Відділ економічного розвитку та інвестицій

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ

Адреса: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500

Електронна адреса: putivlradaekon@gmail.com

Телефон: 05442-5-43-84, 05442-5-41-74

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00-17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Основні завдання відділу:

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері економічного і соціального розвитку України;

Сприяння реалізації стратегічних і поточних програм економічного і соціального розвитку міста;

Участь у реалізації державної політики щодо створення сприятливих умов для функціонування суб’єктів господарювання всіх форм власності;

Участь у реалізації державної інвестиційної та інноваційної політики, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв’язків, координація роботи по залученню інвестицій, супроводження інвестиційних проектів;

Забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх зв'язків, залучення міжнародної технічної допомоги, кредитних коштів, грантів;

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері закупівель товарів, робіт, послуг за бюджетні кошти;

Забезпечення реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регуляторної політики, економічної конкуренції та обмеження монополізму;

Участь у реалізації державної цінової політики;

Інформування громадськості щодо цілей та досягнень економічного і соціального розвитку міста.

Начальник відділу – Гукова Тетяна Андріївна

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до пункту 35.4 статті 35 Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» ДПС, як розпорядник інформації, оприлюднюємо інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

16:30:47 28.12.2021

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ

Завдяки сервісам, які розроблені податковою службою, суб’єкти господарювання можуть виконувати всі необхідні функції без безпосереднього звернення до контролюючого органу. Найактуальнішим електронним сервісом є «Електронний кабінет платника» - найбільш зручний та ефективний спосіб сформувати і подати звіти до ДПС, отримати корисну інформацію чи необхідну довідку. У період коронавірусу електронний формат взаємодії з контролюючими органами не лише економить час, а й убезпечить від загрози підхопити небезпечну хворобу.

09:06:37 02.12.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ – ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

З метою наповнення місцевих бюджетів та недопущення втрат надходжень податку на майно з фізичних осіб звертаємося до мешканців громади щодо необхідності своєчасної та в повному обсязі сплати податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю з фізичних осіб, визначених у податкових повідомленнях – рішеннях.

14:24:19 01.10.2021

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

За час роботи обстежено 57 суб’єктів господарювання щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

11:31:42 01.10.2021

ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР

Інформуємо, що Чернігівською торгово-промисловою палатою у рамках  ініціативи COVID-19 Бізнес-кліники проекту «ЕU4Business:  конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» 28-29 вересня 2021 року  з 10:00 до 13:00 відбудеться 2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до  В2В перемовин».

17:10:30 24.09.2021

З МЕТОЮ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Доводимо до відома: згідно з повідомленням від 10.09.2021 - починаючи з 10 вересня 2021 року ФГ «Панченко О.С.», буде проводити обробку посівів гречки десикантом Юні-Кват 200 (діюча речовина-дикват дибромід, 200 г/л),на полі площею 10 га Путивльської міської ради (біля с.Руднєве).

13:04:48 10.09.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

На території Путивльської громади у вересні розпочнеться проведення планової осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу за допомогою авіатранспорту.

15:12:04 07.09.2021

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРІ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Райз Північ" повідомляє, що буде проводити авіаобробку по посівах соняшника десикантом "Реглон Супер" 2,5 л на га.

16:42:04 03.09.2021

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБКИ СОНЯШНИКА

Шановні мешканці громади. Доводимо до вашого відома, що, починаючи з 30 серпня 2021 року, ПП «Карла Маркса-2» буде проводити десикацію посівів соняшника з використанням авіатехніки (вертоліт Мі-2), препаратом Юні-Кват 200 РК (д.р. дикват дибромід 200 г/л), у нормі 2 л/га, на території В’язенського старостинського округу.

13:54:03 26.08.2021

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬЩИНИ

Шановні друзі, бізнес-діячі, підприємці та майстри Путивльської міської територіальної громади, запрошуємо Вас стати учасником Фестивалю «Бізнес і родина – єдине ціле», присвяченого Дню Підприємця та Дню міста Суми.

16:49:42 19.08.2021