Держпродспоживслужба інформує

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРОВОДИТИСЯ ІМУНІЗАЦІЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

Конотопське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що у період з 19.07.2024 по 25.07.2024 року фахівцями Конотопської районної державної лікарні ветеринарної медицини в 7 населених пунктах Путивльської міської громади проводилася імунізація домашніх тварин проти сказу.

14:14:03 26.07.2024

ВІДКЛЮЧИЛИ СВІТЛО – ОПЕРАТОР РИНКУ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОТРИМАННЯ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ ПРИ ЗБЕРІГАННІ/РЕАЛІЗАЦІЇ ХАРЧОВОГО ПРОДУКТУ

На сьогоднішній день на території Сумської області введені  відключення систем електропостачання, що може суттєво вплинути на безпечність та якість харчових продуктів в процесі їх виробництва, обігу, зберігання та/або реалізації.

13:13:07 18.07.2024

ЩОДО ЩЕПЛЕНЬ ТВАРИН ВІД СКАЗУ

На виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних та інвазійних хвороб тварин по Конотопському району на 2024 рік ветеринарними фахівцями продовжується проведення щеплення домашніх тварин проти сказу.

11:38:39 15.07.2024

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів був проведений аналіз причин виникнення ботулізму з початку 2024 року. За результатами розслідування встановлено, що випадки ботулізму пов’язані із вживанням м’ясної та овочевої консервації домашнього виготовлення, риби домашнього виготовлення, в’яленої риби, придбаної у місці стихійної торгівлі, рибної продукції, придбаної в магазині.

13:14:11 06.06.2024

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЛЕЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

На сьогоднішній час як населення так і оператори ринку знаходяться в непростих умовах, що сприченені зокрема і відсутністю електроенергії під час планових, погодинних або аварійних відключень.

13:00:20 06.06.2024

БРУЦЕЛЬОЗ ТВАРИН – ЧИ АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ ДІАГНОСТИКИ

Питання діагностики бруцельозу великої рогатої худоби та дрібної рогатої худоби включено до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних та інвазійних хвороб тварин по Конотопському району на 2024 рік.

15:00:33 02.05.2024

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБОЮ ПРОВЕДЕНІ КОМІСІЙНІ ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На виконання Розпорядження КМУ від 27.10.2023 №990-р “Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2024 роках”, з метою забезпечення здорового харчування дітей та  попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь в організованих дитячих колективах, фахівцями Конотопського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області  проведені комісійні обстеження харчоблоків закладів   дошкільної та загальної середньої освіти  Путивльської міської ради.

13:50:42 01.05.2024

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ

На території Путивльської міської та Новослобідської сільської рад Конотопського району фахівцями Путивльської дільничної лікарні ветеринарної медицини Конотопської РДЛВМ розпочинається здійснення комплексу планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань, профілактику й лікування хвороб великої рогатої худоби та коней – так звана ДИСПАНСЕРИЗАЦІЯ.

14:46:41 22.04.2024

ЩОДО ВПЛИВУ ТРАНСЖИРІВ НА ОРГАНІЗМ СПОЖИВАЧА

Трансжири — це різновид ненасичених жирів. Вони можуть бути натуральними або штучно створеними. Природні трансжири утворюються через діяльність бактерій в шлунку свійських тварин і зберігаються в м'ясних та молочних продуктах в кількості 5-8 %.

09:02:28 02.04.2024