Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84.

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:  вулиця Першотравнева, 84  місто Путивль (1 поверх адмінбудівлі )

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

номер телефону управління «ЦНАП» +38 (050) 0337143.

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

Перелік технологічних карток

Перелік інформаційних карток

УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Нагадуємо, що протягом трьох місяців з дня набрання чинності  Положення про форму та зміст структури власності  (з 11.07.2021 р. по 11.10.2021 р.) юридичні особи, що створені до 28.04.2020 року, мають подати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності.

14:43:47 16.07.2021

ЗМІНА ФОРМ ЗАЯВ

З 11 липня 2021 року будуть оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

09:37:35 08.07.2021

МІНЦИФРИ УКРАЇНИ: ОРІЄНТАЦІЯ НА РОЗВИТОК ЦИФРОВИХ НАВИЧОК ГРОМАДЯН

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис. Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

11:00:28 07.07.2021

ОНОВЛЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ

У період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань мають міститися відомості про кінцевих бенефіціарних власників (КБВ), мають подати державному реєстратору документи для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ.

15:00:43 16.06.2021

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ НА ЗАХИСТІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ

Кіберпростір і кібербезпека — головні ознаки нової інформаційної цивілізації. Тому постало про необхідність вжиття заходів із посилення кібернетичної захищеності офіційних електронних інформаційних ресурсів органів державної влади, а також підвищення медіа-грамотності посадових осіб органів державної влади.

13:32:03 02.06.2021

ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ

Міністерство соціальної політики України затвердило нові форми заяви та декларації для оформлення субсидії.

15:12:22 17.05.2021

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ З ТРАВНЯ , ХТО ЇЇ ОТРИМАЄ…

Урядом 14 квітня поточного року внесено зміни до Порядку призначення житлових субсидій. Так з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний  період) здійснюється лише після подання нової заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрати. Особам, які звернулися за призначенням житлової субсидії, слід зауважити, що бланки заяви та декларації з 1 травня будуть нового зразку.

15:08:51 05.05.2021

ЗМІНИ В ОТРИМАННІ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ДІТЕЙ СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

28 квітня кабміном внесено зміни до ряду нормативно-правових актів України в частині надання можливості особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, проживати у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.

10:04:21 30.04.2021

ВИПЛАТА РАНІШЕ ПРИЗНАЧЕНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПРИПИНЯЄТЬСЯ:

• якщо сім’єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на соціальну допомогу і визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, — з місяця, в якому виявлено порушення;

16:40:41 27.04.2021