ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

21 грудня — День утворення Пенсійного фонду України, спеціалісти якого постійно працюють над удосконаленням своєї діяльності, що направлена на створення сприятливих умов для своїх клієнтів, їх розуміння та поваги.

10:50:22 21.12.2021

ВІТАЄМО АДВОКАТІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Ураховуючи важливу  роль  адвокатури  в  розбудові   правової держави,  захисті  конституційних  прав і свобод громадян,  велике громадське  значення  цієї  правозахисної  інституції  в  Україні, указом Президента України від 2 грудня 2002 року N 1121/2002, було започатковано професійне свято - День адвокатури.

09:35:57 19.12.2021

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ РАЦСУ

Емоційні та важливі події життя в кожного з нас так чи інакше пов’язані з вашою установою, бо саме ви з відкритою душею, увагою і щирим серцем відповідально виконуєте свої обов’язки. Щоденною і кропіткою працею вносите вагомий вклад на користь розвитку суспільства та держави.

08:54:01 18.12.2021

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Щорічно, саме в день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків тієї страшної аварії.

08:28:23 14.12.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування – святом демократичного суспільства, у якому важливим інститутом народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади є самоврядні органи.

10:00:56 07.12.2021