Новини прокуратури

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань потерпілої особи).

14:45:54 20.07.2021

ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, що вчинене умисно та призвело до загибелі двох тварин).

14:14:09 20.07.2021

НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ

За участі Путивльського відділу Конотопської окружної прокуратури Путивльським районним судом засуджено мешканця району за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом) до штрафу у розмірі 10200,00 гривень.

08:51:11 22.06.2021

ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО НАРКОТИЧНІ ЗАСОБИ, ПСИХОТРОПНІ РЕЧОВИНИ І ПРЕКУРСОРИ»

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця району, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309 та ч. 4 ст. 246 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, та незаконна порубка дерев у лісових насадженнях, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, що спричинили тяжкі наслідки).

08:49:36 18.06.2021