Освіта громади

Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради

Години роботи

Понеділок-четвер 800 - 1715

П'ятниця 800 - 1600

Обідня перерва 1200 - 1300

Засновником відділу є Путивльська міська рада

Юридична адреса відділу:

Місце знаходження відділу:

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ПО ЗАЛУЧЕННЮ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ДО УЧАСТІ У ФІЗКУЛЬТУРНО - ОЗДОРОВЧИХ ЗАХОДАХ УЧНІВСЬКОЇ ЛІГИ «ЗДОРОВА УКРАЇНА» ТА ШКІЛЬНИХ ЛІГ «ПЛІЧ-О ПЛІЧ»

26 лютого 2024 в онлайн-форматі відбувся Всеукраїнський семінар по залученню учнівської молоді до участі у фізкультурно-оздоровчих заходах учнівської ліги «Здорова Україна», та шкільних ліг «Пліч-о-пліч», у якому взяла участь провідний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Вікторія МАСАЛІТІНА

10:52:47 29.02.2024

НАРАДА З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ СИСТЕМИ НАССР У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в лютому 2024 року проведена нарада з відповідальними за організацію впровадження системи НАССР у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Путивльської міської ради.

08:27:57 27.02.2024

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ПРОВЕДЕННЯ НМТ – 2024

21 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання з директорами, заступниками директорів з адміністративно-господарської частини, керівним складом тимчасових екзаменаційних центрів Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради, Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради, з метою проведення попереднього моніторингу стану захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, на базі яких планується проведення національного тесту.

15:51:27 23.02.2024

ВІДКРИТТЯ ІІ (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

21 лютого 2024 року на базі комунального закладу «Путивльська дитячо-юнацька спортивна школа» Путивльської міської ради відбулось урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

16:10:11 21.02.2024

ЗАСІДАННЯ ШТАБУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

З метою організаційного забезпечення заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році керівник штабу з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році Микола ЛУК’ЯНЕНКО провів засідання штабу.

13:46:05 19.02.2024

ПУТИВЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СПІЛКУВАВСЯ З ОСВІТЯНАМИ

За ініціативи Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в лютому 2024 року проведена робоча зустріч з керівниками установ і закладів освіти Путивльської міської ради.

08:21:39 19.02.2024

КЕРІВНИКИ УСТАНОВ ТА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ОСВІТНІ ПИТАННЯ

Відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Людмили СКОРОБОГАТОЇ була проведена нарада керівників установ і закладів освіти Путивльської міської ради щодо розгляду актуальних питань діяльності освітньої галузі.

14:30:44 16.02.2024

ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ДАТИ КАНІКУЛ: РОЗʼЯСНЮЄМО ГОЛОВНЕ

Під час воєнного стану тривалість навчального року встановлює Кабінет Міністрів України. Він визначив, що 2023/2024 навчальний рік триває з 1 вересня 2023 до 28 червня 2024 року. Водночас це не суперечить призупиненій у дії нормі Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо закінчення навчального року не пізніше 1 липня.

17:00:14 15.02.2024

ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРІВ ЕСЕ "У МЕНЕ Є ПРАВО" ВИЗНАЧЕНО

Цьогоріч організаторам надійшло близько 1200 робіт з навчальних закладів різних куточків України. Географія цього конкурсу ширилась з західних до східних областей, Донецької та Луганської області. Конкуренція була потужною і для прийняття рішення членам журі доводилось враховувати найдрібніші зауваження.

08:07:28 31.01.2024