Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

м.Путивль, просп. Іоанна Путивльського, 93,  тел. (05442) 5-49-02,

Е-mail: ter12@dszn.sm.gov.ua  Код ЄДРПОУ 44040021

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

ПІБ

Посада

Суховєєва

Тетяна Миколаївна

Директор Комунальної установи «Центр надання соціальних  послуг» Путивльської  міської  ради

Солод

Олена Михайлівна

Заступник директора

Чернякова

Марія Анатоліївна

Головний бухгалтер

Нартова

Наталія Вікторівна

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома

Савченко

Олена Михайлівна

Завідувач відділення соціальної роботи

Трубаньова

Лариса Олександрівна

Завідувач відділення натуральної та грошової допомоги

Хандуріна

Тетяна Валеріївна

Завідувач відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

Шаповалова

Олена Миколаївна

Завідувач відділення денного перебування

Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради

ГОЛОВА ГРОМАДИ ВІДВІДАВ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Ця установа опікується 28 дітьми, що потребують допомоги у своєму фізичному та психологічному розвитку. Крім того, на обслуговуванні майже 400 громадян вдома, працюють відділення денного перебування, відділення натуральної допомоги, відділення соціальної роботи з послугами особам та сім'ям у складних життєвих обставинах.

09:40:19 20.09.2021

ЖІНКА – БЕРЕГИНЯ РОДУ

3 березня  у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради працівниками відділення денного перебування був проведений захід, присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 березня «Жінка – берегиня роду».

12:56:31 04.03.2021