Громадські слухання

Про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

Повідомлення про оприлюднення результатів громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

30 листопада в залі засідань Путивльської міської ради відбулися громадські слухання – важливий етап обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)».

09:08:18 01.12.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Нагадуємо, що до 02.12.2023 продовжуються громадські обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)». Подробиці за посиланням https://putivlska-gromada.gov.ua/news/1698850469/

10:50:36 27.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тарос Груп» повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

15:27:36 12.09.2023

НАЗВИ ШЕСТИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ АБО СТОСУЮТЬСЯ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРСЬКОЇ ПОЛІТИКИ

Такий висновок міститься в рішенні Національної комісії зі стандартів державної мови (далі – Комісія) від 22.06.2023 № 230, яке надійшло до нашої громади наприкінці червня.

15:17:30 03.07.2023

11:19:59 03.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

З метою залучення представників громадськості відповідно до розпорядження Путивльського міського голови від 15.05.2023 № 75-ОД «Про проведення громадських обговорень проекту містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області»», громадські слухання відбудуться 13 червня 2023 року о 14.00 у актовій залі Путивльської міської ради.

14:15:05 26.05.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗА МЕЖАМИ СЕЛА ПЕРЕСИПКИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відповідно до статті 25 Закону України «Про архітектурну діяльність», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»  виконавчий комітету Путивльської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області» (далі – проект детального плану території).

14:51:17 15.05.2023

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 ІМ. Р. РУДНЄВА ТА ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 2 ІМ. Г.Я. БАЗИМИ

За результатами засідання робочої групи  з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при Сумській обласній адміністрації від 22.09.2022, відповідно до протокольних доручень, Путивльській міській раді рекомендовано перейменувати  навчальні заклади Путивльський ліцей № 1 ім. Р. Руднєва та Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими,  шляхом прибирання назв імен осіб, які були військовими та іншими діячами часів радянського минулого.

13:45:56 06.01.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування навчальних закладів  Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва та  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими (далі – громадське обговорення).

11:17:38 20.12.2022

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні Україна захищає від російського вторгнення право на власну ідентичність. У цій війні особливого значення набуває подолання наслідків російської імперської та радянської тоталітарної політики в Україні, у тому числі – очищення публічного простору від символів імперськості та комуністичного тоталітарного режиму.

13:21:40 02.12.2022