ВОЛОКИТИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ВДЯЧНІСТЬ

Жителі Волокитинського старостинського округу (села Волокитине, Щербинівка, Кочерги, Кубареве) висловлюють щиру вдячність за розчищення від снігу всіх вулиць у наших населених пунктах. Тепер і до нас доїхав хліб і всі необхідні товари.

13:14:53 29.11.2023

ПРОДОВЖУЄМО ПРИБИРАННЯ КЛАДОВИЩ

На сьогодні було заплановано прибирання в селі Щербинівка. Щиро дякую мешканцям, які відгукнулися на запрошення (19 чоловік) і прийшли працювати.

16:01:30 20.04.2023

МАЙЖЕ ВСІ ВОЛОКИТИНЦІ ВІДГУКНУЛИСЯ НА ЗАПРОШЕННЯ ПРИБРАТИ КЛАДОВИЩЕ У "ЩОРСІ"

Усі дружно зібралися о 8-30 (більше 30 осіб), як і планували, і почали працювати. Прибрали смітники, які накопичувалися десятиліттями посеред кладовища, вирубали чагарники та прибрали і повигрібали.

17:05:47 11.04.2023

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ

Продовжуються суспільно корисні роботи на території Волокитинського старостинського округу, до яких залучені наші безробітні жителі, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

16:27:41 06.04.2023

НАДІЙШЛА ДЕРЖАВНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА НАСЕЛЕННЮ ВОЛОКИТИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ НА КОЖНЕ ДОМОГОСПОДАРСТВО

Дякуємо керівництву громади, гуманітарному штабу Путивльської міської ради за доставку продовольчих наборів і борошна, а місцевим жителям за допомогу з розвантаження.

13:44:08 17.11.2022

ВИРІШЕНО АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ

Жителі Волокитинського старостинського округу вкотре переконуються, що питання водозабезпечення населення є пріоритетним для керівництва нашої Путивльської громади. Водопровідні мережі в селах округу дуже старі, тому часто виникають пориви водопровідних труб.

13:43:57 17.11.2022

ВОДОПРОВІД ВІДРЕМОНТОВАНО

Жителі села Волокитине Волокитинського старостинського округу висловлюють щиру вдячність працівникам «Райсількомунгоспу» під керівництвом Геннадія ВАЛЬКОВА за їх швидку, якісну та професійну роботу з ремонту поривів водопроводу, яких було усунено аж два на різних вулицях села.

08:44:32 08.11.2022