Путивльська міська лікарня

Перелік платних медичних послуг

Профільні програми

ДЯКУЄМО ЗА ПОЗИТИВНИЙ ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

Стає вже доброю традицією для Путивльської міської лікарні надання квітів для клумб, які розташовані на території закладу, жителем нашого міста - Андрієм РАСПУТЧЕНКОМ. Завдяки його допомозі, наші клумби мають привабливий вигляд.

14:42:53 24.04.2024

ДОПОМОГА НАШИМ ПАЦІЄНТАМ

КНП «Путивльська міська лікарня» продовжує видачу продуктових наборів нашим пацієнтам, яку вони отримують при виписці зі стаціонарних відділень, а також допомога надається і пацієнтам денного стаціонару після закінчення лікування.

18:00:28 05.04.2024

НАС ЛІКУЮТЬ СВОЇ

Статистика неврологічних розладів, які є одними з найпоширеніших проблем зі здоров’ям українців, щороку погіршується. Постійні стреси, малорухливий спосіб життя та інші шкідливі звички приводять до того, що ця система з віком все частіше дає збій. На жаль, в Україні неврологічні розлади є четвертою за поширеністю причиною смерті, і цей показник росте - за останні 30 років майже на 34%. Тому вчасно відвідувати лікаря-невролога дуже важливо.

13:20:18 05.04.2024

ЛАБОРАТОРНІ ОБСТЕЖЕННЯ В ЛІКАРНІ

КНП «Путивльська міська лікарня» розширює спектр лабораторних обстежень, що проводяться в закладі. Відсьогодні в клініко-діагностичній лабораторії почав роботу новий апарат КОАГУЛОМЕТР LabAnalyt-610. Завдяки йому пацієнти нашої лікарні зможуть отримати повноцінне обстеження системи згортання крові (коагулограму).

14:49:41 29.03.2024

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНО ВЕЛИКИЙ ХІРУРГІЧНИЙ НАБІР МЕДИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ У ХІРУРГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ КНП "ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"

Такий інструментарій використовуєтся щодня при наданні всіх видів хірургічної допомоги в закладі. Він вкрай необхідний для якісного проведення хірургічних втручань, як і досвідчені руки гарного хірурга.

16:26:41 27.03.2024

МОБІЛЬНА ПАЛІАТИВНА ДОПОМОГА

Паліативна допомога спрямована на покращення якості життя людям, які зіткнулися з важким чи невиліковним захворюваннями. Вона входить у Програму медичних гарантій і є безоплатною для пацієнта.

13:26:22 25.03.2024

ОБЕРІГ ЯК ЗАХИСТ ВІД СТРАШНИХ БІД

КНП "Путивльська міська лікарня" висловлює щиру подяку пані Ірині АНТОНОВІЙ за подарований колективу оберіг. Він знайшов достойне місце серед символів України в нашому закладі.

13:59:41 14.03.2024

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Приймальне відділення є структурним підрозділом лікарні, у якому в цілодобовому режимі здійснюється прийом пацієнтів до стаціонарних відділень і надання невідкладної медичної допомоги хворим, потерпілим, травмованим. Проводяться діагностично-сортувальні роботи з подальшим переведенням хворих згідно з показами в профільні відділення лікарні.

16:03:00 13.03.2024

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ МБФ "АІСМ УКРАЇНА"

КНП «Путивльська міська лікарня» вже втретє отримала гуманітарну допомогу від Міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» у вигляді лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, продуктів харчування для пацієнтів.

17:00:55 08.03.2024