Кадрова політика

Склад комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування при виконавчому комітеті Путивльської міської ради

ВОРОНОВ

Володимир Миколайович

Заступник Путивльського міського голови, голова комісії

КІДІМЕНКО

Світлана Миколаївна

Начальник загального відділу виконавчого комітету, секретар комісії

СЛЮЩЕНКОВА

Тетяна Володимирівна

Керуючий справами, член комісії

ЛИТВИНОВ

Олександр Васильович

Секретар Путивльської міської ради, член комісії

ЧЕРЕМШИНСЬКИЙ

Антоній Богданович

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету, член комісії

ЧЕБАКОВА

Ірина Василівна

Начальник юридичного відділу виконавчого комітету, член комісії

Розпорядження Путивльського міського голови від 19.02.2021 № 49-К «Про утворення конкурсної комісії на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Путивльської міської ради».

07 Квітня, 2021 р., 10:36
Відбулося засідання конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради.
26 Лютого, 2021 р., 13:51
Розпорядженням Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА на посаду начальника відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи виконавчого комітету Путивльської міської ради було призначено молодого перспективного спеціаліста Юлію ІСАЄВУ як переможницю конкурсу.
03 Лютого, 2021 р., 14:25
З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки було проведено ряд конкурсів на зайняття вакантних посад. Кандидатами були подані всі необхідні документи з додержанням необхідних строків.