Оприлюднено 30.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Розробник – відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради

Проект регуляторного акта передбачає встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у відповідності до форми, затвердженої Податковим кодексом України на території Путивльської міської територіальної громади, встановлення обов’язкових елементів податку.

Основною ціллю прийняття регуляторного акта є наповнення доходної частини бюджету громади, поширення дії рішення про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на територію Путивльської міської територіальної громади.

Проект рішення сесії Путивльської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Путивльської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Путивльської міської ради: https://putivlska-gromada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовому або в електронному вигляді до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресами:

поштою: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500;

електронною поштою: putivlradaekon@gmail.com;

телефон для довідок: (05442) 5-41-74.

Проєкт рішення сесії Путивльської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Путивльської міської територіальної громади»

Оприлюднено 12.07.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Путивльської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Путивльської міської територіальної громади» (доопрацьовано)