Освіта громади

Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради

Години роботи

Понеділок-четвер 800 - 1715

П'ятниця 800 - 1600

Обідня перерва 1200 - 1300

Засновником відділу є Путивльська міська рада

Юридична адреса відділу:

Місце знаходження відділу:

РЕЄСТРАЦІЯ НА НМТ-2024

В Україні стартує вступна кампанія. З 14 березня розпочато реєстрацію на проходження національного мультипредметного тесту (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно.

14:49:42 14.03.2024

ВЕСНА ЙДЕ - НОВИЙ BE SMART В ПУТИВЛЬ НЕСЕ

Ще один Be Smart: цифрові навчальні центри на цьому тижні відкрився в рамках проєкту "Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання", який у партнерстві з іншими гуманітарними організаціями реалізовує People in Need Ukraine в Сумській області.

10:46:25 09.03.2024

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

6 березня 2024 року пройшли змагання з баскетболу серед юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

10:24:06 08.03.2024

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ЛІЦЕЮ № 2

Сьогодні учні, батьки, педагоги Путивльського ліцею №2 ім. Г.Я. Базими організували та провели благодійний ярмарок, отримані кошти будуть передані хворим дітям.

16:58:12 04.03.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ПО ЗАЛУЧЕННЮ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ДО УЧАСТІ У ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАХОДАХ УЧНІВСЬКОЇ ЛІГИ «ЗДОРОВА УКРАЇНА» ТА ШКІЛЬНИХ ЛІГ «ПЛІЧ-О ПЛІЧ»

26 лютого 2024 в онлайн-форматі відбувся Всеукраїнський семінар по залученню учнівської молоді до участі у фізкультурно-оздоровчих заходах учнівської ліги «Здорова Україна» та шкільних ліг «Пліч-о-пліч», у якому взяла участь провідний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Вікторія МАСАЛІТІНА.

10:52:23 29.02.2024

НАРАДА З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ СИСТЕМИ НАССР У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в лютому 2024 року проведена нарада з відповідальними за організацію впровадження системи НАССР у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Путивльської міської ради.

08:27:57 27.02.2024

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ПРОВЕДЕННЯ НМТ – 2024

21 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання з директорами, заступниками директорів з адміністративно-господарської частини, керівним складом тимчасових екзаменаційних центрів Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради, Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради, з метою проведення попереднього моніторингу стану захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, на базі яких планується проведення національного тесту.

15:51:27 23.02.2024

ВІДКРИТТЯ ІІ (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

21 лютого 2024 року на базі комунального закладу «Путивльська дитячо-юнацька спортивна школа» Путивльської міської ради відбулось урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

16:10:11 21.02.2024

ЗАСІДАННЯ ШТАБУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

З метою організаційного забезпечення заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році керівник штабу з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році Микола ЛУК’ЯНЕНКО провів засідання штабу.

13:46:05 19.02.2024

ПУТИВЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СПІЛКУВАВСЯ З ОСВІТЯНАМИ

За ініціативи Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в лютому 2024 року проведена робоча зустріч з керівниками установ і закладів освіти Путивльської міської ради.

08:21:39 19.02.2024