Путивльська міська лікарня

Перелік платних медичних послуг

Профільні програми

ОБЕРІГ ЯК ЗАХИСТ ВІД СТРАШНИХ БІД

КНП "Путивльська міська лікарня" висловлює щиру подяку пані Ірині АНТОНОВІЙ за подарований колективу оберіг. Він знайшов достойне місце серед символів України в нашому закладі.

13:59:41 14.03.2024

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Приймальне відділення є структурним підрозділом лікарні, у якому в цілодобовому режимі здійснюється прийом пацієнтів до стаціонарних відділень і надання невідкладної медичної допомоги хворим, потерпілим, травмованим. Проводяться діагностично-сортувальні роботи з подальшим переведенням хворих згідно з показами в профільні відділення лікарні.

16:03:00 13.03.2024

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ МБФ "АІСМ УКРАЇНА"

КНП «Путивльська міська лікарня» вже втретє отримала гуманітарну допомогу від Міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» у вигляді лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, продуктів харчування для пацієнтів.

17:00:55 08.03.2024

ЗНАЙОМСТВО З ЛІКАРНЕЮ

Перше знайомство пацієнта з лікувальним закладом відбувається з реєстратури. Сучасна реєстратура вирішує багато задач, починаючи з видачи будь-якої довідкової інформації відвідувачам до організації маршрута пацієнта у спеціалізовані відділення лікарні.

13:05:38 05.03.2024

ДОПОМОГА НАШИМ ПАЦІЄНТАМ

КНП «Путивльська міська лікарня» висловлює щиру вдячність Сумській обласні громадській організації Клуб "Шанс" / Club Chance за тривалу співпрацю та допомогу лікарні продуктами харчування.

13:26:50 04.03.2024

РЕКОМЕНДУЄМО ТИХ, КОМУ ДОВІРЯЄМО

Перед кожним пацієнтом рано чи пізно постає питання вибору лікувального закладу, у якому проходити лікування. Ми питаємо рекомендації знайомих, своїх лікарів, вивчаємо інформацію в інтернеті.

09:20:36 04.03.2024

ШАНОВНА ГРОМАДО, РАДІ ПОВІДОМИТИ, ЩО ВІДСЬОГОДНІ МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА ЗАБЕЗПЕЧЕНА НОВИМ АВТОМОБІЛЕМ "ФОЛЬКСВАГЕН CRAFTER"

Автомобіль новий, обладнанний усім необхідним для надання медичної допомоги. Відтепер бригада має можливість проводити прийом пацієнтів у комфортних умовах і в тих населених пунктах, де немає необхідних для цього приміщень.

11:56:44 29.02.2024

ЛІКАРІ, ЯКІ МОЖУТЬ ВСЕ

Хірургічне відділення КНП «Путивльська міська лікарня» є одним з основних підрозділів закладу, яке надає широкий спектр медичних послуг: хірургія, травматологія та гінекологія.

11:31:40 28.02.2024