ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Центр надання соціальних послуг

Фото без опису

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

 

 

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

    Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення денного догляду дітей з інвалідністю.

 

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

 

 

 Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

 

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради 

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ З ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

Для покращення ментального здоров'я та емоційного стану в наше сьогодення психологом КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради під час надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості проведена групова робота з отримувачами соціальних послуг установи.

11:38:40 18.06.2024

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «ВІДНОВЛЕННЯ РЕСУРСНОГО СТАНУ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

Продовжуючи надання комплексної послуги життєстійкості психологом КУ «Центр надання соціальних послуг» з прикордонниками був проведений психологічний тренінг «Відновлення ресурсного стану під час війни» з використанням метафорично-асоціативних карток (метод МАК) . Даний тренінг допоміг нашим прикордонникам вивільнити негативні емоції, пов’язані з війною, стабілізувати свій емоційний стан та знайти внутрішні й зовнішні ресурси для підтримки життєвого балансу через карти МАК та для подальшого захисту нашого кордону.

16:10:50 06.06.2024

АРТ-ТЕРАПІЯ «МОЄ БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ»

У перші дні літа, під час надання комплексної послуги життєстійкості, психологом КУ «Центр надання соціальних послуг» для наших маленьких відвідувачів проведено психологічне заняття з елементами арт-терапії «Моє безпечне місце». Адже кожній людині потрібне середовище, у якому вона могла б відчути себе в безпеці та комфорті. Однак, не завжди є така можливість. У цьому випадку можна скористатися силою уяви, викликаючи внутрішній образ цього місця. Дане заняття допомогло діткам сформувати і намалювати образ безпечного та комфортного простору, відновити у наших дітей відчуття комфорту і безпеки, що в свою чергу є ефективним методом подолання стресу і підтримки внутрішньої рівноваги дитини.

11:50:33 04.06.2024

ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА БЕРЕ УЧАСТЬ У ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЛЕКСНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

Впровадження цієї послуги здійснюється на базі КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради. Життєстійкість - це вміння, яке може набути кожна людина, а саме: уміння протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний і емоційний стан після травмуючих подій.

16:30:14 23.05.2024

СТЕСОСТІЙКІСТЬ – ЗАПОРУКА ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ`Я

Сьогодні, 18 квітня, психологами ГО "Інтелект Сумщини" від UHF "Людина в біді" з отримувачами послуг та працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради були проведені психологічні заняття, які спрямовані на активізацію стресостійкості, підвищення внутрішніх резервів організму та додаткових ресурсів підтримки людських життєвих сил у період воєнного стану.

11:28:12 18.04.2024

ПРОФІЛАКТИЧНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

10 квітня психологом КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради проведено профілактично-психологічний тренінг з особами, які мають умовний термін покарання та перебувають на обліку Конотопського районного сектору №1 Філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області "Як зняти психологічну напругу і позбутися роздратування та гніву".

09:15:19 11.04.2024

ДОСТУПНІСТЬ ДЕРЖАВНИХ СЕРВІСІВ

Юристкою Путивльського бюро правової допомоги Ганною ПІЮК було проведено захід для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради та для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на тему: «Доступність державних сервісів».

16:12:22 04.04.2024

КОРИСНІ ЗНАННЯ

Зважаючи на події, які сьогодні відбуваються в умовах активних бойових дій в Україні, знання перших правил домедичної допомоги є основною запорукою рятування життя.

10:57:49 22.03.2024

ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ В БЕЗОПЛАТНЕ ТИМЧАСОВЕ КОРИСТУВАННЯ

КУ "Центр надання соціальних послуг" надає жителям Путивльської громади в безоплатний прокат засоби технічної реабілітації: інвалідні візки, милиці, ходунки та ролатори для полегшення пересування особам з обмеженою фізичною рухливістю.

16:04:02 04.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь