Інфоормаційні картки

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "ЩОМІСЯЧНА СТИПЕНДІЯ ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ,  ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 90 І БІЛЬШЕ РОКІВ"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "ЩОМІСЯЧНА СТИПЕНДІЯ ОСОБАМ,  ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 100 І БІЛЬШЕ РОКІВ"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВВ ВІЙНИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "МАТЕРІАЛЬНА  ГРОШОВА ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ТА ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ  ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ ВИКОНАВЦЮ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯПОМЕРЛОГО АБО ОСОБІ , ЯКА ЗАБОВ’ЯЗАЛАСЯ ПОХОВАТИ ПОМЕРЛОГО"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ № 01-03 "ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ"