адреса відділу:

Місце знаходження відділу:

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСВІТЯН

18 липня відбулась чергова зустріч освітян закладів освіти громади з представниками громадської організації «Інтелект Сумщини» в межах реалізації проєкту громадської організації «Центр ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» в партнерстві з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». Учасники заходу взяли участь у чергових практичних заняттях.

09:59:14 23.07.2024

У ЛІЦЕЇ СТВОРЮЮТЬ УМОВИ ДЛЯ НАЛЕЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

У Путивльському ліцеї № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради з метою організованого початку 2024/2025 навчального року та опалювального сезону підготовка  розпочалася ще  в квітні місяці. Відповідно до плану заходів проводяться організаційні та ремонтні роботи. Пріоритним напрямком діяльності в ході підготовки до нового навчального року є створення безпечного освітнього середовища для належної організації освітнього процесу. Тому на даний час проводяться ремонтні роботи в укритті. Там вже функціонують                  3 навчальні кімнати, є комунікації, наявна мережа Інтернет, для якісного проведення уроків підключено проектор. Забезпечено стале функціонування енергетичних систем в умовах віялових відключень або повного блекауту, придбані генератори, вирішується питання щодо забезпечення повербанками.

09:08:01 19.07.2024

ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗУСТРІЧІ ЗІ СВОЇМИ ВИХОВАНЦЯМИ

Комунальний заклад – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради – комплексний заклад позашкільної освіти. При підготовці до 2024/2025 навчального року враховується те, що до послуг дітей і молоді повинні будуть функціонувати 25 навчальних кабінетів, актова зала, виставкова зала, спортивна зала, пневматичний та інтерактивний тири, тренажери, басейн. Усі діти Путивльської міської територіальної громади віком від 4 до 18 років зможуть відвідувати гуртки у позашкіллі, задовольняючи найрізноманітніші інтереси та розвивати свої здібності: від сучасних танців до декоративно-ужиткової творчості, від технічної творчості до екології, краєзнавства і туризму.

11:04:34 18.07.2024

ДЮСШ ПРАЦЮЄ І В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Путивльська дитячо-юнацька спортивна школа» Путивльської міської ради в літній період передбачені не тільки відпочинок для юних спортсменів, а й повноцінний навчально-тренувальний процес. Літо....канікули, а юні спортсмени під керівництвом тренерів продовжують тренувальний процес  та брати участь у спортивних змаганнях різного рівня.

11:09:26 14.07.2024

ЛІЦЕЙ ГОТУЄТЬСЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

З метою організованого початку 2024/2025 навчального року в ліцеї проводяться заходи щодо підготовки до початку освітнього процесу в очній формі. Відповідно до плану заходів проводяться організаційні та ремонтні роботи. Пріорітетним напрямком діяльності в ході підготовки до нового навчального року є забезпечення безпечного освітнього середовища.

15:34:22 13.07.2024

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗУСТРІЧІ З ВИХОВАНЦЯМИ

У Путивльському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 Путивльської міської ради підготовка закладу до нового навчального року та опалювального сезону 2024/2025 розпочалася ще з кінця травня: виданий наказ  та розроблені і затверджені план заходів щодо підготовки закладу освіти до нового навчального року та план організаційних та ремонтних робіт.

15:18:47 12.07.2024

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА КОШТИ ФОНДУ

У закладах освіти Путивльської міської ради постійно проводяться заходи щодо створення належних безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. У зв’язку з обмеженим бюджетним фінансовим забезпеченням галузі освіти освітяни проводять пошук інших джерел фінансування заходів щодо створення належних безпечних умов для учасників освітнього процесу.

14:06:28 12.07.2024

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСВІТЯН

З метою надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу в закладах освіти Путивльської міської ради в умовах воєнного стану в Україні було налагоджено співпрацю з громадською організацією «Інтелект Сумщини» щодо реалізації на території Путивльської міської територіальної громади проєкту громадської організації «Центр ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» в партнерстві з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України щодо психологічної підтримки дорослих і дітей.

14:55:54 11.07.2024

МЕДИЧНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

У рамках заходів щодо підтримки України в період воєнного стану заклади дошкільної та загальної середньої освіти Путивльської міської ради отримали 45 аптечок першої допомоги, переданих до Сумської області як гуманітарна допомога від Представника Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це надало змогу покращити матеріальну базу закладів освіти щодо надання медичної допомоги учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану.

15:32:53 10.07.2024

СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 ІМ. Р. РУДНЄВА ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З метою реалізації проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання» на території Путивльської міської територіальної громади було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та обміну потенціалом від 21.11.2023 між філією компанії «Людина в біді» в Україні та виконавчим комітетом Путивльської міської ради.

15:25:45 10.07.2024