Запобігання та протидія корупції

уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

у Путивльській міській раді та виконавчому комітеті Путивльської міської ради

Адреса:

Е-пошта:

Розпорядок роботи: понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15;

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота, неділя

Закон України "Про запобігання корупції"

Розпорядження від 22.01.2024 №14-ОД «Про покладення обов’язків  уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції»

Розпорядження від 21.12.2023 №242-ОД «Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції»

Розпорядження від 21.12.2023 № 243-ОД «Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції на 2024 рік»

Типи декларації та відповідальність за неподання та не умисне подання декларації

ЄДИНИЙ ПОРТАЛ ПОВІДОМЛЕНЬ ВИКРИВАЧІВ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) 2023 році створив Єдиний портал повідомлень викривачів (далі - Портал), на якому громадяни можуть повідомляти про факти корупції, які їм вдалося зафіксувати.

11:39:54 17.05.2024

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВАШОЮ ДЕКЛАРАЦІЄЮ ПІСЛЯ ЇЇ ПОДАННЯ

Публічні службовці прозвітували про свої статки за останні три роки (2021-2023), а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало понад 2 млн декларацій. Що ж НАЗК робитиме з ними далі? Як працює ризик-орієнтований підхід до відбору та перевірок декларацій?

14:31:08 17.04.2024

ДАНІ ДЛЯ ДЕКЛАРАЦІЇ СТОСОВНО ЧЛЕНІВ СІМʼЇ ВІДТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАСТОСУНКУ "ДІЯ" ЗА ДЕКІЛЬКА КЛІКІВ В РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ

Заповнити декларацію стало ще легше. Відтепер члени сімей публічних службовців можуть погодити передачу своїх даних декларанту для заповнення декларацій за декілька кліків у мобільному застосунку Дія.

11:32:59 12.03.2024

ЧЛЕНИ ВЛК, ЛКК, МСЕК, ЛЛК: ЯКІ ДЕКЛАРАЦІЇ СЛІД ПОДАТИ НОВИМ ДЕКЛАРАНТАМ

Законом про відновлення декларування розширено перелік декларантів. Йдеться про осіб (як правило, лікарів), які входять до складу військово-лікарських комісій (ВЛК), лікарсько-консультативних комісій (ЛКК), лікарсько-льотних комісій (ЛЛК) і медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).

15:57:30 22.02.2024

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ОКРЕМИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» СТОСОВНО ЗАХОДІВ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу, зокрема, щодо застосування положень Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів.

08:48:49 01.03.2022

ПИТАННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ

23 лютого 2022 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Путивльській міській раді та виконавчому комітеті Путивльської міської ради Сумської області Аліною КРАВЧЕНКО було проведено навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо декларування 2022 року.

17:01:09 23.02.2022