Я ДУМАЮ – ЯК УКРАЇНЕЦЬ МАЮ ЗБУДУВАТИ САМ СЕБЕ

Дата: 29.11.2023 16:29

Я думаю – як українець маю збудувати сам себе.

Як українець я хочу бути ліпшим.

Коли людина себе поліпшить,

вона поліпшить долю свого народу.

Петро Яцик

9 листопада 1999 року стартував перший Міжнародний конкурс знавців української мови, який тепер проводять щорічно.

За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочався ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

29 листопада 2023 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради було проведено інструктивну нараду щодо організаційного супроводу ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбудеться 30 листопада 2023 року.

У нараді взяли участь члени журі конкурсу та спостерігачі: 23 особи з 3 закладів освіти.

Світлана Брянцева, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, зупинилася на регламенті проведення конкурсу, акцентувала увагу на вимогах до перевірки завдань та оцінюванні творів.

Олена Бикова, консультант Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, звернула увагу на вимоги щодо виконання завдань, оформлення роботи,

Учасники наради отримали відповіді на поставлені запитання.