Путивльська громада » Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики
виконавчого комітету Путивльської міської ради
Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради є виконавчим органом ради, що утворений Путивльською міською радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», і забезпечує виконання завдань з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, музейної справи, культурно-мистецької освіти, молодіжної політики, спорту та інформаційної політики.
Кожному з нас, а особливо родинам з дітьми, у цей нелегкий для країни час хочеться відволіктися від проблем і вирушити в комфортне місце та отримати справжнє задоволення від проведеного часу.
Благодійна організація «Потужний тил» звітує про продовження своєї діяльності у складні військові часи. Днями ми відправили ще одну важливу допомогу нашим землякам-військовослужбовцям на Лиманський напрямок. У посилці були необхідні медикаменти, вогнегасники, маскувальна сітка та інша допомога.
Благодійна Організація «Потужний тил» за ініціативи та підтримки Путивльської міської ради придбали та відправили для Путивльських хлопців-захисників, які виборюють перемогу на Донецькому напрямку, цифрові портативні рації Motorola DP 4400 E UHF.
15 червня на міському стадіоні відбулися змагання з футболу «Меморіал пам’яті Кирила Крисьєва та Дмитра Кругових». У заході взяли участь шість команд: «Прораб», «Ярославна», «Чайка», «Карла Маркса – 2», ДЮСШ – 9 та ДЮСШ – 11.
У неділю, 15 червня у м.Буринь проводився відкритий турнір з мініфутболу «Кубок Незламності». Участь у змаганнях було забезпечено і команді Путивльської громади, яка гідно виступила на турнірі й посіла призове третє місце.