Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84.

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:  вулиця Першотравнева, 84  місто Путивль (1 поверх адмінбудівлі )

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

номер телефону управління «ЦНАП» +38 (050) 0337143.

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

Перелік технологічних карток

Перелік інформаційних карток

20 Квітня, 2021 р., 13:28
- 19 квітня цього року урядом прийнято рішення щодо встановлення у 2021 році наступних розмірів грошової допомоги для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом виплати компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку:
20 Квітня, 2021 р., 13:27
З 1 травня буде відбуватися перепризначення субсидії на наступний період.
30 Березня, 2021 р., 14:14
Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про кваліфікований електронний підпис.
26 Березня, 2021 р., 13:20
Згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр» з 01 січня 2021 року за надання витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно додатково справляється адміністративний збір в розмірі 0,025 %  прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
26 Березня, 2021 р., 13:18
Начальник управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій АНОХІН провів  нараду з начальниками відділів управління .
15 Січня, 2021 р., 10:59
З початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.