Кадрова політика

Склад комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування при виконавчому комітеті Путивльської міської ради

Голова комісії

секретар Путивльської міської ради

Заступник голови комісії

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Секретар комісії

провідний спеціаліст з кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи

керуючий справами

начальник загального відділу

начальник відділу організаційно-кадрової роботи

начальник юридичного відділу

КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ

Фонд держмайна України ініціював створення власної системи Кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств і товариств різних форм власності.

16:06:33 16.01.2024

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради. Переможцем став Холявко Дмитро Анатолійович.

11:29:14 29.09.2021

У МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ КОНКУРС

Відбулося засідання конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.

10:36:33 07.04.2021

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ

Розпорядженням Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА на посаду начальника відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи виконавчого комітету Путивльської міської ради було призначено молодого перспективного спеціаліста Юлію ІСАЄВУ як переможницю конкурсу.

13:51:52 26.02.2021

У МІСЬКІЙ РАДІ ПРОЙШЛИ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки було проведено ряд конкурсів на зайняття вакантних посад. Кандидатами були подані всі необхідні документи з додержанням необхідних строків.

14:25:02 03.02.2021