Податкова служба інформує

ІНФОРМУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПРО ТЕРМІНИ СПЛАТИ ЗА ЛІЦЕНЗІЇ, ПРИЗУПИНЕННЯ ЇХ ДІЇ

Для зручності платників податків в ДПС працює сервіс оперативного і автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії або анулювання ліцензії на певний вид діяльності.

11:12:28 11.06.2021

ПЕРЕЛІК ОЗНАК БЕЗНАДІЙНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ РОЗШИРЕНО

Головне  управління ДПС у Сумській області інформує, Законом України від 13 квітня 2021 N 1383-IX   «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реструктуризації зобов'язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб» розширено перелік ознак безнадійної заборгованості.

11:10:33 11.06.2021

МАЙЖЕ 7 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ СПЛАТИЛИ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Сумській області Наталії Кіяшко, у січні – травні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло податків, зборів та інших податкових платежів на суму 6820,3 млн гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року,  надходження зросли на 1500,3 млн гривень.

11:05:38 11.06.2021

ПЕРЕРАХУНОК ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ПРОВОДИТЬСЯ ПРОТЯГОМ 10 РОБОЧИХ ДНІВ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо: об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку (п.п. 266.7.3  п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України).

11:04:53 11.06.2021

ЩОДО СПЛАТИ ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ФІЗОСОБІ – НЕРЕЗИДЕНТУ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) є об’єктами оподаткування.

13:51:39 04.06.2021

ІНФОРМУЄМО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ТА ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, земельні частки (паї), які перебувають у власності або користуванні.

13:50:57 04.06.2021

ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

COVID-2019 вніс істотні корективи у контрольно-перевірочну роботу. Через мораторій на перевірки за 2020 рік документальних перевірок проведено на 35 % менше ніж за 2019. Карантин зупинив всі планові перевірки у 2020 році.

13:49:19 04.06.2021

ДПС ПОСИЛЮЄ ВЗАЄМОДІЮ З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Державна податкова служба реалізує пілотний проєкт по взаємодії з територіальними громадами для покращення адміністрування місцевих податків і збільшення надходжень до місцевих бюджетів (бюджетів громад). Про це повідомив виконуючий обов’язки Голови ДПС Євген Олейніков під час засідання колегії ДПС.

13:48:03 04.06.2021

ПРОГРАМНИЙ РРО – РЕВОЛЮЦІЯ У СФЕРІ РОЗРАХУНКІВ

Цифровізація органів ДПС, розвиток електронних сервісів, надання електронних довірчих послуг – це, перш за все, легкість сплати податків і одночасне якісне виконання своїх обов’язків органами ДПС. У здійсненні дієвого контролю за розрахунковими операціями, захисті прав споживачів програмний РРО – це цифровізація у дії.

14:10:23 28.05.2021