Путивльська міська лікарня

ПЛАНОВІ ВИЇЗДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

З 27.09.2021 по 01.10.2021 були здійснені планові виїзди сімейних лікарів до сіл Яцине, Зінове, Рев’якине, Руднєве, Ротівка, Стрільники.

15:56:47 01.10.2021

З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

15:48:47 30.09.2021

НАШІ ЛІКАРІ НА ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

На базі Сумського дитячого оздоровчого табору «Орлятко» відбулася ХV літня обласна спартакіада серед працівників закладів охорони здоров’я.

13:23:35 27.09.2021

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗДІЙСНИЛИ ВИЇЗД

Сьогодні з метою вакцинації від COVID-19 було здійснено виїзд сімейного лікаря з медичною сестрою в села Волокитине, Кочерги, В'язенка. Було провакциновано 52 особи.

15:53:48 20.09.2021

РОЗПОЧАТО ПЛАНОВІ ВИЇЗДИ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Інформуємо мешканців Путивльської громади, що з вересня 2021 року КНП «Путивльська міська лікарня» розпочала планові виїзди сімейних лікарів фельдшерськими пунктами Путивльської ОТГ згідно з графіком.

08:57:24 03.09.2021

ПРИЙОМ ОБЛАСНИХ ЛІКАРІВ

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради повідомляє, що буде здійснено виїзд лікарів спеціалістів КНП Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня» 18.08.2021, а саме:

12:30:11 06.08.2021