Фінансове управління

Пн-Чт – з 08.00 -17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:

Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі   доходу

Основні функції та напрямки роботи:

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;

Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:

Бюджетний відділ

Відділ доходів і фінансів

Список працівників фінансового управління

Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради

ФАО НАДАСТЬ УКРАЇНСЬКИМ ФЕРМЕРАМ НАСІННЯ СОЇ ТА СОНЯШНИКА ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ ЧЕРЕЗ ДАР

18:30:37 15.03.2024

ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ, ОТРИМАНИМИ В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ

Відбулося засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах.

16:07:49 15.03.2024

РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ З ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Відбулося підведення підсумків діяльності робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників за участю представників Путивльської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області, відділення поліції № 2 Конотопського районного відділу ГУНП в Сумській області, Путивльського відділу Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості та структурних підрозділів виконавчого комітету Путивльської міської ради.

16:57:40 13.03.2024

ТРИВАЄ ПРОФІЛАКТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На території нашої громади діє робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників, робота якої спрямована на попередження фактів нелегального використання найманої праці, недопущення оплати праці в «конвертах», отримання заробітної плати в розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімальний рівень, а також надання послуг самостійно без реєстрації підприємницької діяльності.

09:39:10 04.03.2024