Путивльська міська лікарня

ЕКОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ ВЖИВАННЯ ТЮТЮНУ

Тютюн забруднює навколишнє середовище: ? Тютюнові відходи містять понад 7000 токсичних хімічних речовин, у тому числі, канцерогени. Разом з тютюновим димом в навколишнє середовище викидаються тисячі тонн токсичних речовин і парникових газів. Тютюновий дим залишається стійким джерелом токсикантів довгий час після погашення сигарети.

10:31:21 29.06.2021

ЧИ МОЖЛИВО В УКРАЇНІ ПРИЙНЯТИ АНТИТЮТЮНОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО?

В Україні куріння забирає в середньому 85 000 життів щороку! Мішенню тютюнових корпорацій та агресивного маркетингу нових тютюнових виробів є люди, які ще не курять, найчастіше це українська молодь. Саме на неї й полюють тютюнові компанії: через соціальні мережі, популярних блогерів та яскраві вивіски на вітринах магазинів.

10:29:33 10.06.2021