Відділення натуральної та грошової допомоги

У відділенні здійснюється робота із надання речей та взуття б/в, продуктів харчування (за наявності), прання білизни та одягу, перукарських послуг, послуг з дрібного ремонту житлових приміщень, транспортних послуг, допомоги в обробітку присадибної ділянки, косіння трави біля будинку, прибиранні прибудинкової території, розчищанні снігу, розпилюванні дров на платній та безоплатній основі тим людям, яким ця допомога вкрай необхідна.

ПОСЛУГИ БЛИЖЧЕ ДО НАСЕЛЕННЯ

Мультидисциплінарною командою КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради було здійснено два виїзди до сіл Яцине та Зинове Путивльської територіальної громади.

15:32:53 28.07.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ

У КУ «Центр надання соціальних послуг» ви зможете підібрати одяг та взуття, що було в користуванні, але в належному стані, для дітей різного віку та дорослих. Допомогу можуть отримати всі, хто її потребує.

11:32:07 18.05.2022

ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ

Мультидисциплінарною командою КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради здійснено плановий виїзд за місцем проживання отримувичів соціальних послуг до с.Пруди з метою обслуговування громадян похилого віку, які перебувають на обліку в структурних підрозділах комунальної установи.

15:24:14 11.02.2022

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Трудові будні робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення натуральної та грошової допомоги Центру надання соціальних послуг Міськова Віктора Васильовича досить насичені.

15:32:33 24.02.2021