Фінансове управління

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ, ЯКІ ОБЛАШТУЮТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

11:15:20 24.04.2024

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ, ЩО ГОСПОДАРЮЮТЬ

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам і іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 (далі – Порядок).

09:07:14 10.04.2024

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

З 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.

14:34:00 05.04.2024

4 КВІТНЯ СУМИ ЗУСТРІЧАЮТЬ МАЛИХ АГРОВИРОБНИКІВ І ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У ЗАХОДІ, ЯКИЙ ПРОХОДИТЬ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ

Про нові можливості для аграріїв з Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві розповідатимуть запрошені представники:

16:11:31 02.04.2024

ПРИЙШЛА ПОРА ВЕСНЯНОЇ ТОЛОКИ

Працівники фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради долучилися до прибирання закріпленої за ними прилеглої території.

10:28:59 29.03.2024

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СЕРЕД СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ, ЗАЛУЧЕНИМИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльській міській громаді на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Путивльської міської ради восьмого скликання від 09.06.2022 № 1181-МР (зі змінами від 23.11.2023 та 21.12.2023) оголошується конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах.

12:11:47 26.03.2024

ЕКСПЕРТИ ВАР ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ - АГРО ДАЛИ РОЗ’ЯСНЕННЯ УМОВ ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ 5-7-9% ДЛЯ С/Г ВИРОБНИКІВ З ПОСТРАЖДАЛИХ РЕГІОНІВ

В інфографіці зазначили доступні напрямки, максимальні суми кредитів та компенсаційні ставки. Зберігайте, поширюйте та користуйтесь порадами експертів.

13:15:58 25.03.2024