Актуальні питання- відповіді

05 Квітня, 2021 р., 09:00
У разі відсутності державної реєстрації права власності на нерухоме майно спадкодавця, спадкоємець має право, відповідно до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127  (далі – Порядок), звернутись до державного реєстратора прав на нерухоме майно із заявою про державну реєстрацію права власності спадкодавця, що було набуто останнім за життя.
05 Квітня, 2021 р., 08:58
1. Заповнюється запит про надання Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
05 Квітня, 2021 р., 08:56
1.  Заповнюється заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
05 Квітня, 2021 р., 08:51
 1.  Заявник пред’являє паспорт громадянина України. У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу є  національний, дипломатичний або службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства