Опікунська рада

Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Путивльської міської ради

Склад опікунської ради

ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ

12 лютого під головуванням заступниці міського голови Лариси ПРИЗ відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради з питання забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть здійснювати свої права та обов’язки.

15:29:13 14.02.2024

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ

До порядку денного попередньо було опрацьовано й внесено одинадцять питань, дев'ять з яких стосувалися призначення помічників фізичних осіб.

14:39:30 06.04.2023

ПРАЦЮЄ ОПІКУНСЬКА РАДА

На черговому засіданні члени опікунської ради виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянули сім питань стосовно надання статусу помічника дієздатній фізичній особі.

13:37:22 14.03.2023

ОПІКУНСЬКА РАДА: ЗАХИЩАЄМО ПРАВА НЕДІЄЗДАТНИХ ОСІБ

Рада створена при виконавчому комітеті Путивльської міської ради задля опіки над повнолітніми недієздатними, обмежено дієздатними та фізичними дієздатними особами громади, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

15:34:22 31.01.2023