Правова допомога поруч

19 Квітня, 2021 р., 13:30
Тема конкурсних робіт: протидія булінгу. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років. Номінації конкурсу
19 Квітня, 2021 р., 13:29
 «Що робити, коли у  правовстановлюючому документі на нерухомість наявні  помилки в написанні прізвища, ім’я та по батькові  суб’єкта прав, чи інші суттєві відомості чи характеристики самого об’єкта нерухомого майна?», - саме з такими запитаннями часто звертаються громадяни до системи безоплатної правової допомоги.
18 Березня, 2021 р., 15:25
Кожен житель України має право безкоштовно отримати юридичну консультацію, правову інформацію – безоплатну первинну правову допомогу. Але є питання, які неможливо вирішити лише за допомогою консультацій і роз’яснень.
11 Березня, 2021 р., 11:14
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті.