Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення денного догляду дітей з інвалідністю.

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради

ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ

КУ «Центр надання соціальних послуг» має можливість забезпечити жителів громади теплим одягом, що був у використанні, але в належному стані. У наявності жіночий одяг, багато речей для дітей, є речі для новонароджених малюків.

16:45:27 28.02.2024

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" 21 лютого було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди в складі перукаря та робітника з ремонту до сільських жителів села Яцине.

13:05:14 22.02.2024

ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ В БЕЗОПЛАТНЕ ТИМЧАСОВЕ КОРИСТУВАННЯ

КУ "Центр надання соціальних послуг" надає жителям Путивльської громади в безоплатний прокат засоби технічної реабілітації: інвалідні візки, милиці, ходунки та ролатори для полегшення пересування особам з обмеженою фізичною рухливістю.

16:04:02 04.01.2024

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЛИЖЧЕ

Працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди в складі перукаря та робітника з ремонту до сільських жителів у Пруди та Селезнівку.

14:32:45 22.12.2023

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗКОШТОВНУ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ, ВЕТЕРАНІВ, РОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Лінія психологічної підтримки військових та їхніх близьких "ВАРТОЖИТИ". Для отримання консультації дзвоніть за номером 5522 та обирайте 2. https://www.vartozhyty.com.ua/psychologicalsupportmilitary

14:26:55 21.12.2023

СКАРБИ НАШОГО НАРОДУ

З нагоди Дня української хустки, який відзначаємо 7 грудня, відвідувачі КУ "Центр надання соціальних послуг " Путивльської міської ради взяли участь у флешмобі та діляться своїми світлинами в українській хустці.

11:28:49 07.12.2023

ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ

Наші військові героїчно обороняють територію держави, жертвуючи своїм життям, а кожен з нас, будучи на будь-якій посаді або займаючи будь-яку нішу в суспільстві, повинен долучатися до гарної справи - допомагати нашим захисникам.

13:49:52 01.12.2023

ТИМЧАСОВИЙ ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою пр-т Іоанна Путивльського, 93А.

13:23:32 26.11.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ

Щиро вітаю всіх з професійним святом. Миру, наснаги, благополуччя. Ви ті бійці невидимого фронту, які дають надію людям, підставляючи плече в найскладніший момент. Не завжди помітні, але такі важливі та потрібні. Бережіть себе. Щастя вам та вашим родинам.

09:46:57 05.11.2023