Відділ економічного розвитку та інвестицій

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ

Адреса: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500

Електронна адреса: putivlradaekon@gmail.com

Телефон: 05442-5-43-84, 05442-5-41-74

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00-17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Основні завдання відділу:

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері економічного і соціального розвитку України;

Сприяння реалізації стратегічних і поточних програм економічного і соціального розвитку міста;

Участь у реалізації державної політики щодо створення сприятливих умов для функціонування суб’єктів господарювання всіх форм власності;

Участь у реалізації державної інвестиційної та інноваційної політики, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв’язків, координація роботи по залученню інвестицій, супроводження інвестиційних проектів;

Забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх зв'язків, залучення міжнародної технічної допомоги, кредитних коштів, грантів;

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері закупівель товарів, робіт, послуг за бюджетні кошти;

Забезпечення реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регуляторної політики, економічної конкуренції та обмеження монополізму;

Участь у реалізації державної цінової політики;

Інформування громадськості щодо цілей та досягнень економічного і соціального розвитку міста.

Начальник відділу – Гукова Тетяна Андріївна

ДОТАЦІЇ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

Відповідно до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517) дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

11:08:13 03.06.2021

ІНФОРМУЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про наступне. За ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 277 від 29.03.2021 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» (надалі – Постанова), згідно з якою більш ніж 2 мільйони пенсіонерів, які сьогодні отримують свої пенсії через листонош удома, будуть з 1 вересня примусово переведені на отримання пенсій через банківські рахунки.

13:42:26 06.05.2021

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ПОВНОТИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

Мова йшла про сплату податку з доходів фізичних осіб до бюджету громади. Участь у засіданні взяли керівники філій "Приватбанку" Анастасія СУПРУН та "Ощадбанку" Володимир КЕРНОС.

08:32:03 23.04.2021

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ ТА БДЖОЛЯРІВ

Звертаємо Вашу увагу, що набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі –Наказ).

16:08:04 22.04.2021

ВСЕ ПРО #COVID19 ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ. ЯК ПРАЦЮВАТИ БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ?

Інформація про запроваджені механізми загальнодержавної підтримки бізнесу під час карантину https://sme.gov.ua/covid19/. На порталі розміщена інформація про державну підтримку бізнесу, існуючі обмеження актуальні питання, он-лайн курси та поради.

10:15:44 29.03.2021

ЗВІТ ПУТИВЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Сьогодні, 17 березня 2021 року, Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК звітував про виконання бюджету міста Путивль за 2020 рік.

15:43:58 17.03.2021

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСУ

Повідомляємо, що 11.03.2021 в Інституті сільського господарства Північного Сходу відбудеться майстер-клас на тему: «Особливості перезимівлі та догляду за озимими культурами навесні 2021 року».

15:45:34 10.03.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ: МІНЦИФРИ ЗАПУСТИЛО ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

З метою підвищення обізнаності громадян щодо державних послуг Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, що розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням https://guide.diia.gov.ua/.

08:52:47 16.02.2021