Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що з заявами на виплату компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулось 34 власника житлових приміщень, у яких у червні місяці проживали 70 ВПО.
Українці, які не мають достатнього страхового стажу для отримання пенсії за віком (менше ніж 15 років), можуть отримувати державну соціальну допомогу замість пенсійних виплат у віці 65 років, за умови, якщо дозволяє сукупний дохід їхньої сім’ї.
Відтепер родини переселенців та особи, які проживають з дітьми на територіях, де неможливо забезпечити повноцінну роботу закладів дошкільної освіти, мають право скористатися цією послугою.
Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що у червні з заявами на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулось 40 власників житла у яких проживає 81 ВПО. Загальна сума нарахованої компенсації за травень 2024 року складає майже 36,5 тис. грн.
Через постійні обстріли та бомбардування прифронтових територій Сумщини та Харківщини місцева влада евакуює жителів цих регіонів, щоб зберегти їхнє життя.
Управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за отриманням компенсації за проживання ВПО за квітень звернулось 40 власників житлових приміщень громади, у яких проживає 79 внутрішньо переміщених осіб. Нараховано компенсації на загальну суму 34,3 тис. грн.
З початку повномасштабної війни Уряд підтримував громадян, які змушені були стати ВПО, зокрема запроваджена кризова виплата – допомога на проживання. Ця виплата є фінансовою допомогою від держави для людини, яка налагоджує життя на новому місці в новій громаді.
З 1 березня 2024 року для тих внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу від держави щонайменше 8 (а зазвичай - 12-24 місяці) продовжено ще на 6 місяців, але з урахуванням низки особливостей.
Управління ЦНАП повідомляє, що за лютий 2024 року за отриманням компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житлових приміщень, у яких проживають 83 ВПО.