Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров`я виконавчого комітету Путивльської міської ради

Наказ "Про затвердження графіку особистого прийому громадян" від 02.02.2021 № 19

Основні функції та напрямки роботи відділу:

реалізація завдань місцевого самоврядування у сфері організації соціального захисту соціально незахищених верств населення громади та у сфері охорони здоров’я

Засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради (відео1), (відео 2)

Правовий дайджест реформ щодо зазисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії січень- березень 2024 року

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ : ЗАСІДАЛА ОПІКУНСЬКА РАДА

12 червня під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.

11:17:28 15.07.2024

УРЯД ЧІТКО ВИЗНАЧИВ, ЯКІ ПОСЛУГИ МОЖУТЬ НАДАВАТИСЬ В ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ МЕДЗАКЛАДАХ ЗА ОПЛАТУ, ЗОКРЕМА ЙДЕТЬСЯ ПРО ТІ, ЯКІ НЕ ПОКРИВАЮТЬСЯ ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ

Рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України та набуде чинності з 1 січня 2025 року.

09:17:30 06.07.2024

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

05 липень видачу гуманітарної допомоги тимчасово призупинено у зв'язку із закінченням продуктових наборів. Про продовження видачі допомоги буде поінформовано (орієнтовно очікуємо надходження в кінці місяця). Телефон для довідок 0958741190.

13:16:37 05.07.2024

ДО УВАГИ ОСІБ ВІКОМ ВІД 60 РОКІВ

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради повідомляє про відновлення видачі продуктових наборів "GEM" особам, яким на момент видачі допомоги виповнилося 60 років та більше (крім мешканців сіл Зінівського, Руднєвського та Волокитинського старостинських округів та усіх інших мешканців, хто вже отримав раніше дану допомогу).

15:16:45 02.07.2024

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ: ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З НАДАННЯ ТА ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПИСЬМОВИМ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН

20 червня відбулося засідання комісії з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовим зверненням громадян за рахунок коштів міського бюджету Путивльської міської ради. Під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ комісія розглянула 16 заяв, які надійшли до виконавчого комітету Путивльської міської ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги. За результатами розгляду звернень 2 заяви було вирішено позитивно, на 14 заяв буде надано письмове роз’яснення. Хочемо нагадати, що згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 Порядку надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовими зверненнями громадян, допомога на лікування жителям Путивльської міської територіальної громади надається тільки в разі:

15:22:12 21.06.2024

ДО УВАГИ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ (З 01.01.2024 РОКУ)

БО «БФ «Карітас Суми» відкриває реєстрацію на отримання допомоги для родин ВПО з категорією вразливості, які перемітилися із зони активних бойових дій за останні 6 місяців (тільки довідки з 1 січня 2024 року).

15:15:43 19.06.2024

ЯК ОТРИМАТИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ДИСТАНЦІЙНО

Пацієнтам необов’язково щоразу відвідувати лікаря для отримання повторного рецепту на “Доступні ліки”. Перевага електронного рецепту в тому, що його можна отримувати дистанційно.

11:17:10 13.06.2024

ДОБРО ВІД ЛЮДИНИ ДО ЛЮДИНИ

Уже четвертий раз поспіль Путивльська громада отримала продуктові набори від Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з фондом Говарда Дж. Баффетта.

17:04:28 11.06.2024