Фінансове управління

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК ЧЕРЕЗ ДАР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Представляємо матеріали навчально-інформаційного вебінару на тему «Актуальні питання реєстрації та подання заявок на підтримку у Державному аграрному реєстрі», який відбувся 30 квітня 2024 року на онлайн-платформі ZOOM.

11:23:57 16.05.2024

«ЖНИВА ПЕРЕМОГИ»

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проєкт «Підтримка малих фермерів в Україні», ініційований The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації – збір ранніх зернових культур 2024 та приймання звернення на тимчасове безоплатне користування сільськогосподарською технікою. Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрії будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги в зборі врожаю ранніх зернових і сукупний обсяг землі, що перебуває в обробітку яких, становить: до 1500 га для господарств Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської та Київської областей, сільськогосподарська техніка яких знищена/викрадена/постраждала внаслідок бойових дій;

10:16:54 16.05.2024

ПРОГРАМА ЄС LIFE 2024: ВІДКРИТО КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ

18 квітня 2024 року Європейська Комісія оголосила конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024 (LIFE Calls for Proposals 2024) на загальну суму 571 мільйон євро, доступних для проектів, які сприяють розвитку природи та біорозмаїття, економіці замкнутого циклу, якості життя, пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, переходу до чистої енергії, реалізації ініціативи «Новий європейський Баугауз» та екологічному врядуванню.

16:44:28 14.05.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах, відбудеться 24 травня 2024 року о 10-00 в приміщенні Путивльської міської ради (зала засідань) за адресою: м.Путивль, вул.князя Володимира, 50.

13:32:32 14.05.2024

«ОСНОВИ ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ РЕГІОНУ»

З метою участі територіальних громад у грантових програмах  Департамент культури, туризму та релігій Сумської обласної державної адміністрації інформує, що 8 травня 2024 року о 14.00 відбудеться перший онлайн тренінг для представників ОМС Сумської області: «Основи грантової діяльності територіальних громад. Економічний потенціал регіону». Запрошуються  представники ОМС, які здійснюють або планують здійснювати проєктну діяльність у економічній, соціальні, освітній, культурній та інших сферах громади.

13:57:24 07.05.2024

МІЖНАРОДНА ПЛАТФОРМА ЕКОНОМІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ NAZOVNI

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

16:12:34 01.05.2024

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ, ЯКІ ОБЛАШТУЮТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

11:15:20 24.04.2024