Путивльська міська лікарня

Перелік платних медичних послуг

Профільні програми

НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ

Колектив медичних працівників КНП «Путивльська міська лікарня» висловлює щиру подяку народному депутату України Михайлу АНАНЧЕНКУ за сприяння в наданні благодійної допомоги у вигляді виробів медичного призначення від благодійного фонду «РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ».

14:03:10 05.07.2024

ІСТОРИЧНА ПОДІЯ В КНП «ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»

У КНП «Путивльська міська лікарня» відкрився новий рентгенівський кабінет. За ініціативи Путивльського міського голови Костянтина Гаврильчука та підтримки депутатського корпусу Путивльської міської ради було виділено 6,2 мільйона гривень для придбання сучасного рентгенівського обладнання. Так у нашому закладі з’явилася діагностична рентгенівська система CALIPSO F (виробник Італія).

11:30:25 10.06.2024

ОНОВЛЮЄМО САНІТАРНИЙ АВТОТРАНСПОРТ ЛІКАРНІ

За ініціативи та підтримки Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА в результаті співпраці з The United Nations Development Programme отримано новий санітарний автомобіль Fiat Dukato, 2024 року випуску. Автомобіль призначений для медичного обслуговування населення прикордонної Путивльської громади, а також для транспортування за потребою пацієнтів у важкому стані до лікувальних закладів вищих рівнів надання медичної допомоги.

16:26:22 13.05.2024

ПІДТРИМКА ОДИН ОДНОГО ВАЖЛИВА

Благодійною організацією "Потужний Тил" було передано для потреб пацієнтів хірургічного відділення КНП "Путивльська міська лікарня" медичний інструментарій та вироби медичного призначення. Дякуємо.

14:10:27 13.05.2024

ПІДТРИМКА ВІД НАДІЙНИХ ПАРТНЕРІВ

Дякуємо за постійну підтримку нашим постійним надійним партнерам Сумській обласній організація Товариства Червоного Хреста України. Для потреб наших пацієнтів надано памперси різних розмірів, засоби особистої гігієни та засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

13:33:55 13.05.2024

КНП "ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ПО ПОКРАЩЕННЮ УМОВ ПЕРЕБУВАННЯ ХВОРИХ ТА ПРИВЕДЕННЮ СТАЦІОНАРНИХ ВІДДІЛЕНЬ ДО ВИМОГ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Завершено роботи по встановленню кондиціонерів в операційній, маніпуляційних та палатах інтенсивної терапії усіх стаціонарних відділень лікарні.

13:14:11 13.05.2024

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

Сердечна подяка нашим неймовірним друзям і волонтерам з Канади Патрісії, Дейву та Шенон, які приділили свій час і зусилля, щоб надати допомогу нашій громаді у вигляді медикаментів, а саме Путивльській міській лікарні під час цих важких часів війни. Ви є прикладом справжньої великодушності та підтримки.

08:50:45 04.05.2024

ДЯКУЄМО ЗА ПОЗИТИВНИЙ ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

Стає вже доброю традицією для Путивльської міської лікарні надання квітів для клумб, які розташовані на території закладу, жителем нашого міста - Андрієм РАСПУТЧЕНКОМ. Завдяки його допомозі, наші клумби мають привабливий вигляд.

14:42:53 24.04.2024