Правова допомога поруч

ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСТИМЕ СПОЖИВАЧ ПРИ НЕСПЛАТІ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Погодьтесь, вода в крані впродовж доби, можливість приготувати їжу на газу, світло, електрика, теплі батареї взимку − це все так увійшло в наше життя, що без цих послуг ми вже не уявляємо наш побут. Кожен українець − споживач житлово-комунальних послуг. Тож отримуючи ці послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати.

11:05:43 16.07.2021

ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ: ОСНОВНІ АСПЕКТИ

З 1 липня 2021 року набирає чинності Закон України від 31 березня 2020 року № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» (далі – Закон). Даний Закон відкриває ринок землі сільськогосподарського призначення в Україні.

15:07:18 02.07.2021

ПРАЦІВНИК ПІШОВ СЛУЖИТИ ЗА КОНТРАКТОМ: ЩО БУДЕ З ЗАРПЛАТОЮ ТА МІСЦЕМ РОБОТИ

До фахівців системи безоплатної правової допомоги нерідко звертаються люди, які працювали на підприємстві, а потім пішли на військову службу за контрактом. Дуже часто з однаковими проблемами – роботодавець не виплачує середню заробітну плату або взагалі звільняє з роботи.

16:46:45 22.06.2021

ДОНОРСТВО: ПРАВА, ПІЛЬГИ, ГАРАНТІЇ

Всесвітній День донора крові – досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня. Цього дня в 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

15:51:59 15.06.2021

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ

На теренах інтернету повідомляється, що трудова міграція серед громадян України на сьогоднішній день є дуже поширена. Позитивним є  інвестування в економіку та набуття нового досвіду та позитивного розвитку для держави як в плані економіки так і в плані розширення кругозору для працівників у різних сферах діяльності та забезпечення працівника практикою .

15:48:06 19.05.2021

НА ЯКІ ПРАВОВІ ГАРАНТІЇ МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ СПОЖИВАЧ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ В 2021 РОЦІ

Кожна людина має природне невід’ємне і непорушне право на охорону здоров’я. Це право є об’єктивним, і лише при зверненні особи до закладу охорони здоров’я це право стає суб’єктивним і таку особу можна називати пацієнтом.

09:05:04 29.04.2021

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ОГОЛОШУЄ ОНЛАЙН-КОНКУРС ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ «КРАЇНА МОЇХ ПРАВ»

Тема конкурсних робіт: протидія булінгу. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років. Номінації конкурсу

13:30:23 19.04.2021

ЯК ВЛАСНИКУ АБО КОРИСТУВАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА ЗАХИСТИТИ СВОЄ ПРАВО, ЯКЩО У ДОКУМЕНТАХ НА ПРАВО ВЛАСНОСТІ ЧИ КОРИСТУВАННЯ МІСТЯТЬСЯ ПОМИЛКИ

«Що робити, коли у  правовстановлюючому документі на нерухомість наявні  помилки в написанні прізвища, ім’я та по батькові  суб’єкта прав, чи інші суттєві відомості чи характеристики самого об’єкта нерухомого майна?», - саме з такими запитаннями часто звертаються громадяни до системи безоплатної правової допомоги.

13:29:46 19.04.2021

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНОГО НАСЕЛЕННЯ

Кожен житель України має право безкоштовно отримати юридичну консультацію, правову інформацію – безоплатну первинну правову допомогу. Але є питання, які неможливо вирішити лише за допомогою консультацій і роз’яснень.

15:25:35 18.03.2021