Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки

Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної підготовки виконавчого комітету

Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок  - Четвер    08.00-17.15

П’ятниця   -                  08.00-16.00

Обідня перерва -        12.00-13.00

Вихідні дні -               субота, неділя

Графік прийому громадян з особистих питань начальником відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки

– другий  вівторок кожного місяця

8-00 – 11-00

16-00 – 17-00

Структура відділу:

Положення про відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради

Основні функції та завдання  відділу

Відділ є спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури, а також уповноваженим органом з присвоєння, зміни, коригування адрес на території Путивльської міської територіальної громади. Основними завданнями Відділу є:

забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Путивльської міської ради;

реалізація державної політики із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків; організація мобілізаційної підготовки в громаді.

Перелік адміністративних послуг, які надає відділ

(Заява на отримання послуги подається через управління «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Путивльської міської ради»):

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна

Паспорт  прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Внесення змін до будівельного паспорта

Дублікат будівельного паспорта

Викопіювання з генерального плану

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки

Внесення змін до містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

Скасування  містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

Проєкт схеми планування території

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології в період з 21 по 24 грудня 2021 року на території області очікується значне зниження температури повітря до 21 морозу вночі та до 15 вдень з вітром перемінного напрямку 7 - 12 м/сек.

15:45:58 20.12.2021

З 22.11.2021 УЧНІ 5-11 КЛАСІВ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО НАВЧАННЯ

Про організацію навчання учнів 5-11 класів у загальних закладах середньої освіти під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

15:30:35 17.11.2021

ШКОЛИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Це рішення прийняте на терміновому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 жовтня 2021 року. Воно зумовлене зростанням кількості захворювань серед школярів, особливо в початкових класах.

11:14:41 28.10.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Путивльська міська рада повідомляє, що на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» рішенням Путивльської міської ради від 30.09.2021 № 760-МР у нашій громаді перейменовано 2 геоніми.

14:58:22 07.10.2021

ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Щороку, у першу неділю жовтня, згідно з указом Президента України від 30 вересня 2020 року № 417/2020, відзначається День територіальної оборони України.

10:52:16 01.10.2021

З 01 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Відповідно до Указу Президента №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу. Згідно з статтею 15 «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

15:32:04 29.09.2021

МІСЬКОЮ РАДОЮ ВЕДЕТЬСЯ РОБОТА З НЕДОПУЩЕННЯ ПОЖЕЖІ НА ТОРФОВИЩАХ ГРОМАДИ

01.07.2021 Путивльська міська рада спільно з представником Клевенської експлуатаційної дільниці регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області провели обстеження меліоративних каналів на пожежонебезпечній ділянці з покладами торфу біля с.Спадщина Сафонівського старостинського округу.

13:59:24 02.07.2021