A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Податкова служба інформує

СТАН НАДХОДЖЕНЬ ДО БЮДЖЕТІВ СУМЩИНИ У РОЗРІЗІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області протягом січня – лютого 2023 року мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 3077,3 млн гривень податків, зборів та інших платежів, у тому числі до Державного бюджету надійшло 1486,8 млн гривень, місцеві бюджети області отримали 1590,5 млн гривень.

12:38:20 17.03.2023

ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ДОХОДИ МОЖНА ПОДАТИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи, а саме: надати особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

12:33:07 17.03.2023

ЩОДО ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ПОЗАПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ ТОВАРІВ

Відповідно до підпункту 69.2 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України органам ДПС надано право проведення документальних позапланових перевірок платників податків, по яких отримано податкову інформацію, яка свідчить про порушення валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями.

12:30:16 17.03.2023

У СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2023 РОКУ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОНОТОПЩИНИ СПЛАТИЛИ 312,0 МЛН ГРИВЕНЬ

Забезпечення належного та своєчасного виконання місцевих  бюджетів - один із головних завдань, з якими довелося стикнутися громадам в умовах воєнного стану. Адже місцеві бюджети за своїм економним змістом являються важелем у системі фінансового забезпечення окремих територіальних громад, адже за їхньою допомогою вирішуються надзвичайно важливі питання економічного розвитку органів місцевого самоврядування району.

12:28:45 17.03.2023

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА: ВИТРАТИ НА ЛІКУВАННЯ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки  відповідно до п.п. 166.3.4 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) включається суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров'я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або члена його сім'ї першого ступеня споріднення та/або особи, над якою встановлено опіку, у тому числі для придбання ліків, а також суму коштів, сплачених платником податку, визнаним в установленому порядку особою з інвалідністю, на користь протезно-ортопедичних підприємств, реабілітаційних установ для компенсації вартості платних послуг з реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації, наданих такому платнику податку або його дитині з інвалідністю у розмірах, що не перекриваються виплатами з фондів загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування.

15:06:12 13.03.2023

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

З метою широкого інформування громадськості та платників податків щодо актуальних питань декларування майнового стану і доходів громадян, отриманих у 2022 році, доводимо до уваги, що наразі працюють «гарячі телефонні лінії» за участю провідних фахівців Головного управління ДПС у Сумській області, а саме:

15:00:34 13.03.2023

НОВИЙ ЕТАП СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і неформальна економіка завдають невиправної шкоди обороноздатності країни. Намагаючись збільшити свої прибутки, деякі роботодавці уникають укладення трудових договорів і, відповідно, сплати податків.

14:58:42 13.03.2023

ПОДАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗАСОБАМИ ЕЛЕКТРОННОГО ЗВ’ЯЗКУ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи, а саме: надати особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням законів щодо електронного документообігу.

16:42:13 03.03.2023

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДОХОДИ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, статтею 70 Податкового кодексу України передбачено, що до інформаційної бази Державного реєстру включаються дані про фізичних осіб, зокрема, про суми нарахованих та/або отриманих доходів та суми нарахованих та/або сплачених податків.

16:41:20 03.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь