Запобігання та протидія корупції

Закон України "Про запобігання корупції"

Розпорядження від 23.02.2021 №30-ОД "Про затвердження Положення про уповноважену особу з питання запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Путивльської міської ради Сумської області"

Розпорядження від 23.02.2021 № 31-ОД "Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції"

План заходів  щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Путивльської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Типи декларації та відповідальність за неподання та не умисне подання декларації

24 Березня, 2021 р., 11:13
31 березня 2021 року закінчується термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення за 2020 рік. Прохання до суб’єктів декларування забезпечити своєчасне подання декларацій.