Стратегія розвитку громади

Протоколи засідання робочої групи з розробки Стратегії

Положення про робочу групу з розробки проекту Стратегії

Склад робочої групи з розробки проєкту Стратегії

Нормативні документи

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Довідка про громадське обговорення

Довідка про консультації з органами виконавчої влади

Стратегія розвитку Путивльської міської територіальної громади на період 2024-2030 роки

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документу державного планування

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Відповідно до статей  5, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчий комітет Путивльської міської ради Сумської області (далі – Путивльська міська рада) повідомляє про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі –Звіт) “Стратегії розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024 – 2030 роки”  (далі – ДДП).

09:02:59 20.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ

Виконавчий комітет Путивльської  міської ради розробляє Стратегію розвитку Путивльської міської  територіальної громади на 2024-2030 роки (далі - Стратегія).

10:15:15 23.06.2023

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ НА НОВОМУ ЕТАПІ

Під головуванням заступника голови робочої групи, начальника фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергія САХАРОВА відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024-2030 роки.

14:33:03 20.06.2023

У ГРОМАДІ ТРИВАЄ РОБОТА НАД РОЗРОБЛЕННЯМ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ

11 травня 2023 року під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося друге засідання Робочої групи, на якому йшлося про хід роботи з опитування громадян та їх опрацювання, про ключові виклики та ризики, стратегічне бачення та завдання розвитку громади.

14:25:00 11.05.2023

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Важливим аспектом становлення та розвитку будь-якої територіальної громади є питання щодо створення комфортного та безпечного життя громадян. У цьому контексті важливу роль відіграє стратегічне планування її розвитку.

16:56:46 20.04.2023

АНКЕТА-ОПИТУВАННЯ "ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РР."

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому в Путивльській громаді розпочинається  процес написання Стратегії розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024-2030 роки. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії  Путивльської МТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

13:51:34 20.04.2023