Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров`я виконавчого комітету Путивльської міської ради

Наказ "Про затвердження графіку особистого прийому громадян" від 02.02.2021 № 19

Основні функції та напрямки роботи відділу:

реалізація завдань місцевого самоврядування у сфері організації соціального захисту соціально незахищених верств населення громади та у сфері охорони здоров’я

Засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради (відео1), (відео 2)

РОЗБИВАЄМО МІФИ

Сьогодні розбиваємо міф про денний стаціонар. А саме про те, ніби лікування в денному стаціонарі є виключно платною послугою, бо Програма медичних гарантій її не покриває Це – не зовсім так.

15:20:23 15.03.2024

ЛІКУВАННЯ ТУБЕРКУЛЬОЗА: МАРШРУТ ПАЦІЄНТА

Люди з туберкульозом можуть лікуватися в лікарні або вдома під наглядом лікаря — амбулаторно. Більшість лікується амбулаторно з першого дня хвороби. Це ефективно й безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.

14:00:05 13.03.2024

ДО ЯКИХ ЛІКАРІВ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ БЕЗ ЕЛЕКТРОННОГО НАПРАВЛЕННЯ

Зазвичай, щоб потрапити на безоплатну консультацію до лікаря-спеціаліста, потрібно мати електронне направлення. Але до деяких фахівців можна звернутись навіть без направлення, і цей візит покриє Програма медичних гарантій.

13:59:15 13.03.2024

ПРОГРАМА ФІНАНСУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ «ВАРТО РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ»

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України 06 березня 2024р. розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто розпочати власну справу».

16:40:12 12.03.2024

В ЯКИХ ВИПАДКАХ БРИГАДА ЕМД МАЄ ПРАВО НЕ ВИЇЖДЖАТИ НА ВИКЛИК

Екстрена медична допомога входить до Програми медичних гарантій та є безоплатною. Вона надається всім, хто справді її потребує та перебуває у невідкладному стані. Але є випадки, коли бригада екстренки має право не виїжджати на виклик. Розповідаємо

10:39:15 07.03.2024

ДЗВІНКИ СІМЕЙНОМУ ЛІКАРЮ

Роль, відведена лікарям первинної медичної допомоги, викликає у пацієнтів багато хибних очікувань про графік роботи та доступність медичних працівників.

08:10:33 04.03.2024

ЯКІ ДАНІ ПАЦІЄНТІВ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ

Електронна система охорони здоров’я (ЕСОЗ) складається з центральної бази даних (ЦБД) та медичних інформаційних систем (МІС). ЦБД належить державі в особі Національної служби здоровʼя України (НСЗУ). Тоді як МІС – це програмне забезпечення, через яке медичні заклади можуть зберігати дані в себе в цифровому вигляді та передавати необхідні дані в ЦБД.

19:16:33 26.02.2024

22 ЛЮТОГО ДО КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ОЗНАЙОМЧИМ ВІЗИТОМ ПРИБУЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Мета їх візиту - вивчити потреби громад, в першу чергу прикордонних, та надати потрібну допомогу мешканцям. У ході наради фахівці поспілкувалися з представниками територіальних громад, з'ясували основні проблемні питання та окреслили напрямки подальшої співпраці.

15:07:09 23.02.2024

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ВІД UNІSEF ТА ГО «ПЛУРІТОН»

На прохання батьків дітей 11-13 років, які не отримали комплекти дитячого зимового одягу в грудні 2023 – січні 2024 року, Гуманітарним штабом Путивльської міської ради були проведені з даного питання консультації з громадською організацією «Плурітон».

10:06:37 23.02.2024