Фінансове управління

Фінансове управління виконавчого комітету

Путивльської міської ради

Юридична адреса: 41500, Сумська область, м.Путивль, просп. Іоанна Путивльського, 34.

Електронна адреса: putivl_finupr@ukr.net

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРІ

З 09 по 20 червня 2022 року ТОВ «Сейм-Агро» буде проводити обробку посівів озимої пшениці препаратом Ориус (діюча речовина тебуконазол 250 г/л) – 0,5 л/га, Борна кислота 0,25 кг/га, Разит Alfa Smart Agro(діюча речовина імідалпрокрид 140 г/л, ацетаміприд 160 г/л, альфа-циперметрин 100 г/л) на території Бобинського та Чорнобривкинського старостинських округів Путивльської об’єднаної територіальної громади.

11:23:57 08.06.2022

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Постановою КМУ від 3 травня 2022 р. № 523 «Деякі питання надання суб’єктам господарювання допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» затверджено порядок подання заяви суб’єктами господарювання в електронній формі та умови надання допомоги.

15:16:53 16.05.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Запрошуємо вас долучитися до анкетування з питань реалізації в області всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

14:43:38 16.05.2022