Відділення натуральної та грошової допомоги

У відділенні здійснюється робота із надання речей та взуття б/в, продуктів харчування (за наявності), прання білизни та одягу, перукарських послуг, послуг з дрібного ремонту житлових приміщень, транспортних послуг, допомоги в обробітку присадибної ділянки, косіння трави біля будинку, прибиранні прибудинкової території, розчищанні снігу, розпилюванні дров на платній та безоплатній основі тим людям, яким ця допомога вкрай необхідна.

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Трудові будні робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення натуральної та грошової допомоги Центру надання соціальних послуг Міськова Віктора Васильовича досить насичені.

15:32:33 24.02.2021