Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради

ВІЙСЬКОВІ ЗАХИЩАЮТЬ І ДОПОМАГАЮТЬ

У Путивльської міської ради склалися міцні партнерські стосунки з нашими захисниками 33 окремого стрілецького батальйону, які боронять землі нашої громади.

16:05:57 03.11.2022

ТИМЧАСОВИЙ ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця), комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою:

15:58:19 31.10.2022

ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

3 жовтня КУ "Центром надання соціальних послуг " у приміщенні Центру позашкільної роботи був проведений святковий захід, присвячений Міжнародному дню поважного віку.

16:27:43 03.10.2022

ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період і надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою пр-т Іоанна Путивльського, 93А.

14:44:36 03.10.2022

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ

Враховуючи наближення складного зимового періоду та задля економії бюджетних коштів на опалення, колектив КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради власними силами проводить роботи з утеплення стін матеріалами, які були придбані минулого року.

16:29:13 28.09.2022

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

КУ "Центр надання соціальних послуг" повідомляє, що з 1 вересня в приміщенні центру надаються перукарські послуги. Послугою можуть скористатися пенсіонери, особи похилого віку, особи з інвалідністю та особи. які опинилися в складних життєвих обставинах.

14:29:09 15.09.2022

ПРОДОВЖУЄМО ПЛЕСТИ МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ

Спільними зусиллями колективу та вихованців КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради закінчується робота над ще однією сіточкою.

14:28:52 15.09.2022