Путивльська міська лікарня

12 Квітня, 2021 р., 15:34
Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради щиро дякує компанії «Нова пошта» за благодійно надані два кисневі концентратори, які будуть розміщені в терапевтичному відділенні лікарні.
23 Березня, 2021 р., 11:32
В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу під назвою ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”. Ці ролики інформують про необхідність вакцинації для захисту здоров’я та подолання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.
19 Березня, 2021 р., 11:48
Для охоплення щепленням усіх бажаючих, згідно Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні пропонуємо Вам зареєструватися на вакцинацію за посиланням: