Держпродспоживслужба інформує

ЯКА ДОБОВА НОРМА ЦУКРУ ДЛЯ ДІТЕЙ

25 г або 5 ч. л. без гірки – саме така добова норма цукру для дітей за рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я.

13:23:08 03.02.2023

ВЛАШТУВАННЯ КАПТАЖІВ ДЖЕРЕЛ

Вода - найважливіший природний ресурс нашої планети. Без неї неможливий розвиток живої природи. Особливу увагу треба звернути на  воду з каптажів джерел, тому  що  не завжди  джерельна вода  на практиці виявляється кришталево чистою.

10:30:57 30.01.2023

КОЛОДЯЗНА ВОДА З РІЗНИХ ПРИЧИН З РОКАМИ МАЄ ВЛАСТИВІСТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ

Ворогів у чистої колодязної води безліч. Це і стічні води, що просочилися в грунт, і різні хімікати, вживані в сільському господарстві, і весняний паводок, який може затопити колодязь, і навіть трупи тварин, які випадково потрапили всередину.

13:13:01 23.01.2023

В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ КАРАНТИН ТА ЗАТВЕРДИЛИ НОВІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 28.11.2022 № 1 затверджено нові протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Звертаємо увагу, що постанова Головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 № 10 відтак втратила чинність.

14:10:24 20.01.2023

ВИБІР БЕЗПЕЧНИХ ІГРАШОК ДЛЯ ДІТЕЙ

Важливу роль для розвитку дітей відіграють різноманітні іграшки. Дитячі іграшки, які представлені у торговій мережі, повинні не тільки радувати маленьких споживачів, але й бути безпечними у використанні. З метою обмеження надання на ринку України небезпечних іграшок Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 р. №151 затверджений Технічний регламент безпечності іграшок, розроблений на основі Директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009 про безпечність іграшок.

11:07:15 20.01.2023

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Збалансовано харчуватись для дитини вкрай необхідно - від цього залежить не тільки самопочуття, а й імунітет малюка. Звісно, в умовах війни доступ до різноманіття продуктів може бути обмеженим, проте ви можете забезпечити дитину усім базово необхідним. Ці рекомендації допоможуть вам організувати харчування та запаси їжі більш ефективно.

14:06:33 18.01.2023

ВИМОГИ ДО МІСЦЯ ВЛАШТУВАННЯ КОЛОДЯЗІВ ТА КАПТАЖІВ ДЖЕРЕЛ

Вживання якісної води для пиття є однією з найважливіших запорук  збереження здоров’я людини і її довголіття. Але потрібно пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі небезпечних  інфекційних захворювань, в  першу  чергу кишкових.

10:42:24 16.01.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ЗАХОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПІД ЧАС ПОВЕНІ

Під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб, зокрема пов’язаних із водним шляхом передачі збудника і харчових отруєнь. Дотримання простих правил гігієни сприятиме захисту від них.

10:23:54 09.01.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ, ЯКІ ВЖИВАЮТЬ ТА ВИКОРИСТОВУЮТЬ У ПОБУТІ ВОДУ ШАХТНИХ КОЛОДЯЗІВ

Важливою умовою, що забезпечує якість води – є правильна експлуатація колодязя (криниці). Для того, щоб колодязна шахта не стала резервуаром всіляких бактерій і мікроорганізмів періодично повинні проводитися дезінфекція колодязя і його чищення, лабораторний контроль якості питної води.

09:39:12 03.01.2023