Фінансове управління

Фінансове управління виконавчого комітету

Путивльської міської ради

Юридична адреса: 41500, Сумська область, м.Путивль, просп. Іоанна Путивльського, 34.

Електронна адреса: [email protected]

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру в Сумській області, як і по всій країні, розгортається мережа «Пунктів незламності». Це місця, де за будь-яких умов завжди буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв'язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, забезпечення мам та дітей, аптечки. У подальшому планується дообладнати ці пункти системами супутникового зв’язку Starlink. Наразі працює сайт, на якому кожен може знайти найближчий для себе «Пункт незламності» (nezlamnist.gov.ua).

13:20:59 29.11.2022

ПРО СПРИЯННЯ УКРАЇНСЬКИМ ЕКСПОРТЕРАМ НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ

З метою підтримки місцевих товаровиробників і просування їхньої продукції на зовнішні ринки повідомляємо, що для створення нових можливостей для бізнесу Міністерство закордонних справ перезапустило оновлену цифрову платформу «NAZOVNI».

13:55:44 24.11.2022

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БІОГАЗОВИХ УСТАНОВОК

Вирішення проблем переробки відходів сільськогосподарського походження відкрило новий перспективний напрям у конструюванні техніки та обладнання для агропромислового комплексу. Зараз відбувається стрімкий процес впровадження у виробництво інноваційних технологій ресурсозберігання. Австрія, Італія, Китай, Німеччина, Польща, Чехія та інші країни за останні 20 років зробили значний крок у використанні поновлювальних джерел енергії та продовжують розвивати свої науково-технічні досягнення у галузі альтернативної енергетики.

09:39:32 18.11.2022

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

08:46:04 17.11.2022

У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗНЯТТЯМ СТАТУСУ ЗОНИ, ДЕ ВЕДУТЬСЯ БОЙОВІ ДІЇ, НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ГРОМАДИ СТАЛО МОЖЛИВИМ ОТРИМАТИДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ

Держпідтримка-2022: Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

10:01:41 25.10.2022

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРИ

З 03 по 15 жовтня 2022 року ТОВ «Райз Північ» буде проводити роботи по десикації соняшника на території полів Стрільниківського, Заріченського, Сафонівського та Яцинського старостинських округів.

16:35:08 05.10.2022

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

29 вересня 2022 року з 11:00 до 12:30 за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), громадської організації «Сяйво Сіверщини» та коаліції МСБ у Сумській області планується проведення онлайн-конференції «Північна Україна - Пріоритети бізнесу в умовах воєнного та післявоєнного стану», на якій будуть обговорені наступні питання:

14:46:41 22.09.2022