Путивльська громада » Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки
Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки
Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,
мобілізаційної підготовки виконавчого комітету
Путивльської міської ради
Розклад роботи:
Понеділок - Четвер 08.00-17.15
П’ятниця - 08.00-16.00
Обідня перерва - 12.00-13.00
Вихідні дні - субота, неділя
Графік прийому громадян з особистих питань начальником відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки
– другий вівторок кожного місяця
8-00 – 11-00
16-00 – 17-00
Структура відділу:
Положення про відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради
Основні функції та завдання відділу
Відділ є спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури, а також уповноваженим органом з присвоєння, зміни, коригування адрес на території Путивльської міської територіальної громади. Основними завданнями Відділу є:
забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Путивльської міської ради;
реалізація державної політики із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків; організація мобілізаційної підготовки в громаді.
Перелік адміністративних послуг, які надає відділ
(Заява на отримання послуги подається через управління «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Путивльської міської ради»):
У рамках проєкту «Security Compact» виконавчим комітетом Путивльської міської ради отримано від громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» комплект першого реагування у вигляді тривожного антивандального кейсу, що включає резервне живлення, компактний вогнегасник та аптечку тактичної медицини (першої домедичної допомоги).
Це третє зайняття з циклу, передбаченого проєктом «Security Compact». В умовах стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, коли гаджети та цифрові застосунки оточують нас в усіх сферах життя, важливо вміти вбезпечити себе у цифровому світі.
Інструктор Валерій Воробйов змістовно розкрив тему власної безпеки під час надання допомоги постраждалим та ознайомив присутніх з алгоритмом MARCH – послідовністю дій при наданні домедичної та медичної допомоги в екстремальних ситуаціях.
Путивльською міською радою спільно з Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проєкту «Security Compact» розпочато цикл тренінгів з метою розширення знань та навичок, направлених на посилення стійкості громад до впливу окупації та воєнних дій.
Під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ розглянуто нагальне питання щодо епізоотичної ситуації по грипу птиці на території Путивльської міської територіальної громади.
Було проведено засідання Путивльської міської комісії з питань ТЕБ та НС з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на зменшення медичних, соціальних та економічних наслідків епідемії грипу та ГРВІ для Путивльської громади під головуванням т.в.о. міського голови Лариси Приз.
Метою програми є фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості виконавчий комітет Путивльської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)».