Поради учителя-логопеда

22 Лютого, 2021 р., 13:51
Ви можете організувати автоматизацію звука у вигляді ігрових логопедичних занять. Логопедичні заняття повинні три­вати для дітей до 4-5 років 15-20 хвилин, для cтарших — 30 хвилин. Не можна до­пускати втомлюваності малюка.

22 Лютого, 2021 р., 13:47
ША — ШО — ШУ — ШЕ

22 Лютого, 2021 р., 13:46
РА — РЕ — РИ — РО

22 Лютого, 2021 р., 13:44
ЛА — ЛЕ — ЛИ — ЛО

22 Лютого, 2021 р., 13:43
Терміни появи у дітей голосних і приголосних звуків індивідуальні та залежать від умов розвитку мовлення, а також від індивідуальних особливостей розвитку дитини. Однак можна орієнтуватись на загальноприйняті норми.

22 Лютого, 2021 р., 13:42
Багато батьків думають, що потрібно йти до логопеда тільки тоді, коли немає звуку [Р] або потрібно чекати 3 чи 5 років, щоб записатися на консультацію.

22 Лютого, 2021 р., 13:37
Мовлення  дитини розвивається під впливом мовлення дорослих і значною мірою залежить від достатньої мовної практики, нормального соціального і мовного оточення, від виховання і навчання, які починаються з перших днів її життя.