Поради вчителя-дефектолога

22 Лютого, 2021 р., 15:57
Про розвиток дрібної моторики говорилося багато. Але чомусь усі акцентують увагу на тому, що дитині це знадобиться тільки для того, щоб потім красиво писати. Але ж писати - це ще так не скоро! До того, як дитина піде до школи, мине шість років! Тоді чому люди вигадали знамениту пальчикову гру «Сорока - білобока», що використовується для зовсім маленьких дітей?

22 Лютого, 2021 р., 15:49
Скоро у ваших дітей почнеться новий і дуже складний етап у житті - вони підуть вчитися в школу. Їм належить справитися з важким завданням: крім засвоєння нової інформації ще й багато писати, утримуючи все ще у неслухняних руках -  ручку  або олівець.
22 Лютого, 2021 р., 15:42
Коли батьки дізнаються про те, що їх дитина «особлива»  або про інше хронічне захворювання, вони вступають у життя, сповнене сильних емоційних переживань, важких виборів, взаємодії з різними фахівцями та постійної потреби в інформації і послугах.

22 Лютого, 2021 р., 15:41
Поки у вас маленька дитина, вона не може обійтись без вашої допомоги, а вам так хочеться, щоб вона швидше навчилася все робити сама. Але коли наступає цей момент, ви починаєте ще більше турбуватися і розумієте, що проблем у вас стало ще більше.

22 Лютого, 2021 р., 15:38
Дитина із особливими освітніми потребами потребує постійної батьківської підтримки. Підпорядкувати таку дитину загальноприйнятим правилам поведінки в суспільстві неможливо, тому треба навчитися взаємодіяти і спілкуватися з нею.