Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров`я виконавчого комітету Путивльської міської ради

Наказ "Про затвердження графіку особистого прийому громадян" від 02.02.2021 № 19

Основні функції та напрямки роботи відділу:

реалізація завдань місцевого самоврядування у сфері організації соціального захисту соціально незахищених верств населення громади та у сфері охорони здоров’я

Засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради (відео1), (відео 2)

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

16 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 87 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім`ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

14:56:49 16.05.2022

МОЗ ЗАПУСТИЛО РЕЄСТР, ДЕ ЗБИРАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ ФІЗИЧНИХ ТА/ЧИ ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРАВМУВАНЬ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ АБО ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НЕОБХІДНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

Зібрана інформація далі передаватиметься до Офіс Президента України та спеціального фонду, які надаватимуть фінансову допомогу батькам або опікунам для лікування чи реабілітації дитини.

15:32:20 14.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

13 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 217 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

17:06:06 13.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Протягом 12 травня продовжилася видача державних продовольчих наборів. За день їх отримали 411 мешканців пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

17:09:27 12.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

11 травня продовжено видачу державних продовольчих наборів. За день їх отримали 493 мешканці пільгових категорій, а саме - сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, внутрішньо переміщені особи та люди з інвалідністю.

18:20:24 11.05.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

4 березня продовжено роботу по збору теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, перев’язувального матеріалу та засобів особистої гігієни.

14:10:10 04.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Штаб гуманітарної допомоги, у першу чергу, надає продукти харчування, ліки, одяг людям, які опинились у дуже скрутних життєвих обставинах, сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю. Це ті люди, яким більше нема до кого звернутися за допомогою, які не можуть з різних причин забезпечити належне утримання своїх рідних.

15:21:50 01.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Протягом 1 березня активно здійснювався збір теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, перев’язувального матеріалу. До збору допомоги залучені мешканці як міста, так і сіл, приватні підприємці.

15:21:40 01.03.2022

ШТАБ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Сьогодні, 27 лютого, розпочато збір продуктів харчування, ліків та теплого одягу для вразливих груп населення. Дякуємо всім, хто вже долучився до збору.

11:38:16 28.02.2022