Актуальні питання- відповіді

НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПРАВ

Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі прав, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених цим Законом.

10:31:46 07.05.2021

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ ТА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПРАВ ТА РОЗМІР АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА НАДАННЯ ДАНИХ ПОСЛУГ

Реєстраційні дії здійснюються в день реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав, крім випадків, передбачених цією статтею.

10:29:02 07.05.2021

РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ЗА ПОМЕРЛИМ (СПАДКОДАВЦЕМ)

У разі відсутності державної реєстрації права власності на нерухоме майно спадкодавця, спадкоємець має право, відповідно до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127  (далі – Порядок), звернутись до державного реєстратора прав на нерухоме майно із заявою про державну реєстрацію права власності спадкодавця, що було набуто останнім за життя.

09:00:11 05.04.2021

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЕМ

1.  Заявник пред’являє паспорт громадянина України. У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу є  національний, дипломатичний або службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства

08:51:50 05.04.2021