ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ З ДОКУМЕНТАМИ

1 вересня 2021 року почали вчитися не тільки учні, а й працівники закладів освіти, які відповідають за ведення ділової документації, адже змінилися вимоги до оформлення службових документів.

08:38:58 28.12.2022

ЗДО: ПРАЦЮЄМО В УМОВАХ БЛЕКАУТУ

Збройна агресія Російської федерації проти України супроводжується постійними обстрілами та бомбардуваннями об'єктів критичної інфраструктури, серед яких й електростації, що забезпечують світлом населення країни. Це призвело до загострення енергетичної кризи в Україні, що поставило перед педагогічними працівниками закладів освіти нові виклики щодо організації освітнього процессу.

09:30:31 27.12.2022

НАВЧАЄМОСЬ, ЩОБ НАВЧАТИ

З 03 листопада по 12 грудня 2022 року працівники КУ «Путивльський ЦПРПП» пройшли навчання з тренерського курсу «Академія ефективного управління ЗЗСО», успішно склали фінальний тест і отримали відповідний сертифікат.

14:13:40 21.12.2022

ZOOM: РОБИМО ВПЕВНЕНО СКРІНКАСТ

Сучасні умови життя ставлять нові виклики щодо роботи педагогів, можливості  їх комунікації з вихованцями, учнями, колегами та батьками.

11:13:58 20.12.2022

СТУДІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

На базі КУ «Путивльський ЦПРПП» вже третій рік працює Студія педагогічної майстерності для педагогів, які беруть участь у фахових конкурсах. Чергове засідання, яке було проведено 14 грудня 2022 року, об`єднало вчителів, які зареєструвались для участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2023».

09:30:08 14.12.2022

ВШО: ПІДВИЩУЄМО ФАХОВИЙ РІВЕНЬ

У листопаді 2022 року працівники КУ «Путивльський ЦПРПП» пройшли програму підвищення кваліфікації за темами «Навчаємо з ВШО» і «Можливості Всеукраїнської школи онлайн для професійного зростання педагогів».

09:13:31 12.12.2022

ПРАЦЮЄМО З ДОКУМЕНТАМИ

Діловодство в закладі освіти– справа складна та відповідальна. Вимагає ретельного вивчення й урахування в роботі великої кількості документів, що надходять до закладу освіти. Кожний створений офіційний лист чи наказ мають відповідати вимогам чинного законодавства. Як не загубитися у світі управлінських рішень?

11:04:09 09.12.2022