Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

Відділ адміністрування соціальних послугу правління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради

Структура відділу:

Функції відділу:

Надання консультацій та прийом документів з питань соціального захисту.

Адреса:

Контактний телефон :

Положення про відділ

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП повідомляє, що за лютий 2024 року за отриманням компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житлових приміщень, у яких проживають 83 ВПО.

13:53:48 14.03.2024

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО РОЗМІСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що в лютому з заявами на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житла, у яких проживають 83 ВПО. Нараховано компенсації на загальну суму 37,3 тис. грн. Виплата компенсації з січня 2024 року буде проводитися за рахунок організацій, зокрема міжнародних.

15:16:09 23.02.2024

ДО УВАГИ ВПО, ЯКІ ЕВАКУЙОВАНІ З 5-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Управління ЦНАП повідомляє, що відповідно до роз'яснень Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОВА, допомога одному з батьків на евакуйовану дитину надається у випадках, коли статус внутрішньо переміщеної особи дитині надано у 2024 році.

14:47:13 22.02.2024

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за грудень 2023 року нараховано компенсації за розміщення 84 внутрішньо переміщених осіб 44 власникам домогосподарств на загальну суму 36,9 тис. гривень. Загалом за 2023 рік загальна сума нарахованої компенсації по Путивльський міській раді становить 547,5 тис. грн.

16:29:27 15.01.2024

ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ ВІДДІЛУ АДМІНІСТРУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради доводить до відома відвідувачів відділу адміністрування соціальних послуг (субсидія, пільги, допомоги), що для зменшення черг і для збереження вашого часу, починаючи з 15 січня 2024 року, прийом громадян проводиться за попереднім записом.

15:53:59 15.01.2024

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ?

Держава підтримує новоспечених батьків і передбачає виплати для родини при народженні малюка. А як щодо тих батьків, які усиновлюють дитину? Важливо знати, що вони також мають право на соціальну допомогу. Загалом йдеться про 41 280 гривень. З них 10 320 грн виплачується одразу, решта – протягом 36 місяців рівними частинами.

09:53:20 08.12.2023

ПРОДОВЖУЄМО ВІДПОВІДАТИ НА ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Уточнюємо, що житлова субсидія НЕ призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

09:40:08 29.11.2023