Новини прокуратури

КРАДІЖКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Путивльським відділом Конотопської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка, який в березні-травні 2023 року вчинив ряд крадіжок на території м.Путивль.

15:33:15 19.06.2023

НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

За клопотанням слідчого та прокурора Путивльського відділу Конотопської окружної прокуратури підозрюваному в незаконному збуті наркотичних засобів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

10:29:59 19.06.2023

КРУГЛИЙ СТІЛ МІЖ КОНОТОПСЬКОЮ ОКРУЖНОЮ ПРОКУРАТУРОЮ ТА КОНОТОПСЬКИМ МІСЦЕВИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЩОДО МЕХАНІЗМІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, У ТОМУ ЧИСЛІ ТИХ, ЯКІ СТАЛИ ЖЕРТВАМИ АБО СВІДКАМИ ДОМА

У рамках координаційних повноважень керівника Конотопської окружної прокуратури, керівником прокуратури Олександром Миколайовичем Ковтуном, спільно із ювенальними прокурорами та директором Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Михайловичем Мухою,  проведено круглий стіл щодо механізму захисту прав дітей в умовах воєнного стану, у тому числі тих, які стали жертвам або свідками домашнього насильства.

13:22:48 29.03.2023

ІНФОРМАЦІЯ ЗА 12 МІСЯЦІВ 2022 РОКУ

На виконання положень ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» щодо інформування громадськості та органів місцевого самоврядування про результати діяльності Конотопської окружної прокуратури, повідомляю наступне.

15:22:38 23.12.2022

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань потерпілої особи).

14:45:54 20.07.2021

ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, що вчинене умисно та призвело до загибелі двох тварин).

14:14:09 20.07.2021

НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ

За участі Путивльського відділу Конотопської окружної прокуратури Путивльським районним судом засуджено мешканця району за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом) до штрафу у розмірі 10200,00 гривень.

08:51:11 22.06.2021

ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО НАРКОТИЧНІ ЗАСОБИ, ПСИХОТРОПНІ РЕЧОВИНИ І ПРЕКУРСОРИ»

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309 та ч. 4 ст. 246 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, та незаконна порубка дерев у лісових насадженнях, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, що спричинили тяжкі наслідки).

08:49:36 18.06.2021