Освіта громади

обідня перерва – з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота- неділя

ПІЛЬГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ, ПРИРІВНЯНИХ ДО НИХ

Міністерство освіти і науки України інформує, що учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

14:36:12 18.05.2022

НОВІ М'ЯЧІ ТА СІТКА ДЛЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК у свій минулий візит обіцяв спортсменам Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я.Базими подарувати м'ячі і сітку для волейболу.

16:08:44 20.01.2022

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради.

11:52:36 13.01.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

м. Путивль                                                                                                16.09.2021 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради»

10:09:21 16.09.2021

ЗАСІДАЛА КОНКУРСНА КОМІСІЯ

3 серпня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я.Базими Путивльської міської ради.

15:23:37 03.08.2021

ОСНОВИ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ ТА КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

Основи правової освіти та ключові аспекти правового виховання молоді обговорили під час робочої зустрічі юристка Путивльського бюро правової допомоги Тетяна Сєліна та начальник відділу освіти Путивльської міської ради Людмила Скоробогата.

17:58:42 20.07.2021