ЗІНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ

Сьогодні в День Незалежності України в Зінівському старостинському окрузі було покладено квіти на могилу загиблого героя, захисника Вітчизни, жителя села Пересилки Федорченка Олексія Сергійовича.

19:22:16 24.08.2023

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ТУРБОТУ

Жителі Зінівського старостинського округу висловлюють щиру подяку Путивльський міській раді за надання допомоги у вирішенні питання щодо заправки газових балонів.

14:38:50 21.04.2023

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА

Взяли участь у благодійній акції „Великодній кошик для захисника”. Зінівський будинок культури привітав захисників, які стоять на захисті нашої землі з великодніми святами.

16:31:08 14.04.2023

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Збираємо кошти на медичну машину для наших захисників. Спільними зусиллями жителі Зінівського старостинського округу зібрали 5970 гривень по селу Зінове та 2800 гривень по прилеглих селах. Дякуємо нашим шановним землякам за небайдужість. Зичимо вам міцного здоров'я та довголіття, щастя та благополуччя, а головне швидшої перемоги.

13:45:00 04.01.2023

СЬОГОДНІ В ЗІНІВСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ ДИТЯЧЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО

І нехай не було тепла та світла, але був чудовий настрій і свято вдалося. Дітлахи співали пісні та водили хороводи навколо ялинки. Їх привітали казкові персонажі Дідусь Морозенко та чарівна Снігуронька, Красуня Фея та злюща Снігова Баба . Усі загадали одне велике бажання, щоб швидше добро перемогло зло та настав мир у нашій країні.

14:21:52 29.12.2022

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

У Зінівському будинку культури Путивльської міської ради проведено благодійний концерт з підтримки воїнів Збройних Сил України "Все буде Україна".

15:42:23 21.07.2022