ВІТАННЯ, ЗВЕРНЕННЯ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Працівники житлово-комунальних підприємств Путивльської громади завжди роблять усе можливе, щоб надати повний спектр послуг жителям міста та сіл. Ви займаєтеся важливою роботою, починаючи з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, закінчуючи піклуванням про благоустрій нашої громади.

09:33:58 17.03.2024

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ЦЬОГОРІЧ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ПІД ГАСЛОМ «НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ»

Сьогодні 105-та річниця від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки на Софіївському майдані в Києві, який руйнує твердження російської пропаганди, нібито наші землі об’єднав  кремлівський режим у 1939 році.

08:48:14 22.01.2024

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ВІТАЮ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Попри всі випробування тяжкими буднями військового часу саме ви дбаєте про надійну роботу електромереж і розподіл електричної енергії до оселі кожного споживача, будинку, магазину чи підприємства.

16:04:04 22.12.2023