Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки

Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної підготовки виконавчого комітету

Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок  - Четвер    08.00-17.15

П’ятниця   -                  08.00-16.00

Обідня перерва -        12.00-13.00

Вихідні дні -               субота, неділя

Графік прийому громадян з особистих питань начальником відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки

– другий  вівторок кожного місяця

8-00 – 11-00

16-00 – 17-00

Структура відділу:

Положення про відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради

Основні функції та завдання  відділу

Відділ є спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури, а також уповноваженим органом з присвоєння, зміни, коригування адрес на території Путивльської міської територіальної громади. Основними завданнями Відділу є:

забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Путивльської міської ради;

реалізація державної політики із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків; організація мобілізаційної підготовки в громаді.

Перелік адміністративних послуг, які надає відділ

(Заява на отримання послуги подається через управління «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Путивльської міської ради»):

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна

Паспорт  прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Внесення змін до будівельного паспорта

Дублікат будівельного паспорта

Викопіювання з генерального плану

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки

Внесення змін до містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

Скасування  містобудівних умов  та обмежень забудови земельної ділянки

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ розглянуто нагальне питання щодо епізоотичної ситуації по грипу птиці на території Путивльської міської територіальної громади.

15:00:00 16.02.2024

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ

Було проведено засідання Путивльської міської комісії з питань ТЕБ та НС з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на зменшення медичних, соціальних та економічних наслідків епідемії грипу та ГРВІ для Путивльської громади під головуванням т.в.о. міського голови Лариси Приз.

11:30:40 31.01.2024

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ» РЕАЛІЗУЄ ПРОГРАМУ «ВІДНОВИ ДІМ»

Метою програми є фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

13:05:54 27.10.2023

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості виконавчий комітет Путивльської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)».

10:50:28 29.09.2023

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Путивльська міська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Стратегія розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024 - 2030 роки».

09:46:21 26.09.2023

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

13 червня в залі засідань Путивльської міської ради відбулися громадські слухання – останній етап обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області».

10:10:37 14.06.2023

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ В СУБОТУ ТА НЕДІЛЮ ПРОЙДУТЬ ОГЛЯДИ ОБ'ЄКТІВ (БУДІВЕЛЬ, СПОРУД, ПРИМІЩЕНЬ) ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

Для цього створені спеціальні робочі групи з працівників Національної поліції, Служби з надзвичайних ситуацій, Путивльської міської та Конотопської районної рад.

17:15:13 03.06.2023