“НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМPЕ, НЕ ЗAГИНE… ОТ ДЕ, ЛЮДЕ, НАША СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ!”

Дата: 14.11.2023 16:35

Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської молоді до вивчення української мови і літератури.

Конкурс проводиться щороку з 1 жовтня до 10 березня.

У 2023 році проводиться XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14 листопада 2023 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради було проведено інструктивну нараду щодо організаційного супроводу ІІ етапу XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 15 листопада 2023 року.

У нараді взяли участь члени журі конкурсу: 11 осіб із 2 закладів освіти.

Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, зупинилася на регламенті проведення конкурсу, оформленні роботи, акцентувала увагу на вимогах до перевірки завдань та оцінюванні творів.

Учасники наради отримали відповіді на поставлені запитання.