A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Громадські слухання

Про проведення громадського обговорення та слухання проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання)комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради

 

Про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

 

Повідомлення про оприлюднення результатів громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 ІМ. Р. РУДНЄВА ТА ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 2 ІМ. Г.Я. БАЗИМИ

За результатами засідання робочої групи  з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при Сумській обласній адміністрації від 22.09.2022, відповідно до протокольних доручень, Путивльській міській раді рекомендовано перейменувати  навчальні заклади Путивльський ліцей № 1 ім. Р. Руднєва та Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими,  шляхом прибирання назв імен осіб, які були військовими та іншими діячами часів радянського минулого.

13:45:56 06.01.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування навчальних закладів  Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва та  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими (далі – громадське обговорення). 

11:17:38 20.12.2022

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні Україна захищає від російського вторгнення право на власну ідентичність. У цій війні особливого значення набуває подолання наслідків російської імперської та радянської тоталітарної політики в Україні, у тому числі – очищення публічного простору від символів імперськості та комуністичного тоталітарного режиму.  

13:21:40 02.12.2022

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ І ПРОВУЛКІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІДБУДУТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків у населених пунктах громади, враховуючи рекомендації робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету Путивльської міської ради від 23.11.2022 № 159 «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Путивльської громади» громадські слухання відбудуться 30 листопада 2022 року о 10.00 у актовій залі Путивльської міської ради.

08:43:29 29.11.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Путивльської територіальної громади (далі – громадське обговорення). 

12:09:51 18.11.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що на виконання розпорядження Путивльського міського голови від 16.08.2022 № 132-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради» передбачається проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради у форматі зустрічі з громадськістю (далі – зустріч з громадськістю).

16:48:01 05.09.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради (далі – громадське обговорення)

16:46:55 05.09.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

м. Путивль                                                                                                19.08.2022 Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення проектів рішень Путивльської міської ради восьмого скликання щодо оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та філій закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради (далі – громадське обговорення)

15:31:34 19.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь