Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Конкурс та призначення на посаду керівників новостворених закладів та установ культури

ПАМ`ЯТАЄМО УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

30 червня виповнюється 115 років від дня народження українського військового діяча, Героя України (посмертно) —  Романа Шухевича, який  увійшов в українську історію не лише як той, хто боровся та ненавидів ворога, а як той, хто в серці мав любов до України та до українця і своє життя присвятив боротьбі за вільну Україну.

15:17:54 30.06.2022

ПІДТРИМАЙ ВОЇНІВ ЗСУ

Публічна бібліотека  приєдналася до  благодійної  акції «Путивльщина підтримує ЗСУ».   У бібліотеці  сьогодні відкрилася виставка-продаж робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  на підтримку ЗСУ. Благодійний проєкт реалізовується  в співпраці  працівників  з  користувачами бібліотеки, учасниками виставок народно-ужиткового мистецтва та іншими  мешканцями  краю. Поповнюйте виставку новими роботами для продажу.

08:27:20 29.06.2022

ЧИТАЄМО УКРАЇНСЬКЕ

Сьогодні знову в клубі "Читайлик" відбулося чергове засідання на тему "Літо, Мохіто, Книга і Я".

08:26:33 29.06.2022

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Конституція - це Основний Закон держави, який установлює основи життя суспільства й державного устрою, що має найвищу юридичну силу. Запрошуємо до бібліотеки, у фонді якої є для вас правові цікавинки звідусіль.

09:39:29 28.06.2022

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ

До Дня Конституції України та задля підняття духу єдності та віри в перемогу нашої України вкотре пройшла благодійна мистецька акція «ПУТИВЛЬЩИНА ПІДТРИМУЄ ЗСУ».

08:36:30 27.06.2022

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

На Путивльщині на стадіоні «Електрон» відбувся благодійний матч на підтримку путивлян - бійців ЗСУ.

08:10:52 27.06.2022