Пенсійний фонд України

ОСОБЛИВОСТІ РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ У ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

20.01.2023 вступили в дію зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджені Постановою КМУ №59, зокрема вищевказаний Порядок доповнено процедурою розслідування нещасних випадків у період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях.

08:15:42 25.03.2024

ОФОРМЛЕННЯ ПЕНСІЇ ДИСТАНЦІЙНО

Українці, що досягли пенсійного віку, (у тому числі й ті, які виїхали за кордон) можуть оформити пенсію дистанційно.

15:19:12 16.01.2024

ПОПЕРЕДЖУЄМО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ НА ВИРОБНИЦТВІ ВЗИМКУ!

З метою попередження нещасних випадків та аварій на підприємствах у зимовий період, під час морозів, снігопадів та ожеледиці, пропонуємо впровадити на підприємстві заходи, спрямовані на попередження виробничого травматизму в ускладнених зимових погодних умовах, а саме:

16:28:26 11.12.2023