Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

Відділ адміністрування соціальних послугу правління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради

Структура відділу:

Функції відділу:

Надання консультацій та прийом документів з питань соціального захисту.

Адреса:

Контактний телефон :

Положення про відділ

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що з заявами на виплату компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулось 34 власника житлових приміщень, у яких у червні місяці проживали 70 ВПО.

09:30:21 19.07.2024

ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Українці, які не мають достатнього страхового стажу для отримання пенсії за віком (менше ніж 15 років), можуть отримувати державну соціальну допомогу замість пенсійних виплат у віці 65 років, за умови, якщо дозволяє сукупний дохід їхньої сім’ї.

19:31:35 26.06.2024

СОЦІАЛЬНА ПОСЛУГА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» РОЗШИРЮЄТЬСЯ ДЛЯ НОВИХ КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ

Відтепер родини переселенців та особи, які проживають з дітьми на територіях, де неможливо забезпечити повноцінну роботу закладів дошкільної освіти, мають право скористатися цією послугою.

15:18:49 13.06.2024

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що у червні з заявами на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулось 40 власників житла у яких проживає 81 ВПО. Загальна сума нарахованої компенсації за травень 2024 року складає майже 36,5 тис. грн.

15:03:08 13.06.2024

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за отриманням компенсації за проживання ВПО за квітень звернулось 40 власників житлових приміщень громади, у яких проживає 79 внутрішньо переміщених осіб. Нараховано компенсації на загальну суму 34,3 тис. грн.

10:57:13 20.05.2024

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З початку повномасштабної війни Уряд підтримував громадян, які змушені були стати ВПО, зокрема запроваджена кризова виплата – допомога на проживання. Ця виплата є фінансовою допомогою від держави для людини, яка налагоджує життя на новому місці в новій громаді.

09:22:48 25.03.2024

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: УПРАВЛІННЯ ЦНАП ЗА ДАНИМИ МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОВІДОМЛЯЄ

З 1 березня 2024 року для тих внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу від держави щонайменше 8 (а зазвичай - 12-24 місяці) продовжено ще на 6 місяців, але з урахуванням низки особливостей.

13:21:13 21.03.2024

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП повідомляє, що за лютий 2024 року за отриманням компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житлових приміщень, у яких проживають 83 ВПО.

13:53:48 14.03.2024