Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84.

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:  вулиця Першотравнева, 84  місто Путивль (1 поверх адмінбудівлі )

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

номер телефону управління «ЦНАП» +38 (050) 0337143.

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

«ПЛАТФОРМА ЦЕНТРІВ ДІЯ» – НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС, ПРЕЗЕНТОВАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

У вересні цього року Міністерством цифрової трансформації України презентувало Платформу Центрів Дія – онлайн-ресурс, який призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг, та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

14:31:09 29.10.2021

АНКЕТА ЩОДО ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УПРАВЛІННІ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

14:26:32 29.10.2021

ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ В УМОВАХ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ В  УМОВАХ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

15:54:09 20.10.2021

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021р. № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі - наказ) з 11 липня 2021 розпочалася 3-місячна кампанія із розкриття суб'єктами господарювання своєї структури власності та кінцевих бенефіціарів.

11:04:34 10.09.2021

ВІТАННЯ ЦНАП ЗІ СВЯТОМ

6 вересня 2012 року було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

17:03:05 06.09.2021

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

У Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) відбулися оновлення. Йдеться про інформацію, яка стосується проєктної документації, органів присвоєння адрес і технічних інвентаризаторів.

12:48:40 05.08.2021

УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Нагадуємо, що протягом трьох місяців з дня набрання чинності  Положення про форму та зміст структури власності  (з 11.07.2021 р. по 11.10.2021 р.) юридичні особи, що створені до 28.04.2020 року, мають подати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності.

14:43:47 16.07.2021

ЗМІНА ФОРМ ЗАЯВ

З 11 липня 2021 року будуть оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

09:37:35 08.07.2021

МІНЦИФРИ УКРАЇНИ: ОРІЄНТАЦІЯ НА РОЗВИТОК ЦИФРОВИХ НАВИЧОК ГРОМАДЯН

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис. Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

11:00:28 07.07.2021