Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров`я виконавчого комітету Путивльської міської ради

Юридична адреса: 41500, Сумська область, м.Путивль, вул.Першотравнева, 84

Електронна адреса: putivl-szoz@ukr.net

Начальник відділу   - Валькова Віта Володимирівна

Наказ "Про затвердження графіку особистого прийому громадян" від 02.02.2021 № 19

Основні функції та напрямки роботи відділу:

реалізація завдань місцевого самоврядування у сфері організації соціального захисту соціально незахищених верств населення громади та у сфері охорони здоров’я

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році.

10:27:45 25.11.2021

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА НАКАЗ МОЗ ЩОДО ОБОВ'ЯЗКОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

Згідно з наказом МОЗ України №2393 від 1.11.2021 року, до освітян та працівників центральних і місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, додаються співробітники:

08:28:23 17.11.2021

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ПУТИВЛЬЩИНИ

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери. Це свято людей, які обрали для себе справою життя нелегку i гуманістичну мiсiю – постійну, багатогранну i всебічну підтримку та захист всіх, хто нaйбiльше цього потребує.

08:32:36 07.11.2021

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ, ВАКЦИНУЙТЕСЯ

В адміністративній будівлі Путивльської міської ради (колишня будівля РДА) продовжує роботу центр масової вакцинації. У будні дні щеплення проводяться з 16 до 18 години, у суботу – з 13 до 15 години, у неділю – з 9 до 12 години.

14:36:36 05.11.2021

У НАСТУПНОМУ РОЦІ, КОЛИ ЗАПРАЦЮЄ СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПАЦІЄНТА», ПАЦІЄНТ БАЧИТИМЕ ВЛАСНУ ЕЛЕКТРОННУ МЕДИЧНУ КАРТКУ

Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА, посилаючись на інформацію МОЗ

10:56:45 01.11.2021