Путивльська міська лікарня

Перелік платних медичних послуг

Профільні програми

ОНОВЛЮЄМО САНІТАРНИЙ АВТОТРАНСПОРТ ЛІКАРНІ

За ініціативи та підтримки Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА в результаті співпраці з The United Nations Development Programme отримано новий санітарний автомобіль Fiat Dukato, 2024 року випуску. Автомобіль призначений для медичного обслуговування населення прикордонної Путивльської громади, а також для транспортування за потребою пацієнтів у важкому стані до лікувальних закладів вищих рівнів надання медичної допомоги.

16:26:22 13.05.2024

ПІДТРИМКА ОДИН ОДНОГО ВАЖЛИВА

Благодійною організацією "Потужний Тил" було передано для потреб пацієнтів хірургічного відділення КНП "Путивльська міська лікарня" медичний інструментарій та вироби медичного призначення. Дякуємо.

14:10:27 13.05.2024

ПІДТРИМКА ВІД НАДІЙНИХ ПАРТНЕРІВ

Дякуємо за постійну підтримку нашим постійним надійним партнерам Сумській обласній організація Товариства Червоного Хреста України. Для потреб наших пацієнтів надано памперси різних розмірів, засоби особистої гігієни та засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

13:33:55 13.05.2024

КНП "ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ПО ПОКРАЩЕННЮ УМОВ ПЕРЕБУВАННЯ ХВОРИХ ТА ПРИВЕДЕННЮ СТАЦІОНАРНИХ ВІДДІЛЕНЬ ДО ВИМОГ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Завершено роботи по встановленню кондиціонерів в операційній, маніпуляційних та палатах інтенсивної терапії усіх стаціонарних відділень лікарні.

13:14:11 13.05.2024

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

Сердечна подяка нашим неймовірним друзям і волонтерам з Канади Патрісії, Дейву та Шенон, які приділили свій час і зусилля, щоб надати допомогу нашій громаді у вигляді медикаментів, а саме Путивльській міській лікарні під час цих важких часів війни. Ви є прикладом справжньої великодушності та підтримки.

08:50:45 04.05.2024

ДЯКУЄМО ЗА ПОЗИТИВНИЙ ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

Стає вже доброю традицією для Путивльської міської лікарні надання квітів для клумб, які розташовані на території закладу, жителем нашого міста - Андрієм РАСПУТЧЕНКОМ. Завдяки його допомозі, наші клумби мають привабливий вигляд.

14:42:53 24.04.2024

ДОПОМОГА НАШИМ ПАЦІЄНТАМ

КНП «Путивльська міська лікарня» продовжує видачу продуктових наборів нашим пацієнтам, яку вони отримують при виписці зі стаціонарних відділень, а також допомога надається і пацієнтам денного стаціонару після закінчення лікування.

18:00:28 05.04.2024

НАС ЛІКУЮТЬ СВОЇ

Статистика неврологічних розладів, які є одними з найпоширеніших проблем зі здоров’ям українців, щороку погіршується. Постійні стреси, малорухливий спосіб життя та інші шкідливі звички приводять до того, що ця система з віком все частіше дає збій. На жаль, в Україні неврологічні розлади є четвертою за поширеністю причиною смерті, і цей показник росте - за останні 30 років майже на 34%. Тому вчасно відвідувати лікаря-невролога дуже важливо.

13:20:18 05.04.2024