Центр зайнятості інформує

НАРАДА – НЕ ЛИШЕ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЗВІТІВ, А Й МІСЦЕ ДЛЯ ВИРОБЛЕННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ ВИКОНАННЯ НАГАЛЬНИХ ЗАВДАНЬ

16 вересня  2021 року під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного відбулася селекторна нарада директорів Сумського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості.

09:35:31 17.09.2021

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Якщо ви офіційно зареєстровані юридичні особи або фізичні-особи-підприємці, суб’єкти малого підприємництва, у тому числі мікропідприємництва, та середнього підприємництва, річний дохід яких від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10, 2 та 20 млн. євро, визначену за офіційним валютним курсом НБУ, то ви маєте можливість отримати кредит в рамках Державної програми під ставку від 0% річних або здійснити рефінансування діючої заборгованості під 3% річних! Про умови кредитування можна дізнатись за посиланням https://sme.gov.ua/579start/.

10:54:58 10.09.2021

РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА СПІВПРАЦЮ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

За результатами соціологічного дослідження, проведеного нещодавно обласною службою зайнятості, на предмет з’ясування кваліфікаційних вимог до працівників, структури підготовки робітничих кадрів, співпраці із закладами професійно-технічної освіти, 78% роботодавців Сумщини не бачать жодних перешкод для співпраці із ЗПТО.

10:52:49 10.09.2021

СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ - СТИМУЛЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗРОБІТНИХ

16:49:18 30.08.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Днями у Сумському обласному центрі зайнятості відбулася зустріч з представниками Міжнародної Організації Праці з питань впровадження в області проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», мета якого полягає у розширенні можливостей формальної зайнятості за рахунок зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», до якого входять Глухівська, Путивльська, Кролевецька, Есманська, Новослобідська громади.

16:47:28 30.08.2021

У ХОРУЖІВЦІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ МЕДУ

19 серпня, на День пасічника України, на базі навчального відділення «Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в с. Хоружівка було проведено цікаве та колоритне свято - Фестиваль меду.

15:18:26 25.08.2021

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА «ДИСТАНЦІЙНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ. КОПІРАЙТИНГ — ПРОФЕСІЯ ДЛЯ УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО».

Пропонуємо вашій увазі соціальну програму «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг — професія для успішного майбутнього».

12:58:49 18.08.2021