Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради розташований за адресою:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 2 сесії восьмого скликання Путивльської міської ради  від 09.12.2020 р.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської  ради здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основним завданням  центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг  з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у комунальній установи «Центр надання соціальних послуг» функціонують структурні підрозділи:

відділення соціальної допомоги вдома,

відділення денного перебування,

відділення соціальної роботи,

відділення натуральної та грошової допомоги,

відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Керівний склад  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Путивльської міської ради

Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради

Колективний договір Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради

ПРОКАТ ЗАСОБІВ ТЕХНІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

КУ "Центр надання соціальних послуг" надає жителям Путивльської громади в безоплатний прокат засоби технічної реабілітації: інвалідні візки різних конструкцій, милиці, стільці для купання та ролатори, які оснащені колесами для полегшення пересування по вулиці.

16:38:05 02.06.2022

ДО ВІДОМА СІМЕЙ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

ГО «Ліга сучасних жінок» в Сумській області, за підтримки міжнародної організації «Save the Children International», протягом квітня-липня 2022 року, реалізує Програму матеріальної (грошової) підтримки значеної категорії сімей.

11:42:30 30.05.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

У приміщенні спортивного залу ліцею № 1 м.Путивль працює пункт видачі безкоштовно одягу, що було у вжитку, для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують такої послуги.

10:28:00 30.05.2022

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради не залишив цей день поза увагою.

13:54:44 19.05.2022

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ БУДЕМО НАДАВАТИ БЕЗОПЛАТНО

На час воєнного стану особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та отримують послугу з догляду вдома на платній основі, окремі заходи послуги будуть надаватися БЕЗКОШТОВНО не залежно від доходу. А саме:

16:01:21 27.02.2022

ПЕНСІОНЕРИ ТА ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗА КОШТИ єПІДТРИМКИ ЗМОЖУТЬ ОПЛАТИТИ ЛІКИ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Сьогодні, 9 лютого, Уряд розширив програму єПідтримка. Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані в межах програми кошти на ліки. А люди з інвалідністю цих груп та особи від 60 років – на оплату житлово-комунальних послуг.

16:25:39 09.02.2022

ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради інформує мешканців громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою: проспект Іоанна Путивльського, 93.

10:51:09 11.01.2022

ЮВІЛЯРИ ГРОМАДИ

Продовжуючи традицію вітання ювілярів, сьогодні  приймала привітання з 90-річчям мешканка м.Путивль Ромашова Раїса Сергіївна.

13:28:48 29.11.2021