Громадські слухання

Про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

Повідомлення про оприлюднення результатів громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про реорганізацію Заріченського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської міської ради»

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що на виконання розпорядження Путивльського міського голови від 16.08.2022 № 132-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради» передбачається проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради у форматі зустрічі з громадськістю (далі – зустріч з громадськістю).

16:48:01 05.09.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо передачі в оренду комунального майна Путивльської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради (далі – громадське обговорення)

16:46:55 05.09.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

м. Путивль                                                                                                19.08.2022 Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення проектів рішень Путивльської міської ради восьмого скликання щодо оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та філій закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради (далі – громадське обговорення)

15:31:34 19.08.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Відповідно до ст. 5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Путивльська міська рада Конотопського району Сумської області (далі – Путивльська міськрада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі – Звіт) «Коригування (внесення змін) до окремих розділів проекту Генерального плану міста Путивль Путивльського району Сумської області (в частині забудови міста)» (далі – ДДП).

14:27:57 09.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Путивльська міська рада Путивльського району Сумської області (далі - Путивльська міськрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява), обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку (надалі - СЕО) документу державного планування “Коригування (внесення змін) до окремих розділів  проекту Генерального плану  міста Путивль Путивльського району  Сумської області (в частині забудови міста)” (надалі - ДДП)

16:11:00 22.06.2021

У МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

З депутатами Путивльської міської ради, керівниками структурних підрозділів та посадовими особами місцевого самоврядування обговорено проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства "Путивльська міська лікарня" Путивльської міської ради.

08:33:03 28.05.2021

СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

З метою врахування думки жителів Путивльської міської територіальної громади повідомляємо про початок проведення громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.

13:49:13 21.05.2021