Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради є виконавчим органом ради, що утворений Путивльською міською радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», і забезпечує виконання завдань з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, музейної справи, культурно-мистецької освіти, молодіжної політики, спорту та інформаційної політики.

Конкурс та призначення на посаду керівників новостворених закладів та установ культури

Фізична безбар’єрність бібліотечних установ Путивльської міської територіальної громади

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ І ГОСТЕЙ НАШОГО МІСТА

Кожному з нас, а особливо родинам з дітьми, у цей нелегкий для країни час хочеться відволіктися від проблем і вирушити в комфортне місце та отримати справжнє задоволення від проведеного часу.

14:51:03 11.07.2024

ДОПОМАГАЄМО-ПЕРЕМАГАЄМО

Благодійна організація «Потужний тил» звітує про продовження своєї діяльності у складні військові часи. Днями ми відправили ще одну важливу допомогу нашим землякам-військовослужбовцям на Лиманський напрямок. У посилці були необхідні медикаменти, вогнегасники, маскувальна сітка та інша допомога.

14:24:49 29.06.2024

ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА - ПОТУЖНИЙ ТИЛ

Благодійна Організація «Потужний тил» за ініціативи та підтримки Путивльської міської ради придбали та відправили для Путивльських хлопців-захисників, які виборюють перемогу на Донецькому напрямку, цифрові портативні рації Motorola DP 4400 E UHF.

14:14:07 28.06.2024

МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ- НАШЕ ДЖЕРЕЛО НАДІЇ

Надія - це те, що живе в серці кожної людини, те, що піднімає її в найскладніші моменти, дарує сили рухатися вперед і вірити в краще майбутнє.

13:15:48 25.06.2024

МЕМОРІАЛ ПАМ’ЯТІ КИРИЛА КРИСЬЄВА ТА ДМИТРА КРУГОВИХ

15 червня на міському стадіоні відбулися змагання з футболу «Меморіал пам’яті Кирила Крисьєва та Дмитра Кругових». У заході взяли участь шість команд: «Прораб», «Ярославна», «Чайка», «Карла Маркса – 2», ДЮСШ – 9 та ДЮСШ – 11.

13:47:54 18.06.2024

УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

У неділю, 15 червня у м.Буринь проводився відкритий турнір з мініфутболу «Кубок Незламності». Участь у змаганнях було забезпечено і команді Путивльської громади, яка гідно виступила на турнірі й посіла призове третє місце.

09:00:17 18.06.2024