Оголошується конкурс

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

серед суб’єктів малого бізнесу на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами, залученими для реалізації інвестиційних проектів

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльській міській громаді на 2022-2026 роки затвердженої рішенням Путивльської міської ради восьмого скликання від 09.06.2022 № 1181-МР (зі змінами від 23.11.2023 та 21.12.2023) оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін
з 25 березня по 26 квітня 2024 року включно подати до комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40000, м. Суми, вул.Нижньовоскресеньска,3
e-mail:fondsumy-sor@ukr.net)документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльській міській громаді на 2022-2026 роки (розміщені на офіційному сайті Путивльської міської територіальної громади (https://putivlska-gromada.gov.ua/ ) у розділі «Підтримка бізнесу»).

Для одержання додаткової інформації звертатись до:

• комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Нижньовоскресеньска,3;
  • фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою:  м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 34,

тел. (приймальня міської ради) (05442) 5 41 74.