«СВІТ ЧЕКАЄ КРИЛАТИХ»: ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО 01 червня 2022 року відбувся вебінар «Вибираємо Освітні програми НУШ» для вчителів початкових класів та вчителів, які працюватимуть у 5 класах у 2022/2023 навчальному році Сумської області.

16:44:43 02.06.2022

КРОКУЄМО З НУШ У 5 КЛАС: МІСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» на 2022 рік, 06 травня 2022 року відбулося засідання мистецької студії «Мистецька освітня галузь (5 клас): орієнтири з впровадження ідей Нової української школи» для зам. загальної середньої освіти. Зустріч відбулася онлайн за допомогою сервісу Google Meet.

16:46:40 09.05.2022

ПОЧАТКОВА ШКОЛА: ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

15 квітня 2022 року для професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти проведено нормативний навігатор (онлайн) консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Оленою Биковою. Захід проходив з використанням сервісу Google Meet.

16:48:07 18.04.2022

ЩЕ РАЗ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

25 січня 2022 року управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області проведено тематичну онлайн-комунікацію з вчителями початкових класів, керівниками закладів загальної середньої освіти, консультантами центрів професійного розвитку педагогічних працівників, які відповідають за початкову освіту, Путивльської, Глухівської та Грунівської територіальних громад «Сертифікація педагогічних працівників: спільні рішення для успіху вчителя, школи, громади».

16:25:06 26.01.2022

ФОРМУЄМО МЕДІАГРАМОТНІСТЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

З метою обговорення актуальних наукових і практичних аспектів Нової української школи Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти 24 січня 2022 року була проведена онлайн-нарада «Формуємо медіаграмотність: актуальність медіаосвіти та цікаві вправи для молодших школярів».

15:54:19 26.01.2022

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК – ПРОФЕСІЙНИЙ ОБОВ’ЯЗОК ПЕДАГОГА

Професійний розвиток педагога - багатокомпонентний особистісно і професійно значущий процес, що сприяє формуванню індивідуального стилю його професійної діяльності, допомагає осмисленню власної самостійної діяльності, є засобом самовдосконалення і становлення професіонала.

13:57:20 17.01.2022

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНОГО АУДИТУ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку проведення інституційного аудиту закладів дошкільної освіти (далі – Порядок).

08:06:40 30.12.2021

ПРАЦЮЄМО ЗА ЗАПИТОМ: КОЛЕКТИВНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Працівники Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради продовжують консультувати відповідальних осіб закладів загальної середньої освіти, журі та спостерігачів для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

10:27:14 29.11.2021