ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ШАНОВНІ ФАРМАЦЕВТИ ТА ПРОВІЗОРИ

Сучасні умови сьогодення диктують свої непрості умови та випробування, і представники зазначеної професії впевнено стоять на сторожі безпеки суспільства, забезпечуючи заклади охорони здоров’я та населення необхідними лікарськими засобами. Своєю мудрістю та активною життєвою позицією стали незамінними помічниками кожного з нас.

07:50:37 18.09.2021

ЩИРО ВІТАЄМО РЯТІВНИКІВ, ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ РЯТІВНИКА

Саме вони пов’язали свій життєвий шлях з однією із найбільш небезпечних і мужніх професій, якою можуть займатися лише сильні духом, сміливі та відповідальні люди. Досить часто рятівникам доводиться ризикувати своїм здоров’ям і життям для порятунку інших.

09:01:26 17.09.2021

СЬОГОДНІ 76-ТА РІЧНИЦЯ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

2 вересня 1945 року завершилася Друга світова війна. У цей день на борту американського лінкора «Міссурі» був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

13:35:40 02.09.2021

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

Сьогодні, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621,  у нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

08:46:59 29.08.2021