Відділ економічного розвитку та інвестицій

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ

Адреса: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500

Електронна адреса: putivlradaekon@gmail.com

Телефон: 05442-5-43-84, 05442-5-41-74

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00-17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Основні завдання відділу:

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері економічного і соціального розвитку України;

Сприяння реалізації стратегічних і поточних програм економічного і соціального розвитку міста;

Участь у реалізації державної політики щодо створення сприятливих умов для функціонування суб’єктів господарювання всіх форм власності;

Участь у реалізації державної інвестиційної та інноваційної політики, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв’язків, координація роботи по залученню інвестицій, супроводження інвестиційних проектів;

Забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх зв'язків, залучення міжнародної технічної допомоги, кредитних коштів, грантів;

Організація реалізації на території міської ради державної політики у сфері закупівель товарів, робіт, послуг за бюджетні кошти;

Забезпечення реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регуляторної політики, економічної конкуренції та обмеження монополізму;

Участь у реалізації державної цінової політики;

Інформування громадськості щодо цілей та досягнень економічного і соціального розвитку міста.

Начальник відділу – Гукова Тетяна Андріївна

З МЕТОЮ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Доводимо до відома: згідно з повідомленням від 10.09.2021 - починаючи з 10 вересня 2021 року ФГ «Панченко О.С.», буде проводити обробку посівів гречки десикантом Юні-Кват 200 (діюча речовина-дикват дибромід, 200 г/л),на полі площею 10 га Путивльської міської ради (біля с.Руднєве).

13:04:48 10.09.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

На території Путивльської громади у вересні розпочнеться проведення планової осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу за допомогою авіатранспорту.

15:12:04 07.09.2021

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРІ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Райз Північ" повідомляє, що буде проводити авіаобробку по посівах соняшника десикантом "Реглон Супер" 2,5 л на га.

16:42:04 03.09.2021

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБКИ СОНЯШНИКА

Шановні мешканці громади. Доводимо до вашого відома, що, починаючи з 30 серпня 2021 року, ПП «Карла Маркса-2» буде проводити десикацію посівів соняшника з використанням авіатехніки (вертоліт Мі-2), препаратом Юні-Кват 200 РК (д.р. дикват дибромід 200 г/л), у нормі 2 л/га, на території В’язенського старостинського округу.

13:54:03 26.08.2021

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬЩИНИ

Шановні друзі, бізнес-діячі, підприємці та майстри Путивльської міської територіальної громади, запрошуємо Вас стати учасником Фестивалю «Бізнес і родина – єдине ціле», присвяченого Дню Підприємця та Дню міста Суми.

16:49:42 19.08.2021

ПРО ТРЕНІНГ ДЛЯ ЖІНОК

Інформуємо, що Міжнародна організація праці у співпраці (далі – МОП) з Програмою розвитку організації Об'єднаних Націй (ПРООН) розпочали реалізацію спільного проекту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». Проект спрямований на стале відновлення рівня життя населення, що постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей. Проект реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

13:02:55 12.07.2021

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ

ТОВ "Райз Північ" повідомляє про внесенння гербіциду по посівах кукурудзи та соняшника на території Сафонівського, Зінівського, Заріченського, Чорнобривкинського, Стрільниківського, Яцинського старостинських округів в період з 02.07.2021 по 31.07.2021.

13:55:23 02.07.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до вашого відома, що у зв’язку з інвестиційною програмою 2021 року буде проведена заміна вимикаючого пристрою, тому 12.07.2021 буде припинено газопостачання до житлових будинків по м.Путивль та с.Пруди, с.Селезнівка, с.Скуносове, с.Чорнобривкине строком на п’ять діб, від постачання газу буде відключено 5863 споживачів природного газу.

16:42:07 01.07.2021

ДОТАЦІЇ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

Відповідно до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517) дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

11:08:13 03.06.2021

ІНФОРМУЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про наступне. За ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 277 від 29.03.2021 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» (надалі – Постанова), згідно з якою більш ніж 2 мільйони пенсіонерів, які сьогодні отримують свої пенсії через листонош удома, будуть з 1 вересня примусово переведені на отримання пенсій через банківські рахунки.

13:42:26 06.05.2021