Путивльська міська лікарня

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ, КОЛЕГИ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника, та слова вдячності за вашу благородну працю.

09:57:15 19.06.2022

ДЯКУЄМО

Путивльська міська лікарня щиро дякує жителю м.Путивль Андрію Распутченку за благодійно надані квіти для клумб, які розташовані на території лікарні. Дякуємо за Вашу турботу.

11:50:57 31.05.2022

ЩОРІЧНО 12 ТРАВНЯ У СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

День медичної сестри — це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського фаху на державному рівні. Це свято заведено відзначати 12 травня — у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, яка організувала перші у світі бригади сестер милосердя.

11:36:14 12.05.2022

БУСТЕРНА ДОЗА ВКРАЙ ВАЖЛИВА

У Путивльській громаді триває роз'яснювальна робота щодо важливості щеплення третьою (бустерною) дозою вакцини.

17:11:22 01.02.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради щиро дякує керуючому Конотопської єпархії архієпископу Роману та настоятелю Спасо-Преображенского собора міста Путивль - отцю Олександру Чурочкину за благодійно надану допомогу у вигляді лікарських засобів для відділень та служб лікарні.

15:33:13 21.12.2021

РІВЕНЬ ОХОПЛЕННЯ ЩЕПЛЕННЯМИ ВІД ГЕПАТИТУ В В УКРАЇНІ СТАНОВИТЬ 65,5%

Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.

17:10:34 15.12.2021

ЛИШЕ 37,9 ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ВАКЦИНОВАНІ ВІД ДИФТЕРІЇ І ПРАВЦЯ

Коли дифтерійна бактерія потрапляє в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, який блокує синтез білка в клітинах, у результаті виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

08:57:03 14.12.2021

ЧИ МОЖНА ВВОДИТИ КІЛЬКА ВАКЦИН ОДНОЧАСНО?

Одночасне введення кількох вакцин або використання багатокомпонентних (тих, які захищають від кількох хвороб) – це нормальна світова практика. Віруси, що містяться у вакцинах, значно ослаблені й  не можуть перевантажити імунну систему. Дитина піддається значно більшому навантаженню на імунітет, коли хворіє на застуду або ангіну, ніж від вакцин.

11:32:31 10.12.2021