Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою:

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації народження

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації смерті

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації шлюбу

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ

21 лютого 2024 року в приміщенні управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради було проведено робочу нараду зі старостами сіл територіальної громади щодо обговорення ряду робочих і проблемних питань, які виникають у сільській місцевості стосовно вчинення нотаріальних і прирівняних до нотаріальних дій, видачі довідок громадянам, роботі в реєстрі територіальної громади.

11:59:52 22.02.2024

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Минулого тижня в Путивльській міській раді відбулася нарада за участю керівництва громади, представників управління «ЦНАП» і відділу обслуговування громадян № 2 (Сервісний центр) головного управління ПФУ у Сумській області.

14:48:08 09.02.2024

ПОСЛУГИ ДРАЦС ВІДТЕПЕР У ЦНАП

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану є дуже важливими для громадян. З радістю повідомляємо, що відсьогодні в управлінні "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради ви маєте можливість отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:

10:41:02 04.01.2024

НАДАННЯ ПОСЛУГ ШВИДШЕ ТА ЯКІСНІШЕ

Управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради отримало безвідплатно та безповоротно в якості міжнародної технічної допомоги від Програми Розвитку ООН згідно з проєктом «EU4Recovery Project: розширення можливостей громад в Україні» обладнання: карт-рідер безконтактний для зчитування ID паспортів у кількості 9 одиниць.

11:38:34 03.08.2023

НАПОВНЕННЯ ДЕРЖРЕЄСТРУ МАЙНА, ПОШКОДЖЕНОГО ТА ЗНИЩЕНОГО ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ: ОСНОВНІ КРОКИ ТА ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Для забезпечення збору, обліку, обробки, зберігання інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій (надалі - РПЗМ, Реєстр).  Для посадової особи органу місцевого самоврядування, на яку покладено внесення даних до РПЗМ, необхідно отримати окремий КЕП установи.

10:13:43 19.07.2023

ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ

Команда управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради висловлює вдячність проєкту "PROSTO" за надане комп'ютерне обладнання.

11:15:22 19.06.2023

ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

У зв’язку з виключенням Путивльської громади з Переліку громад, які перебувають у зоні бойових дій, управлінню "ЦНАП" виконавчого комітету Путивльської міської ради надано доступ до Державного земельного кадастру.

11:30:45 24.11.2022