Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою:

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації народження

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації смерті

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації шлюбу

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО РОЗМІСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що в лютому з заявами на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житла, у яких проживають 83 ВПО. Нараховано компенсації на загальну суму 37,3 тис. грн. Виплата компенсації з січня 2024 року буде проводитися за рахунок організацій, зокрема міжнародних.

15:16:09 23.02.2024

ДО УВАГИ ВПО, ЯКІ ЕВАКУЙОВАНІ З 5-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Управління ЦНАП повідомляє, що відповідно до роз'яснень Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОВА, допомога одному з батьків на евакуйовану дитину надається у випадках, коли статус внутрішньо переміщеної особи дитині надано у 2024 році.

14:47:13 22.02.2024

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ

21 лютого 2024 року в приміщенні управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради було проведено робочу нараду зі старостами сіл територіальної громади щодо обговорення ряду робочих і проблемних питань, які виникають у сільській місцевості стосовно вчинення нотаріальних і прирівняних до нотаріальних дій, видачі довідок громадянам, роботі в реєстрі територіальної громади.

11:59:52 22.02.2024

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Минулого тижня в Путивльській міській раді відбулася нарада за участю керівництва громади, представників управління «ЦНАП» і відділу обслуговування громадян № 2 (Сервісний центр) головного управління ПФУ у Сумській області.

14:48:08 09.02.2024

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за грудень 2023 року нараховано компенсації за розміщення 84 внутрішньо переміщених осіб 44 власникам домогосподарств на загальну суму 36,9 тис. гривень. Загалом за 2023 рік загальна сума нарахованої компенсації по Путивльський міській раді становить 547,5 тис. грн.

16:29:08 15.01.2024

ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ ВІДДІЛУ АДМІНІСТРУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради доводить до відома відвідувачів відділу адміністрування соціальних послуг (субсидія, пільги, допомоги), що для зменшення черг і для збереження вашого часу, починаючи з 15 січня 2024 року, прийом громадян проводиться за попереднім записом.

15:53:59 15.01.2024

ПОСЛУГИ ДРАЦС ВІДТЕПЕР У ЦНАП

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану є дуже важливими для громадян. З радістю повідомляємо, що відсьогодні в управлінні "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради ви маєте можливість отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:

10:41:02 04.01.2024

НАДАННЯ ПОСЛУГ ШВИДШЕ ТА ЯКІСНІШЕ

Управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради отримало безвідплатно та безповоротно в якості міжнародної технічної допомоги від Програми Розвитку ООН згідно з проєктом «EU4Recovery Project: розширення можливостей громад в Україні» обладнання: карт-рідер безконтактний для зчитування ID паспортів у кількості 9 одиниць.

11:38:34 03.08.2023