Паспорти бюджетних програм на 2021 рік

Про затвердження паспортів бюджетних програм  на 2021 рік від 12.04.2021

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради КПКВК 0217130 «Здійснення заходів із землеустрою»

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради КПКВК 0217390 «Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг»

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради КПКВК 0210160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»

Про затвердження паспортів бюджетних програм  на 2021 рік від 16.03.2021

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради  КПКВК 0210160 "Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіаальних громадах"

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради  КПКВК 0217691 "Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади"

Про затвердження паспортів бюджетних програм  на 2021 рік від 02.02.2021

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради  КПКВК 0210180 "Інша діяльність у сфері державного управління"

Паспорт бюджетної програми виконавчого комітету Путивльської міської ради  КПКВК 0217680 "Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування"