Поради учителя-логопеда

ЛОГОПЕДИЧНІ ІГРИ ТА ВПРАВИ ДЛЯ ЗБАГАЧЕННЯ СЛОВНИКОВОГО ЗАПАСУ ДИТИНИ

Словниковий запас дитини буває активним і пасивним. Активний словник – це той, який дитина використовує щодня у повсякденному житті. Пасивний словник – це слова, значення яких дитина розуміє, але часто їх не вживає.

15:17:55 19.05.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ви можете організувати автоматизацію звука у вигляді ігрових логопедичних занять. Логопедичні заняття повинні три­вати для дітей до 4-5 років 15-20 хвилин, для cтарших — 30 хвилин. Не можна до­пускати втомлюваності малюка.

13:51:27 22.02.2021

ПРИБЛИЗНІ НОРМИ ПОЯВИ ГОЛОСНИХ ТА ПРИГОЛОСНИХ ЗВУКІВ У ДІТЕЙ

Терміни появи у дітей голосних і приголосних звуків індивідуальні та залежать від умов розвитку мовлення, а також від індивідуальних особливостей розвитку дитини. Однак можна орієнтуватись на загальноприйняті норми.

13:43:47 22.02.2021

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ЛОГОПЕДА?

Багато батьків думають, що потрібно йти до логопеда тільки тоді, коли немає звуку [Р] або потрібно чекати 3 чи 5 років, щоб записатися на консультацію.

13:42:41 22.02.2021

10 ПРОСТИХ ПОРАД ЛОГОПЕДА БАТЬКАМ

Мовлення  дитини розвивається під впливом мовлення дорослих і значною мірою залежить від достатньої мовної практики, нормального соціального і мовного оточення, від виховання і навчання, які починаються з перших днів її життя.

13:37:10 22.02.2021