ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Центр зайнятості інформує

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ГОТОВА ПІДТРИМАТИ ВАШ БІЗНЕС

Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу. За умови працевлаштування зареєстрованих безробітних працедавець має право отримати наступні компенсаційні виплати:    Компенсація фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ( загальна тривалість виплати - 12 місяців). У разі працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі  зареєстрованого безробітного:   - понад 1 місяць і які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні;  - осіб, які перебувають на обліку понад 6 місяців.   Компенсація розмірі 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати . У разі працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць:   - осіб з інвалідністю;  - учасників бойових дій;  - громадян, яким до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років.   Компенсація у розмірі 50% мінімальної  заробітної плати. У разі працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа осіб:   - віком до 25 років;  - віком до 35 років на перше робоче місце;  - звільнені зі строкової служби - на перше робоче місце.   Порядок надання цих виплат регламентований постановою КМУ від 10 лютого 2023 р. № 124 https://bit.ly/48u7OAm  

08:21:47 29.03.2024

ПРОЄКТ: СОНЯЧНИЙ СТАРТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВПО

Благодійний фонд RePower Ukraine розробив навчальний курс для ветеранів, ветеранок та внутрішньо переміщених осіб, для надання учасникам відповідних компетенцій у галузі проєктування та монтажу сонячних електростанцій.

16:42:08 28.09.2023

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ОБЛАШТУВАННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідностю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

16:41:11 28.09.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Служба зайнятості реалізує спільний проєкт з Путивльською громадою  щодо професійного навчання громадян за  рахунок  ваучерів  згідно з Постановою Кабінету  Міністрів  України від 20 березня 2013 року № 207.

11:08:51 19.09.2023

ПУТИВЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ КОНОТОПСЬКОЇ ФІЛІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО"

З метою донесення до всіх громадян інформації про ризики і наслідки незадекларованої праці, своєчасність та правильність оформлення трудових відносин та зміни у законодавстві Держпраці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

14:22:25 14.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь