Чим зайняти дитину під час карантину вдома?

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ З ДІТЬМИ ВІД ДВОХ РОКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Якщо школярі під час карантину хоч якийсь час зайняті навчанням і домашніми завданнями, то допитливі непосиди до 6 років можуть за лічені хвилини повалити будинок в хаос, якщо їх енергію не звернути в потрібне русло.

16:38:56 22.02.2021

РОЗВИВАЮЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ ВДОМА

Як говорить одна із заповідей Марії Монтессорі – “Дітей вчить те, що їх оточує”. Я вважаю, що це факт. І справа навіть не тільки в спеціально правильно розставлених іграшках, а в загальній картині життєдіяльності дитини. Але грамотно сворити розвиваюче середовище вдома важливо, оскільки це дасть максимальну кількість стимулів для розвитку інтелекту і практичних умінь дитини.

14:20:58 22.02.2021

ВИКОНУЄМО РАНКОВУ ГІМНАСТИКУ З БАТЬКАМИ

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, на час карантину діти не відвідують уроки фізкультури.

14:16:49 22.02.2021

ЛОГОПЕДИЧНІ ІГРИ ТА ВПРАВИ ДЛЯ ЗБАГАЧЕННЯ СЛОВНИКОВОГО ЗАПАСУ ДИТИНИ

Словниковий запас дитини буває активним і пасивним. Активний словник – це той, який дитина використовує щодня у повсякденному житті. Пасивний словник – це слова, значення яких дитина розуміє, але часто їх не вживає.

14:14:00 22.02.2021

ЧИМ ЗАЙНЯТИ СЕБЕ І ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ДОБІРКА НЕСТАНДАРТНИХ РОЗВАГ

Карантин в Україні - справжнє випробування не лише для дорослих, але й для дітей, особливо, якщо ті активні та непосидючі. Щоб не змушувати своїх чад занадто багато вчитися та сидіти за комп’ютером, пропонуємо вашій увазі кілька простих розваг, які підійдуть будь-якій віковій категорії.

14:00:23 22.02.2021

ІГРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ФОНЕМАТИЧНОГО СЛУХУ

Ця система вправ для розвитку фонематичного слуху побудована за принципом від простого до складного. За допомогою ігор ви визначаєте, на якому рівні малюк перестає справлятися із завданнями і починайте розвивати навик фонематичного сприйняття з цього рівня.

14:00:10 22.02.2021