Путивльська міська лікарня

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради щиро дякує керуючому Конотопської єпархії архієпископу Роману та настоятелю Спасо-Преображенского собора міста Путивль - отцю Олександру Чурочкину за благодійно надану допомогу у вигляді лікарських засобів для відділень та служб лікарні.

15:33:13 21.12.2021

РІВЕНЬ ОХОПЛЕННЯ ЩЕПЛЕННЯМИ ВІД ГЕПАТИТУ В В УКРАЇНІ СТАНОВИТЬ 65,5%

Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.

17:10:34 15.12.2021

ЛИШЕ 37,9 ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ВАКЦИНОВАНІ ВІД ДИФТЕРІЇ І ПРАВЦЯ

Коли дифтерійна бактерія потрапляє в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, який блокує синтез білка в клітинах, у результаті виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

08:57:03 14.12.2021

ЧИ МОЖНА ВВОДИТИ КІЛЬКА ВАКЦИН ОДНОЧАСНО?

Одночасне введення кількох вакцин або використання багатокомпонентних (тих, які захищають від кількох хвороб) – це нормальна світова практика. Віруси, що містяться у вакцинах, значно ослаблені й  не можуть перевантажити імунну систему. Дитина піддається значно більшому навантаженню на імунітет, коли хворіє на застуду або ангіну, ніж від вакцин.

11:32:31 10.12.2021

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИ ДІТЕЙ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ?

Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.

11:31:48 10.12.2021

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ З'ЯВИЛАСЯ ЩЕ ОДНА ВАКЦИНА ПРОТИ COVID-19 – MODERNA

Moderna — це мРНК-вакцина, яка діє за тим самим принципом, що й вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вона містить молекулу мРНК, яка є своєрідною інструкцією до створення шипоподібного білка коронавірусу. Потрапляючи до клітин людини, вона вчить їх робити копії цього білка. Імунна система розпізнає, що білок не належить людині та виробляє антитіла до нього. Так організм вчиться, як захиститися в разі зустрічі зі справжнім вірусом.

08:54:01 18.11.2021

ВІДНОВЛЕНО ВИЇЗДИ З ВАКЦИНАЦІЇ

5 листопада КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради відновила вакцинацію в сільській місцевості.  У с.Яцине щеплення другою дозою отримали 17 людей, першою дозою щепилося 10 жителів.

14:14:52 05.11.2021