Правова допомога поруч

ПРАВО НА ПЕНСІЮ: ЯК ТЕХНІЧНІ ПОМИЛКИ ЛЕДВЕ НЕ ПОЗБАВИЛИ ЛЮДИНУ ПЕНСІЇ

По досягненню пенсійного віку люди звертаються до Пенсійного фонду з заявою про призначення пенсії, але досить часто виникають проблеми з таким призначенням. Які в свою чергу нерідко, супроводжується низкою інших проблем.

16:01:26 22.02.2022

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ: ЩО І ЯК?

Купили нову річ. А через пару днів зрозуміли, що вона не підходить по габаритам, чи не пасує колір до інтер’єру. Такі ситуації можуть траплятися у житті. А чи дійсно можна повернути товар після покупки, якщо він вам не сподобався? Про ці та інші питання піде мова нижче.

14:37:22 21.02.2022

НА СУМЩИНІ ЮРИСТКА СИСТЕМИ БПД ДОПОМОГЛА ЧОЛОВІКОВІ СКАСУВАТИ СУДОВИЙ НАКАЗ ПРО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА СПОЖИТИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ.

Досить часто до центрів та бюро правової допомоги звертаються громадяни, які поштою отримали судові накази про стягнення боргів за комунальні послуги чи кредити. Боржники здебільшого не погоджуються з ними, оскільки специфіка винесення цієї форми судового рішення полягає у тому, що судовий наказ приймається лише на підставі письмових доказів, без допиту свідків та пояснень стягувача і боржника.

16:55:33 14.02.2022

АБОНЕНТСЬКА ПЛАТА ЗА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ: ПРАВОВЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ

У платіжках за комунальні послуги з’явилися нові рядки з платою за абонентське обслуговування та функціонування теплової енергії.  Сталося це через законодавчі зміни в житлово-комунальному господарстві.

16:36:20 07.02.2022

ВИДАЧА ДУБЛІКАТІВ НОТАРІАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ?

В житті трапляються ситуації, коли людина може загубити, зіпсувати або втратити документ, посвідчений або виданий нотаріусом. Зокрема, це може бути заповіт, договори: дарування, купівлі-продажу, міни, іпотеки тощо, свідоцтва про право на спадщину за законом або заповітом, довіреності, свідоцтва про право власності.

16:12:29 07.02.2022

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ПРО ТЕ, ЩО МАЄТЕ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНІ ЛІКИ ВІД ДЕРЖАВИ? ТА ЧИ ІНФОРМУЄ ВАС ПРО ЦЕ ЛІКАР?

Кілька років в Україні працює програма «Доступні ліки», за якою громадяни можуть отримати безкоштовні препарати. Насамперед це стосується пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом та пацієнтів, які страждають на психічні розлади та епілепсію.

14:06:26 03.02.2022

ПІДВИЩЕННЯ ПРАВОВОЇ ОБІЗНАНОСТІ

Підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в установах пробації, є важливим чинником запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень.

13:36:40 27.01.2022

ПРАВО ДОСТРОКОВОГО ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ БАГАТОДІТНИХ МАТЕРІВ

Недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. Тому непорушними залишаються повага та вдячність до всіх матерів, а особливо тих жінок, які свідомо народжують, виховують та дають путівку в життя п’ятьом і більше дітям. Для відзначення таких матерів встановлений достроковий вихід на пенсію.

11:07:48 24.01.2022

ПОШКОДЖЕНА ПЛОМБА НА ЛІЧИЛЬНИКУ, ЯК ДІЯТИ

До пані Олени, яка придбала квартиру прийшов електрик провести перевірку лічильника, Він зняв пломбу та замінив її на нову. За декілька днів чоловік прийшов знову та повідомив пані Олені, що стара пломба була навмисно пошкоджена, споживання електроенергії відбувалось незаконно, попередив про перевірку та штраф.

11:17:27 14.01.2022