Поради учителя-логопеда

ЛОГОПЕДИЧНИЙ МАСАЖ

Як відомо, мовлення  — це рух м'язів. І не завжди цей процес запускається у дітей правильно. Якщо виникли труднощі і дитина погано вимовляє звуки рідної мови, то на допомогу приходить логопедичний масаж для дітей. Це не безневинна процедура, яка проводиться всім в якості профілактики. Це втручання в роботу мовленнєвого апарату, коли досвідчений фахівець «направляє» мовлення в потрібне русло.

17:03:42 20.11.2023

ЩО ТАКЕ ДИСЛЕКСІЯ

Дислексія – це нейробіологічний розлад, який виникає внаслідок того, що мозок інакше обробляє інформацію. Часто дислексія спостерігається в кількох членів родини й передається в спадок від батьків дітям.

17:02:57 20.11.2023

ЩО ТАКЕ РАННЄ ВТРУЧАННЯ

Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращання розвитку дитини та підвищення якості життя родини.

15:49:43 22.02.2023

ВИКОРИСТАННЯ МІОГІМНАСТИКИ В КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНІЙ РОБОТІ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ІЗ ПОРУШЕННЯМ МОВЛЕННЯ, УСКЛАДНЕНОГО ДЕФЕКТАМИ ПРИКУСУ

Що таке міогімнастика? Це комплекс вправ для м`язів обличчя та жувальних, які знаходяться біля зубного ряду і тим або іншим чином впливають на їх формування. З допомогою міогімнастики можна змінити дефекти прикусу, поліпшити дикцію, а також частково вплинути на правильне формування щелепи і овалу обличчя.

11:13:13 26.12.2022

ІГРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ФОНЕМАТИЧНОГО СЛУХУ

Ця система вправ для розвитку фонематичного слуху побудована за принципом від простого до складного. За допомогою ігор ви визначаєте, на якому рівні малюк перестає справлятися із завданнями і починайте розвивати навик фонематичного сприйняття з цього рівня.

11:12:58 26.12.2022

ЛОГОПЕДИЧНІ ІГРИ ТА ВПРАВИ ДЛЯ ЗБАГАЧЕННЯ СЛОВНИКОВОГО ЗАПАСУ ДИТИНИ

Словниковий запас дитини буває активним і пасивним. Активний словник – це той, який дитина використовує щодня у повсякденному житті. Пасивний словник – це слова, значення яких дитина розуміє, але часто їх не вживає.

15:17:55 19.05.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ви можете організувати автоматизацію звука у вигляді ігрових логопедичних занять. Логопедичні заняття повинні три­вати для дітей до 4-5 років 15-20 хвилин, для cтарших — 30 хвилин. Не можна до­пускати втомлюваності малюка.

13:51:27 22.02.2021