Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради

У ГРОМАДІ ДОПОМОЖУТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ УВКБ ООН

11 вересня фахівці благодійного фонду "Право на захист" у приміщенні Центру надання соціальних послуг проводили відповідну реєстрацію мешканців громади. Одночасно працювало на прийомі 8 фахівців, та все ж усіх охочих не змогли зареєструвати.

11:46:29 13.09.2023

ПІДТРИМКА БЛАГОДІЙНИКІВ

КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради щиро дякує настоятелю греко-католицької церкви ігумену Олександру та благодійному фонду КAРІТАС СУМИ, який надав гуманітарну допомогу у вигляді гігієничних та продуктових наборів інвалідам 1 групи.

15:40:01 18.08.2023

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПІДТРИМКУ

Сьогодні до КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради з гуманітарною допомогою завітав Парафіяльний благодійний фонд КAРІТАС СУМИ, який привіз гуманітарну допомогу у вигляді гігієничних та продуктових наборів інвалідам 1 та 2 групи, що перебувають на обліку в центрі.

13:57:09 09.08.2023

УКРАЇНА – ВІЛЬНА КРАЇНА

Колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради вітає всіх жителів Путивльської ТГ із Всесвітнім днем вишиванки.

11:30:17 18.05.2023

КРАСА НЕМАЄ МЕЖ

Спільними зусиллями відвідувачів і працівників КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради було підготовлено виставку "Диво української вишиванки".

11:16:09 15.05.2023

БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА РЕЧЕЙ

З 28 лютого по 3 березня 2023 року з 9-00 до 12-00 в приміщенні Путивльського ліцею № 1 (у спортивному зал), буде проводитися безкоштовно видача речей, що були у вжитку, для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах.

09:48:59 27.02.2023

22 СІЧНЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЩОРІЧНО СВЯТКУЄ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

09:21:51 20.01.2023