Оприлюднено 30.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Розробник – відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради

Проект регуляторного акта передбачає встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Путивльської міської територіальної громади.

Основною ціллю прийняття регуляторного акта є  наповнення доходної частини бюджету громади, поширення дії рішення про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої та другої груп на територію Путивльської міської територіальної громади.

Проект рішення сесії Путивльської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Путивльської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Путивльської міської ради: https://putivlska-gromada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовому або в електронному вигляді до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресами:

поштою: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500;

електронною поштою: putivlradaekon@gmail.com;

телефон для довідок: (05442) 5-41-74.

Проєкт рішення сесії Путивльської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Путивльської міської територіальної громади»

Оприлюднено 12.07.2021