Центр надання адміністративних послуг

Згідно з рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №80-МР «Про створення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради» було створено управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84.

Також рішенням сесії виконавчого комітету Путивльської міської ради від 24.12.2020р. №81-МР «Про Регламент управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради», затверджено розпорядок роботи Центру:

Графік роботи

понеділок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

вівторок з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

середа з 8-00 до 20-00 (без перерви на обід);

четвер з8-00до 17-15 (без перерви на обід);

п’ятниця з 8-00 до 16-00 (без перерви на обід).

Прийом громадян управління «ЦНАП»  з надання адміністративних послуг населенню проводиться щоденно з 8-00 до 17-00.

Управління «ЦНАП» знаходиться за адресою:  вулиця Першотравнева, 84  місто Путивль (1 поверх адмінбудівлі )

Електронна пошта Центру:  cnap-putivl@ukr.net

Відповідно до Закону України «Про  адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів  України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою, Рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 19.02.2021 року № 43 було прийнято Рішення «Про затвердження  Концепції вдосконалення системи  надання адміністративних послуг і розвитку управління «Центра надання  адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської  ради, затверджено Концепцію розвитку та вдосконалення надання адміністративних послуг населенню.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради та віддалені робочі місця адміністраторів

Виконавчим комітетом Путивльської міської ради затверджено перелік інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , які  надаються управлінням «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 165, управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради зупиняє надання адміністративних послуг та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

13:14:35 01.03.2022

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

Сьогодні спеціалістом відділу адміністрування соціальних послуг управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради разом з юристкою Путивльського бюро правової допомоги відбулася зустріч з жителями Сафонівського старостинського округу.

13:42:20 17.02.2022

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Відділом адміністрування соціальних послуг ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради разом з юристкою Путивльського бюро правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян з соціальних питань та питань правової допомоги в с.Чорнобривкине.

08:41:21 11.02.2022

ЗМІНА МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ, ОПИТУВАННЯ, ШЕРИНГ ТЕХПАСПОРТУ І НЕ ТІЛЬКИ

Міністерство цифрової трансформації України презентувало нові послуги в Дії. Під час Diia Summit презентовано нові послуги в застосунку та на порталі Дія, які дозволять українцям заощаджувати ще менше часу, грошей та нервів:

16:38:02 08.02.2022

«МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Сьогодні Кабінетом Міністрів затвердждено постанову ,,Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня?.

09:34:29 16.12.2021

НАЯВНІСТЬ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ НЕ ЗАВЖДИ Є ПРИЧИНОЮ ДЛЯ ВІДМОВИ У СУБСИДІЇ

Відповідно змін  до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 субсидія не призначається, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, має у власності:

09:35:55 13.12.2021