A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Держпродспоживслужба інформує

КУПІВЛЯ ХАРЧІВ В МІСЦЯХ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ – НЕБЕЗПЕЧНА!

З настанням літнього періоду зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування. Придбані продукти харчування в невстановленому місці,  у випадкової людини, в умовах, що не відповідають нормам його виготовлення та зберігання, у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.

14:26:04 01.06.2023

В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ КАРАНТИН

Дію карантину на території України подовжено до 30 червня 2023 року відповідно до вимог постанови Кабміну від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабміну від 25 квітня 2023 року № 383). Тож фізичним особам і суб’єктам господарювання рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

11:58:59 23.05.2023

ВКОТРЕ ПРО СКАЗ

В травні 2023 року до Путивльської дільничної лікарні ветеринарної медицини Конотопської РДЛВМ звернулась жіночка, що мешкає в одному з населенних пунктів громади, з повідомленням що шокувало ветеринарних лікарів - діти з лісу принесли лисеня – таке гарненьке, лагідне, але ДИКЕ лисеня, деякий час родина утримувала лисеня на подвір’ї, проте невдовзі воно загинуло. Потім, зненацька, захворів та помер домашній кіт, цих же господарів. І нажаль, тільки після цього з’явилась підозра - чи не було хворе лисеня?!

09:56:42 23.05.2023

ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПІД ЧАС КУПАННЯ У ВІДКРИТИХ ВОДОЙМАХ

Весна-літо найбільш сприятливий час для виникнення і розповсюдження інфекцій. Саме в цей час діють фактори, що сприяють зараженню: поява в раціоні свіжих овочів, фруктів, збільшення кількості мух, масове спілкування населення, виїзд на відпочинок, купання у відкритих водоймах.

15:37:42 16.05.2023

CТИХІЙНІ ЗВАЛИЩА: ШКОДА ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ І ЗДОРОВ’Я

Майже всі продукти, які ми купуємо в торговельних закладах, мають кілька шарів пакування, виготовленого із синтетичних полімерних матеріалів. Така кількість відходів призводить до зростання кількості побутового сміття, яке люди часто скидають до лісів, посадок, ярів, балок. Найбільше несанкціонованих звалищ утворюється у приватному секторі міст, в селах, де через відсутність належної системи збору твердих побутових відходів (ТПВ) щорічно утворюються стихійні звалища.

16:47:01 09.05.2023

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ХОЛЕРИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Під час воєнних дій через низку причин, як то підвищення температури повітря, погіршення якості води, неналежне дотримання санітарних норм через окупацію територій тощо, актуальним є питання профілактики гострих інфекційних захворювань. Наприклад, холери.

13:15:02 01.05.2023

ВІДПОЧИВАЮЧИ НА ПРИРОДІ – НЕ ВТРАЧАЙТЕ ПИЛЬНІСТЬ!

В погожі весняні дні багато людей надає перевагу відпочинку на свіжому повітрі, прогулянці в парку, у лісі або на дачі. Ніхто з відпочиваючих не очікує неприємностей, але вони можуть бути, оскільки настає час активації кліщів – переносників таких інфекційних захворювань як кліщовий енцефаліт, кліщовий поворотний тиф, туляремія, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма, Лайм-бореліоз).

13:42:47 24.04.2023

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ІНФОРМУЄ:

з 24.04.2023 року по 15.05.2023 року спеціалістами Конотопської районної державної лікарні ветеринарної медицини  на виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці  проти основних інфекційних та інвазійних  хвороб тварин по Конотопському району на 2023 рік здійснюватимуться ветеринарно-санітарні заходи щодо пасік згідно графіку ( додається).

14:25:51 21.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь