Податкова служба інформує

12 Лютого, 2021 р., 09:34
Головне управління ДПС у Сумській  області повідомляє, що податкова декларація про майновий стан і доходи (Декларація) подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 01 травня року, що настає за звітним. Норми встановлені п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
12 Лютого, 2021 р., 09:33
Заступник начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексій Мазуренко надав коментар для ЗМІ Сумщини щодо провадження суб'єктами господарювання ліцензійної діяльності на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами зазначив, що одним із способів контролю держави над комерційною сферою є обов'язкове ліцензування деяких видів підприємницької діяльності. Переважно це ті види діяльності, порушення при провадженні яких можуть завдати значної шкоди економічним та соціальним інтересам держави або окремим споживачам. Торгівля алкоголем і тютюном теж у «групі ризику», а тому продавати такі товари можна тільки за наявності відповідної ліцензії.
12 Лютого, 2021 р., 09:02
Згідно повідомлення пресслужби Державної податкової служби України для упередження можливих порушень законодавства при продажу підакцизних товарів, територіальними підрозділами податкового аудиту організовано низку заходів щодо очищення роздрібного ринку від нелегальної торгівлі підакцизними товарами через мережу Інтернет.
12 Лютого, 2021 р., 08:55
На період дії карантину, пов’язаного з поширенням на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), проведення перевірок заборонено практично за всіма підставами.
05 Лютого, 2021 р., 10:38
З 1 січня 2021 року набрала чинності нова редакція пп. 14.1.49 ПКУ, за якою дивіденди – платіж, який здійснює юридична особа, в т. ч. емітент корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів чи інших цінних паперів, на користь власника таких корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів та інших цінних паперів, що засвідчують право власності інвестора на частку (пай) у майні (активах) емітента, у зв'язку з розподілом частини його прибутку, розрахованого за правилами бухгалтерського обліку.
05 Лютого, 2021 р., 10:32
З 1 січня 2021 року в Україні у зв’язку з врегулюванням територіального устрою відповідно до вимог постанови «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ, прийняттям Закону України «Про Державний Бюджет України на 2021 рік» та внесенням змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»: введені в дію 183 тисячі нових бюджетних рахунків у розрізі територіальних громад для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів; змінені бюджетні рахунки за окремими кодами класифікації доходів бюджету; відкриті нові небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску.
05 Лютого, 2021 р., 10:29
Начальник Головного управління ДПС у Сумській області  Наталія Кіяшко надала коментар для ЗМІ  щодо сплати зборів та платежів  до Державного бюджету платниками податків Сумщини.
05 Лютого, 2021 р., 10:25
Згідно повідомлення  пресслужба Державної податкової служби України позитивні тенденції наповнення державного бюджету продовжуються у 2021 році – це результати роботи щодо детінізації, розпочатої ДПС у травні 2020 року.
05 Лютого, 2021 р., 10:17
Начальником Головного управління ДПС у Сумській області Наталією Кіяшко надано  коментар для ЗМІ щодо можливостей списання сум недоїмки з єдиного внеску.
29 Січня, 2021 р., 11:42
У 2020 році власники нерухомості сплатили майже 1,6 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з фізичних осіб до місцевих бюджетів.