реалізація завдань місцевого самоврядування у сфері організації соціального захисту соціально незахищених верств населення громади та у сфері охорони здоров’я
Засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради (відео1), (відео 2)
12 червня під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.
05 липень видачу гуманітарної допомоги тимчасово призупинено у зв'язку із закінченням продуктових наборів.
Про продовження видачі допомоги буде поінформовано (орієнтовно очікуємо надходження в кінці місяця).
Телефон для довідок 0958741190.
Гуманітарний штаб Путивльської міської ради повідомляє про відновлення видачі продуктових наборів "GEM" особам, яким на момент видачі допомоги виповнилося 60 років та більше (крім мешканців сіл Зінівського, Руднєвського та Волокитинського старостинських округів та усіх інших мешканців, хто вже отримав раніше дану допомогу).
20 червня відбулося засідання комісії з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовим зверненням громадян за рахунок коштів міського бюджету Путивльської міської ради. Під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ комісія розглянула 16 заяв, які надійшли до виконавчого комітету Путивльської міської ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги. За результатами розгляду звернень 2 заяви було вирішено позитивно, на 14 заяв буде надано письмове роз’яснення. Хочемо нагадати, що згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 Порядку надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовими зверненнями громадян, допомога на лікування жителям Путивльської міської територіальної громади надається тільки в разі:
БО «БФ «Карітас Суми» відкриває реєстрацію на отримання допомоги для родин ВПО з категорією вразливості, які перемітилися із зони активних бойових дій за останні 6 місяців (тільки довідки з 1 січня 2024 року).
Пацієнтам необов’язково щоразу відвідувати лікаря для отримання повторного рецепту на “Доступні ліки”. Перевага електронного рецепту в тому, що його можна отримувати дистанційно.
Уже четвертий раз поспіль Путивльська громада отримала продуктові набори від Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з фондом Говарда Дж. Баффетта.