Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради є виконавчим органом ради, що утворений Путивльською міською радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», і забезпечує виконання завдань з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, музейної справи, культурно-мистецької освіти, молодіжної політики, спорту та інформаційної політики.

Конкурс та призначення на посаду керівників новостворених закладів та установ культури

НАШІ ТАЛАНОВИТІ ДІТКИ ЗНОВУ З ПЕРЕМОГАМИ

"Кращі з кращих" - так можна сказати про учнів Путивльської дитячої музичної школи, які успішно виступили на Міжнародному конкурсі мистецтв саме з такою назвою.

14:20:38 16.05.2024

ПОТУЖНА ПІДТРИМКА

Кожного дня ми відчуваємо потужний захист від наших військових, а вони повинні відчувати потужну підтримку й допомогу від нас. Саме тому БО «Потужний тил» за зібрані кошти відправила на фронт нашим захисникам зарядний пристрій і набір інструментів для ремонту.

19:00:24 10.05.2024

ПУБЛІКАЦІЯ ВДЯЧНОСТІ

Дорогі друзі, хочемо щиро подякувати United Ukrainian American Relief Committee, Inc. (ЗУАДК) за надані великодні пасочки для наших воїнів. Днями благодійна організація «Потужний тил» передала смаколики хлопцям і реакція була неймовірна.

07:32:12 05.05.2024

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ ДО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Наші воїни далеко від рідних домівок і ніщо не може замінити домашнє тепло й увагу нашим захисникам. Але ми повинні робити усе, щоб крапельку домашнього затишку наші військові отримали. Саме тому, була здійснена чергова поїздка з партією допомоги у трьох напрямках: Дніпро-Харків-Донецьк.

08:18:56 01.05.2024

НАШІ НАЙКРАЩІ

Кажуть, "талановита людина талановита в усьому". Точність цього афоризму довела учениця фортепіанного відділу Путивльської дитячої музичної школи Вікторія НОВІКОВА (клас викл. С.А.Дадикіної). Музичну межу свого таланту вона показала на Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв "Талановиті та успішні" (м.Київ).

15:23:43 26.04.2024