ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома – надає соціальні послуги   особам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають III, IV, V групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

Соціальний робітник надає різні види соціально-побутових послуг, а саме:

1) приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, годування;

2) придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються;

3) виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров'я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;

4) допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, у дрібному ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом;

5) оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів;

6) читання преси;

7) допомога в обробітку присадибних ділянок (не більш як 0,02 гектара);

8) допомога в оформленні документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів, інших соціальних закладів;

9) сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;

10) вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях;

11) інші соціальні послуги.

Фото без описуФото без опису

НАДІЙНЕ ПЛЕЧЕ ДОПОМОГИ

КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради надає значний перелік послуг мешканцям громади, що перебувають на обліку в центрі.

12:00:40 10.05.2024

ПІКЛУВАННЯ ПРО ЛЮДЕЙ

Сьогодні, 17 квітня, працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди в складі перукаря та робітника з ремонту до жителів села Зарічне.

16:30:01 17.04.2024

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" 21 лютого було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди в складі перукаря та робітника з ремонту до сільських жителів села Яцине.

13:05:14 22.02.2024

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЛИЖЧЕ

Працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди в складі перукаря та робітника з ремонту до сільських жителів у Пруди та Селезнівку.

14:32:45 22.12.2023

ПІДСУМКИ РОБОТИ

Заступником директора Оленою Михайлівною Солод проведена нарада з працівниками відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради, на якій обговорювалися поточні питання та підведені підсумки роботи відділення за 2023 рік.

13:21:27 15.12.2023

УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ ТА СТРЕСАМИ

13 грудня в КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відбувся захід за участю працівників відділення соціальної допомоги вдома та Залозної Оксани Михайлівни, психолога БФ "Право на захист", у рамках проєкту BHA Direkt на тему " Управління конфліктами та стресами".

13:20:14 15.12.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ОДИНОКИМ ПІДОПІЧНИМ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

У цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

10:26:23 06.07.2023

ПІКЛУВАННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

Одним із джерел інформації для одиноких людей і людей з інвалідністю, які не здатні або частково не здатні самостійно пересуватись є соціальні робітники.

14:30:25 19.04.2023

ВЕЛИКОДНІ ПАСОЧКИ

Щиро дякуємо приватним підприємцям нашого міста Тетяні Закоморній та Андрію Смоліну за надану благодійну допомогу у вигляді великодніх пасок для підопічних КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради.

13:51:18 14.04.2023

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

23 березня мультидисциплінарною командою КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради здійснений виїзд до с.Зарічне та с.Скуносове Путивльської територіальної громади.

15:01:47 23.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь