Батьківський лекторій

24 Березня, 2021 р., 13:31
Згідно з планом роботи на 24 березня 2021 року було заплановане засідання лекторію, проте через карантинні обмеження змінено форму проведення на  індивідуальні консультації батьків майбутніх першокласників з дотриманням  протиепідемічних заходів.
24 Березня, 2021 р., 10:35
У Комунальній установі «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради працює батьківський лекторій «Моя особлива дитина», під час засідань розглядаються питання про сучасні напрями надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових  послуг дітям з особливими освітніми потребами, про створення системи комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, вплив рухової активності дітей на загальний розвиток дитини, вікові особливості мовленнєвого та когнітивного розвитку дітей та інші.