Відділ організаційно-кадрової роботи

Структура відділу:

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ РОБОТИ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ

Адреса:

Електронна адреса: putivlorg@gmail.com

Телефон: 05442-5-41-74

Розклад роботи:

Пн-Чт – з 08.00-17.15

Пт – з 08.00-16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ТА БРОНЮВАННЯ ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ І РЕЗЕРВІСТІВ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487 щодо організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних і резервістів 14 лютого 2024 року працівники виконавчого комітету Путивльської міської ради, відповідальні за бронювання та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних і резервістів разом з представником третього відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки взяли участь в онлайн-занятті з питань ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних і резервістів.

15:23:53 14.02.2024

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ОЦІНКИ У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ

У виконавчому комітеті Путивльської міської ради проведено нараду з питань підготовки до проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого комітету Путивльської міської ради та її виконавчих органів покладених на них обов’язків і завдань за 2022 рік за участі керівників самостійних структурних підрозділів і відділів виконавчого комітету Путивльської міської ради.

15:46:39 21.02.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Путивльська міська рада повідомляє, що у зв’язку із необхідністю завершення процедури присвоєння назв  вулицям в окремих населених пунктах Путивльської територіальної громади, розпочате В’язенською сільською радою, Путивльською міською радою прийнято рішення від 25.11.2021 № 924, згідно з яким:

16:30:30 02.12.2021

ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУР СТАРОСТ

У Путивльській міській раді відбулося засідання оргкомітету з організації та проведення громадського обговорення кандидатур старост Путивльської міської територіальної громади.

14:09:50 17.11.2021