Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки

Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної підготовки виконавчого комітету

Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок  - Четвер    08.00-17.15

П’ятниця   -                  08.00-16.00

Обідня перерва -        12.00-13.00

Вихідні дні -               субота, неділя

Графік прийому громадян з особистих питань начальником відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки

– другий  вівторок кожного місяця

8-00 – 11-00

16-00 – 17-00

Структура відділу:

Положення про відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради

Основні функції та завдання  відділу

Відділ є спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури, а також уповноваженим органом з присвоєння, зміни, коригування адрес на території Путивльської міської територіальної громади. Основними завданнями Відділу є:

забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Путивльської міської ради;

реалізація державної політики із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків; організація мобілізаційної підготовки в громаді.

Перелік адміністративних послуг, які надає відділ

(Заява на отримання послуги подається через управління «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Путивльської міської ради»):

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна

Паспорт  прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Внесення змін до будівельного паспорта

Дублікат будівельного паспорта

Викопіювання з генерального плану

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки

Внесення змін до містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

Скасування  містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

Проєкт схеми планування території

ВІДНОВЛЮЄМО ПОШКОДЖЕННЯ

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт на пошкоджених ворогом об’єктах Путивльщини з держбюджету було придбано та передано громаді піноблок, цеглу, цемент, металопрофільні листи, цвяхи та саморізи.

15:17:13 09.09.2022

ПИТАННЯ ДЕРУСИФІКАЦІЇ

З метою позбавлення Путивльської територіальної громади назв об’єктів, які вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, що викривлюють історію України, розпочато діяльність робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради.

10:46:45 02.09.2022

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російських військ в Україну, справедливо загострилося сприйняття монументів та об’єктів топоніміки, які стосуються російської історії та культури. Поширюються ініціативи щодо усунення з публічного простору українських міст і сіл зазначених об’єктів. Путивльська міська рада отримала пропозиції щодо перейменування низки вулиць та провулків у нашому місті від Державного історико-культурного заповідника у м.Путивлі.

09:52:28 24.06.2022

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО СПРОЩЕННЯ ПРОЦЕДУР У СФЕРІ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №2254-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності».

14:35:02 09.06.2022

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології в період з 21 по 24 грудня 2021 року на території області очікується значне зниження температури повітря до 21 морозу вночі та до 15 вдень з вітром перемінного напрямку 7 - 12 м/сек.

15:45:58 20.12.2021