Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома – надає соціальні послуги   особам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають III, IV, V групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

Соціальний робітник надає різні види соціально-побутових послуг, а саме:

1) приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, годування;

2) придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються;

3) виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров'я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;

4) допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, у дрібному ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом;

5) оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів;

6) читання преси;

7) допомога в обробітку присадибних ділянок (не більш як 0,02 гектара);

8) допомога в оформленні документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів, інших соціальних закладів;

9) сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;

10) вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях;

11) інші соціальні послуги.

ПІДСУМКИ РОБОТИ

Заступником директора Оленою Михайлівною Солод проведена нарада з працівниками відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради, на якій обговорювалися поточні питання та підведені підсумки роботи відділення за 2023 рік.

13:21:27 15.12.2023

УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ ТА СТРЕСАМИ

13 грудня в КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відбувся захід за участю працівників відділення соціальної допомоги вдома та Залозної Оксани Михайлівни, психолога БФ "Право на захист", у рамках проєкту BHA Direkt на тему " Управління конфліктами та стресами".

13:20:14 15.12.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ОДИНОКИМ ПІДОПІЧНИМ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

У цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

10:26:23 06.07.2023

ПІКЛУВАННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

Одним із джерел інформації для одиноких людей і людей з інвалідністю, які не здатні або частково не здатні самостійно пересуватись є соціальні робітники.

14:30:25 19.04.2023

ВЕЛИКОДНІ ПАСОЧКИ

Щиро дякуємо приватним підприємцям нашого міста Тетяні Закоморній та Андрію Смоліну за надану благодійну допомогу у вигляді великодніх пасок для підопічних КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради.

13:51:18 14.04.2023

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

23 березня мультидисциплінарною командою КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради здійснений виїзд до с.Зарічне та с.Скуносове Путивльської територіальної громади.

15:01:47 23.03.2023

НАША КРАЇНА ПЕРЕЖИВАЄ ЗАРАЗ НЕЛЕГКІ ЧАСИ, А ОСОБЛИВО ВАЖКО ДОВОДИТЬСЯ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Працівники відділення соціальної допомоги вдома саме й працюють з людьми похилого віку та людьми з інвалідністю. Війна в Україні виснажує абсолютно всіх. Часті повітряні тривоги, перебої з електрикою, невпевненість у завтрашньому дні -увсе це впливає на психологічний стан людини. І тому працівники відділення, робота яких кожен день підтримувати оточуючих, часто й самі потребують підтримки.

15:40:19 17.02.2023

ДЯКУЄМО ВСІМ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ ТА ПІДТРИМКУ

За сприянням Путивльської міської ради 350 осіб, які перебувають на обліку в «Центрі надання соціальної допомоги», сьогодні отримали чергову гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від волонтерів та благодійної організації "Сумка Самарянина ПРД".

08:40:27 13.02.2023

ПІДТРИМКА ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Незважаючи на воєнний стан, у кожної людини є свої потреби й бажання. У цей важкий для всіх час підопічні відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради мають ще більшу потребу в допомозі. Тому соціальні робітники завжди готові надати допомогу не тільки по домогосподарству, а й підтримати добрим словом самотніх літніх людей і тих, чиї рідні проживають далеко й не в змозі відвідати батьків.

13:51:38 28.10.2022

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

З дотриманням усіх профілактичних заходів проведений семінар-нарада з соціальними робітниками.

16:21:57 20.01.2022