Попередження виникнення надзвичайних ситуацій

Перелік захисних споруд цивільного захисту населення та будинків з підвальними приміщеннями, які придатні для тимчасового використання мешканцями у разі виникнення надзвичайних ситуацій у м.Путивль

НА СУМЩИНІ НАЙВИЩИЙ 5 КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 14 по 16 травня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека найвищого 5 класу. У даний період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах. Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

15:35:50 14.05.2022

ПОЛІЦІЯ НАГОЛОШУЄ

Зверніть увагу на інформацію щодо вибухонебезпечних предметів, до яких відносяться  різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі, у лісі, на полі.

16:00:55 28.02.2022