Фінансове управління

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

З метою гарантування стабільності цін в умовах воєнного стану для задоволення потреб населення товарами, які мають істотну соціальну значущість за економічно обґрунтованими цінами робочою групою з контролю за цінами на території Путивльської міської громади 11.07.2024 було перевірено 5 суб'єктів підприємницької діяльності:

13:45:36 11.07.2024

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Міністерство економіки України за фінансової підтримки WNISEF та KSE Foundation, спільно з АТ «Ощадбанк» презентували програму «СТВОРЮЙ» для підтримки малого і середнього бізнесу українок у сфері виробництва і переробки (ремонту устаткування, поліграфічної діяльності, виробництва одягу, меблів, харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, комп’ютерів, оптики), на яку буде спрямовано $1 000 000. Програма «СТВОРЮЙ» є важливим елементом урядової політики «Зроблено в Україні», а також державної стратегії з забезпечення гендерної рівності. Ініціатива спрямована на розвиток і масштабування національного виробництва та підвищення бізнесової активності українок. Мета програми – стимулювати зростання економіки шляхом надання ресурсів та фінансової підтримки для реалізації жінками своїх бізнеспланів. Взяти участь у програмі можуть жінки-підприємиці, оформлені як ФОП, або ТОВ, де у власності жінки понад 50%. Виробництво має бути діючим і розташованим на території України та на момент подачі заявки функціонувати не менше одного року. Індивідуальний грант становитиме 15 тис. доларів, його можна витратити на придбання обладнання та техніки і частково (разом не більше 30% суми гранту) на програмне забезпечення та навчання. Умовою отримання гранту є відсутність заборгованості перед бюджетом, рішень суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію, справи про банкрутство, припинення господарської діяльності. Дедлайн подання заявок на отримання гранту – 31 липня 2024 року.

15:42:55 05.07.2024

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЖНИВА ПЕРЕМОГИ" ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ПРОГРАМИ «ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА 2024»

Стати учасниками даного етапу проекту можуть малі та середні аграрні господарства (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми. Пріоритетними при розгляді будуть звернення від господарств з постраждалих областей.

15:39:13 05.07.2024

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

01.07.2024 Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) було оголошено конкурс у межах програми допомоги сільським родинам Сумської області, які належать до одного із трьох напрямів виробництва, зокрема молочне скотарство, аквакультура, бджільництво.

13:10:40 03.07.2024

З 28 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА СПЕЦІАЛЬНІ БЮДЖЕТНІ ДОТАЦІЇ НА УТРИМАННЯ ПОГОЛІВ'Я КОРІВ, КІЗ ТА ОВЕЦЬ

Прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець розпочнеться у п'ятницю 28-го червня 2024 року, о 12 годині. (Раніше початок прийому оголошувався на 27 червня 2024 р.).

08:14:38 28.06.2024

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ:ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗА ТРЬОМА НАПРЯМАМИ БЮДЖЕТНОЇ ПІДТРИМКИ

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

16:30:51 24.06.2024

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради інформує, що розпочалась програма AGROw UP – цебезплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

11:33:58 19.06.2024