Соціальні угоди

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю "Райз Північ"

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Фермерським господарством "Макаренко"

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Приватним сільськогогосподарським підприємством "Агрофірма "Луч"

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Фермерським господарством "Волков Валерій Валентинович"

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Сільськогосподарським споживчим кооперативом "Ярославна"

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Фермерським господарством "Панченко В.М."

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Фермерським господарством "Панченко О.С."

Угода про участь у соціально-економічному розвитку громади між виконавчим комітетом Путивльської міської ради та Приватним підприємством "Карла Маркса-2"